Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wskaznik EGT


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sie dowiedziec czy jest sens montowac taki wskaznik .Mam awx po programie i w planach dalsze mody .Wiec zamierzam zamontowac wskaznik doladowania to odrazu bym zamontowal ten nie bawil bym sie dwa razy ze slupkiem . A jak niema sensu to zrobil bym slupek na jeden wskaznik .Jakies info gdzie sie wpiac z tym EGT??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu, wpiac sie mozesz/musisz w kolektor wydechowy przed turbo na srodku od wyjsc z 4ech cylindrów.

Zamiast słupka proponuje - duzo poreczniejsze miejsce. Wszystkie zegary masz w "kupie", nie ograniczasz widoku grubszym słupkiem oraz masz stare przyzwyczajenia do patrzenia w ta strone bo przeciez od x czasu patrzysz na zegary - jest to bardzo wygodne, pisze z doswiadczenia.

dsc04739mv9.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z czystej ciekawosci .. gdzie takie obudowy mozna dostac gotowe .. czy to domowa robota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w

tak z czystej ciekawosci .. gdzie takie obudowy mozna dostac gotowe .. czy to domowa robota ?

w USA

jakis link ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w

tak z czystej ciekawosci .. gdzie takie obudowy mozna dostac gotowe .. czy to domowa robota ?

w USA

jakis link ... :wink4:

niestety nie mam :( (a szkoda bo ciekawe rozwiązanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie dowiedziec czy jest sens montowac taki wskaznik .Mam awx po programie i w planach dalsze mody .Wiec zamierzam zamontowac wskaznik doladowania to odrazu bym zamontowal ten nie bawil bym sie dwa razy ze slupkiem . A jak niema sensu to zrobil bym slupek na jeden wskaznik .Jakies info gdzie sie wpiac z tym EGT??

Jeśli nie planujesz dużego turbo i sportowego wałka to nie ma potrzeby montazu wskaznika EGT. Dobry tuner wie ile wlac paliwa do komory spalania bez wskaźnika aby nie było za ciepło. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie dowiedzieć czy jest sens montować taki wskaźnik .Mam awx po programie i w planach dalsze mody .Wiec zamierzam zamontowac wskaźnik doladowania to odrazu bym zamontowal ten nie bawil bym sie dwa razy ze slupkiem . A jak niema sensu to zrobil bym slupek na jeden wskaźnik .Jakies info gdzie sie wpiac z tym EGT??

Jeśli nie planujesz dużego turbo i sportowego wałka to nie ma potrzeby montazu wskaznika EGT. Dobry tuner wie ile wlac paliwa do komory spalania bez wskaźnika aby nie było za ciepło. Pozdrawiam

Turbo jest w planach moze BRD albo jakas hybryda zeby 200 PS bylo . Co do walka to chyba sobie odpuszcze . Ciekawe ile PS by z 1.9 wycisną na takiej hybrydce jak twoja :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz cudem nam się udało w Passacie awx zrobić na turbo od BRD colerze i pompkach Al , nowym sprzęgle 205 ps i 420Nm. Ale to był bardzo mocny egzemplarz w serii. Wydaje mi sie, że na tej hybrydzie przeciętnie 200Ps wyjdzie a co więcej to tylko się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...