Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas pokazać mojego nowego rupiecia :)

Audi A6 C7 3.0 TDI SEDAN 245 km

wizyta w R-performance seria pokazała 266 KM po programie jest 295 KM

- Audi Drive Select

- Led z tyłu

- Bi-xenon + led

- Doświetlanie zakrętów

- Pakiet schowek

- Light pakiet

- zawiecha sportowa 1BV

- Hold assist

- tempomat

- czujnik Światła i deszczu

- start stop

- PDC przód i tył

- Felunek 20 " od S7

- Duża Navi 3G MMI HDD + SIM

- Fotochrom z lusterkach bocznych

- Lusterko z Asystentem świateł drogowych

- Kamera tył

- Webasto

- Fotele kubełkowe

i jakies tam badziewia.

Plany hmmmm

- remap

- koło 20 "

- aktywny układ wydechowy

- kiera z łopatkami s-line

- ściema szyb

- Kierunkowskazy dynamiczne

- radary przód

- kamera przód

- listwy karbon

- elektryczna klapa tylna

- pakiet s-line zewnętrzny

- fotele s-line elektryczne z pamięcią

- Lampy Full LED

oto kilka fotek :)

136e43e8047c41b3gen.jpg
3ca51aa103056462gen.jpg
fc28538669101c0egen.jpg
ab8784c45d09e4a2gen.jpg
36a8aec2c7f9ef57gen.jpg
b8eb026f0874da7cgen.jpg
5e1b982434d288c3gen.jpg
10ec154c722b0f1bgen.jpg
16dc8112e8a35ee6gen.jpg
a34e16462b420854gen.jpg
c5e89f73810fe568gen.jpg
29b46e202d834743gen.jpg
78231c99efee070egen.jpg
f4a9666ad2803b0fgen.jpg
c9c1034d833db5e6gen.jpg
4cfd1295ce272503gen.jpg
1bad25219a4a7162gen.jpg

Edytowane przez virus

Opublikowano

Nie mam pytań, kozak :)

Opublikowano

oj jest dobrze ......... :kox:

Opublikowano

niezły rupieć :) spasiłby mi taki :)

Opublikowano

Jak zamontowales napis quattro w przednim grillu ? Podcinales zeberka ?

Opublikowano

śliczne, jak każde C7 :kox:

Opublikowano

Piękna :kox: linia C7 robi robotę a wnętrze bajka po prostu :)

Opublikowano
  • Autor

Jak zamontowales napis quattro w przednim grillu ? Podcinales zeberka ?

Przykręciłem bezpośrednio do grilla, wkręty były w zestawie + dorobiłem specjalne blaszki które usztywniły napis i są nie widoczne. Grill prawdopodobnie i tak wleci od S6 lub RS6 :)

Opublikowano

przyznam szczerze, że coraz częściej ten napis chodzi mi po głowie.. zastanawiałem się tylko jak będzie wyglądał ze zwykłym zderzakiem i nie jest wcale źle :)

Opublikowano

Graty zakupu furmanki :)

dla mnie pierwsze to tapicerka do wymiany :wink: + dołożenie chociaż Bose :)

Niech się spisuje bezawaryjnie .....

Opublikowano
  • Autor

Cały czas szukam gratów teraz wleci S-line i tapicerka, audio będzie indywidualne na dobrych głośnikach i wzmacniaczach bo zakładać bose mija się z celem :)

Opublikowano

Witaj!

Gratulacje piękne auto!

Kolor właściwy :D

Świetnie by wyglądał z czarnymi ramkami, grillem i kółkami!

PS. Jak się sprawuje 3.0TDI ? Jaki masz przelot?

Jak ze spalaniem po sofcie?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Chromy też planuję wyrzucić ale koło zostaje :decayed:

Przelot 180k, jak dotąd zero problemów jestem zadowolony, chyba nie kupie już nic poniżej 3.0

Spalanie podobne jak na serii pali w trasie tyle co 2.0 tdi a przy szybszej jeździe nawet mniej.

Opublikowano

Miazga.! No i podstawa Quattro jest. To chyba kolejna fura ktora bedzie u mnie po B7 bo nic mi sie nie podoba tak jak A6 C7 w sedanie :D

Opublikowano

Cały czas szukam gratów teraz wleci S-line i tapicerka, audio będzie indywidualne na dobrych głośnikach i wzmacniaczach bo zakładać bose mija się z celem :)

True

No i wyciszenie drzwi

Opublikowano

Piekna fura, powodzenia w modach

Opublikowano

dobra furka :kox:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam! Piekna furka :) Powiedz mi jak ze skrzynia przy twoim przebiegu bo naczytalem sie wiele negatywnych opinii odnosnie s-tronica a sam zakupilem takie autko 3 dni temu ?? Jak z serwisami skrzyni i silnika co ile powinienem robic ?? Pozdrawiam

Opublikowano

olej w skrzyni co 60 tys km. w silniku ja osobiście wymieniam co 15.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.