Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przycisnąłem, trochę na obwodnicy i nic nie wyskoczyło, ale sobie druknąłem te błędy i trzeba będzie sie przejechać, albo aso seata bo tam robią też vw, albo kogoś innego sprytnego, żeby posprawdzać wszystko co wskazały, żeby się nie powtórzyło

mam prośbę, czy moglibyście mi potwierdzić, że nr części: 8E0941285J - to czujnik poziomowania xenonów, przedni, dla A4 B7 2007?

napisałem w wątku o częściach ale nikt nie odpowiedział, znalazłem jakąś etkę online, ale nie mam pewności, czy dobrze wyszukałem to co chciałem (pierwszy raz korzystam nr rysunku: 941-25)

bo mam z tym czujnikiem problem, tzn wywala błąd na fisie już od 2-3miesięcy i podobno był sprawdzany ten czujnik i padnięty, a nie chce w aso dawać 500zł za to, poszukałbym używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przycisnąłem, trochę na obwodnicy i nic nie wyskoczyło, ale sobie druknąłem te błędy i trzeba będzie sie przejechać, albo aso seata bo tam robią też vw, albo kogoś innego sprytnego, żeby posprawdzać wszystko co wskazały, żeby się nie powtórzyło

Czy myślisz o tym w Sitańcu :polew: tam czasami nie wiedzą gdzie wsadzić kabel serwisowy.

A tu masz po naszemu co one oznaczają: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kody-vag-update-2012-05-30-a-1134/

A tu z objaśnieniami co trzeba zrobić ale po angielsku: Category:Fault Codes - Ross-Tech Wiki

mam prośbę, czy moglibyście mi potwierdzić, że nr części: 8E0941285J - to czujnik poziomowania xenonów, przedni, dla A4 B7 2007?

napisałem w wątku o częściach ale nikt nie odpowiedział, znalazłem jakąś etkę online, ale nie mam pewności, czy dobrze wyszukałem to co chciałem (pierwszy raz korzystam nr rysunku: 941-25)

bo mam z tym czujnikiem problem, tzn wywala błąd na fisie już od 2-3miesięcy i podobno był sprawdzany ten czujnik i padnięty, a nie chce w aso dawać 500zł za to, poszukałbym używki.

Sprawdzę Ci ale wieczorem lub jutro koło południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak się chociaż wam jakoś przydam :P

scaled_php_server_713_filename_xxxxj.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudineze - dzięki, poczytałem o tych kodach, ale i tak w piątek autko do aso seata jedzie niech tam powiedzą co i jak. a warsztat to Łagowski, Majdan 62 - opinie mają dobrą jesli chodzi o lakiernictwo a i klime nabijają więc full obsługa, mogłiby jeszcze szyby kleić ;) - właśnie przeczytałem, że to też robią:grin:

a błąd już jest znowu i awaryjny tryb więc trzeba grzebać.

wojci dzięki, tylko się zastanawiam, czemu ja mam J a Ty C, ale pewnieC, bo do tego programu online podchodzę z dystansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest etka on-line

tylko normalna etka

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

jak masz wątpliwości to zadzwoń do Danelczyka do Lublina i dopytaj.

Tu masz możliwość sprawdzenia dostępności i cen części u nich

Wklejasz nr części i już

Danelczyk - Części i akcesoria

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

myślę, że końcówka oznaczenia jest nieważna, czasem różnią się części końcówką, ze wzgl na to do jakiego auta są chociaż to cały czas te same części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co ja wynalazłem to jakąś etke online :P i tak sobie sprawdzałem, bo na kompie nie mam :)

dzięki na info, tak właśnie zrobię i po prostu z aso wezme numer części ktory napewno ma pasować:) i będę potem szukał po allegro i innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij najpierw tam

o dziwo niektóre części da radę tam kupić taniej niż na allegro, pewnie tylko niektóre ale zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek , kto CI robił poprawki jak miales porysowane auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że jedyny Radek którego tu znam to ja, to rozumiem, że piszesz do mnie?:P to łatwiej po nickach :P

no chyba, że nie do mnie :D

ja robiłem w Józefowie pod Warszawą, kumpel pracował tam u lakiernika, więc pilnował by dobrze robili, cenią się, ale dobrze wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wylukany sedanik granatowy B5 na ul. Łaszczowieckiej w Tomaszowie Lub. przed 20 z ramkami zagadałem na radyjku ale gość nie odpowiedział lub miał swoje wyłączone ciekaw jestem kto to taki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudineze - kostka przepustnicy podobno walnięta, tylko mówili, żeby na szrotach szukać samej kostki, bez wiązki bo u nich taka przyjemność koło 1000zł.

tylko nie znam numeru a w "mojej" online etce nie wiem gdzie szukać :P

ale to tak napisłem jako ciekawostkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cct - 2009 :)

okazało się, że dokładnie to jest kostka czujnika EGR 6cio pinowa

i pasują też te z renault i citroena, więc poszperam po szrotach w wolnej chwili - kupiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...