Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 c7 3,0 bi tdi by Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam swój democar

Auto do A6 3,0tdi 313 ps z 2013 roku

Z wyposazenia to nie bede sie rozpisywał ale ma praktyczni wszystko prócz jakis drobiazgów min:

-panorama

-pneumatyka

-distronic

-kamery 360 stopni

-bang-olufsen

pełen s line

-full elektyrka wszystkiego

Zmiany moje to zewnetrzny bodykit z carbonu

-pełen ukłąd wydechowy z koncówkami akrapovica

- zawieszeni pneumatyczne ( okucia Hp-Driventech + Airlift performance). Wszystko sterowane z telefonu

-Koła przez nas produkowane PG-Forged o rozmiarze 10x21

- Okleina auta

-Ospoilerowanie MAxton design

-Zmiany mechaniczne to kompletnie nowy ukłąd hamulcowy z Rs7

-Sportowy intercoler od Wagner Tuning Polska

- program silnika

-Sportowy ukłąd dolotowy

gdjpgd3r.jpg

gup74xpm.jpg

7big25ep.jpg

pq56mqbh.jpg

uj6dagdt.jpg

4vffbi2a.jpg

84e4rbgn.jpg

alxqrdlp.jpg

qs9efml7.jpg

96o3mh4r.jpg

diuqfbyb.jpg

3p8ugjba.jpg

Edytowane przez Patrox

Opublikowano

świetna jest , i gratulacje za ogrom pracy i pieniędzy włożony w projekt :kox:

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano

:slina: Ale kocur , wór kasy pewnie włożyłeś .

Opublikowano

MAASSAAAKRRRAAA

Opublikowano

Jaka jest teraz moc ?

Jaki rozmiar mają opony ?

Możesz napisać coś więcej o zawieszeniu ?

Opublikowano

Distronic co to takiego?

Opublikowano

Mistrz nic dodac nic ujac!

Opublikowano

Distronic co to takiego?

Krótko mówiąc to system który cały czas bada odległość do poprzedzającego pojazdu i czuwa żebyś w niego nie wjechał.

Opublikowano

O ja cie nie pie.........!!!!!!!!!

Opublikowano

Witaj,

Ogrom pracy i kasy włożony w auto!

Jak się sprawuje regulacja zawieszenia przez smartfon?

Jaką moc/moment uzyskałeś finalnie?

Jakie parametry mają koła (szerokość, ET)?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witki mi opadły :wink:

Piękny wóz.

Opublikowano

MIAZGA !!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Pozamiatane :kox:

Opublikowano

ło matko i córko ....... :kox:

Opublikowano

kolejna, pospolita ( :decayed: ) C7-mka na forum...

a tak w ogóle to miażdży system :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czy ja już się obudziłem?

:decayed::decayed:

pięęeękna jest :kox:

Opublikowano

Przydał by się opis modyfikacji silnika , jaka mocą teraz legitymuje się auto??

Opublikowano
  • Autor

Moc na obecna chwile to 390 ps i 800 Nm, zawieszenie pneumatyczne sprawuje sie lepiej jak fabryczne, ma wiekszy zakres pracy oraz auto prowadzi sie bardziej przewidywanie. PArametry kola to 4x 10x21 et 30 z oponami 245/30/21

Opublikowano

Parę razy widziałem na żywo, robi bardzo pozytywną robotę :)

Keep it up PG Performance & ECU Project :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.