Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Policyjne nieoznakowane furki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i po co Wam to? dla mnie śmieszna sprawa...

za każdym razem widząc mondeo lub vectrę będziecie yciągać kartkę ze schowka i szukali blach na liście? hehe

Opublikowano

Te listy to można sobie w buty wsadzić.Zanim zdążysz pomyśleć i zerknąć na listę to już będziesz widziała przed sobą napis "Policja....Jedź za nami" :polew:

Opublikowano

policja bardziej czepia sie lamania przepisow jak,wyprzedzanie na trzeciego,na podwojnej,na pasach,zmiana pasa bez sygnalizacji-wszystko to,co mozna zaliczyc do niebezpiecznej jazdy...predkosc czasem przejdzie,bo i oni wiedza,ze przepisowo czasem nie da sie jechac,zeby gdzies zdazyc...wiec moze zamiast uczyc sie ich numerow,moze lepiej o tym pomyslec...

Opublikowano

te listy to jest parodia :polew:

Zamiast patrzeć na drogę, będziecie lukać w lusterka wypatrując miśków, a jak już ich wyczaicie to będzie za późno.

Opublikowano
  • Autor

nikt nie mówi że trzeba się tego uczyć :fool: bo to i tak mija się z cele :wallbash:

ale czasami nie którym się takie duperele przydają :nabijasie:

Opublikowano

Może się chcą na pamięć nauczyć tych numerów.. :dance: :laghing2:

Opublikowano

nie popieram szybkiej jazdy ( bez przesady oczywiscie) ale Dobre CB i w 90% przypadkow po problemie :)

Opublikowano

CB super sprawa. Co do numerów - fakt - nie potrzeba się ich uczyć na pamięć, bo jak nam coś za długo siedzi na ogonie, to raczej jest to zauważalne. Ja zawsze się patrzę, czy przypadkiem "coś" za mną nie jedzie.

Opublikowano

czy przypadkiem "coś" za mną nie jedzie.

i ja robie cos podobnego-jesli widze,ze jakies auto dosyc szybko sie do mnie zbliza-pozwalam sie wyprzedzic,a jak sie ustawia za mna,-to juz wiem co to jest...

Opublikowano

ostatnio na tvn turbo w programie uwaga pirat widzialem niebieskich w starym nissanie maxima (3.0 V6 z automatem) oraz saaba 9-5. jak dodac do tego vectry, passaty, octavie, mondeo, megany to co drugi samochod za nami bedzie sie wydawal podejrzany... :wink4:

Opublikowano

...ale nie w kazdym siedza dwaj panowie tak samo ubrani-pozwol sie wyprzedzic i bedziesz ich widziec lepiej :wink4:

Opublikowano

puki co alfy romeo i hondy sa bezpieczne :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

"Moc 155 KM, maksymalna prędkość 249 km/h, przyspieszenie do 100 w niecałe 5s."

No i dlatego w razie czego mialbym szanse zniknac gdybym jechal na K4 :naughty: ale tak na powaznie to nawet bym nie probowal, za duze ryzyko, szkoda zycia swojego i innych.

Fakt faktem maja czym ganiac ludzi w autach i nie tylko.

Z tego co sie orientuje w Wawie tez maja te maszyny...

Opublikowano

w anglii tez maja takie sprzety od jakiegos czasu-moj szef przekonal sie o tym osobiscie,na poczatku myslal,ze to jakis zwykly dawca nerek,ale jak zaswiecil czerwono-niebieskie lampki,bylo juz za pozno na zwalnianie... :wink4:

Opublikowano

ostatnio zgarneli przede mna typa. jechali nowym fiatem bravo....a w wawie jest motorek BMW taki caly granatowy, nie wiem czy tez ma taki silnik ale kiedys eskortowal "mase krytyczna" na ktorej jechalem i widzialem jak pogonil za jakims moto ktory na krzywy ryj skorzystal z pustej ulicy :)

Opublikowano

Dobrze że nie kupili im jeszcze jakichś porządnych :audi: bo czuł bym się bardzo zniesmaczony :naughty: .

Opublikowano

W końcu znalazł się sposób na wariatów drogowych, bo po naszych ulicach pełno ich jeździ. Policja musi mieć lepszy sprzęt, bo nie wyobrażam sobie jak smiga za takim wariatem polonezem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.