Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój rowerek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja zapytam o cos zwiazanego z tematem rowerowym ....

znacie jakies dobre forum internetowe na temat rowerków gorskich itp/itd ... :question:

Opublikowano

No to moze ja też się pochwale moim sprzętem :twisted:

Rama: Santa Cruz V10

Amor: Marzocchi Bomber 888rc

koło przód: AtomLab Aircorp

Tył: double track i Handley

korba: hussefelta

napinacz: e13

kokpit truvativa

hamulce P: grimeca s12

-||- T: Hayes ElCamino

siodło setlaza

naped: Sram + XT

na gumach Maxxisa HR <rzadko pękają :wink: >

Ten rower to moja druga miłość i do czasu zakupu OOOO jedyny środek transportu :biggrin:

P.S. dobre forum rowerowe http://dh-zone.com/forum/

Opublikowano
No to moze ja też się pochwale moim sprzętem :twisted:

Rama: Santa Cruz V10

Amor: Marzocchi Bomber 888rc

koło przód: AtomLab Aircorp

Tył: double track i Handley

korba: hussefelta

napinacz: e13

kokpit truvativa

hamulce P: grimeca s12

-||- T: Hayes ElCamino

siodło setlaza

naped: Sram + XT

na gumach Maxxisa HR <rzadko pękają :wink: >

Ten rower to moja druga miłość i do czasu zakupu OOOO jedyny środek transportu :biggrin:

P.S. dobre forum rowerowe http://dh-zone.com/forum/

sprzet masz kozacki, sam chcialbym na takim jezdzic (gdybym tylko mial gdzie :) ). Wodzislaw to tereny gorzyste wiec pewnie masz sporo fajnych terenow do jazdy?? ja zastanawiam sie czy nie zamienic mojej ramki na cos krotszego ze sztywnym tylem, nie wykorzystuje zawiasu i mam strasznie dlugi rower, co utrudnia jazde w miescie. i mam tak samo jak Ty - rower jest moim srodkiem transportu, chociaz moim pewnie latwiej sie pedaluje czy podjezdza pod gorki (ETA Rulez :) )

a co do DH-Zone - zarejestrowalem sie kupe czasu temu ale nadal nie dostalem maila aktywacyjnego, to samo z przypominaniem hasla :/

Opublikowano

Ja zebym mógł pojeździć na takiej krowie to musze jechać do Szczyrku albo Wisły więc u siebie jej nie wykorzystuje. Od września stoi w pokoju nie używana bo brak czasu u mnie :frown: Ale jak auto będzie gotowe ,bo narazie u mechanika stoi to rower do bagażnika i góry witają :twisted:

Pet3r też fajny rowerek masz jak bylem mały taki chciałem kupić :biggrin:

Opublikowano
Ja zebym mógł pojeździć na takiej krowie to musze jechać do Szczyrku albo Wisły więc u siebie jej nie wykorzystuje. Od września stoi w pokoju nie używana bo brak czasu u mnie :frown: Ale jak auto będzie gotowe ,bo narazie u mechanika stoi to rower do bagażnika i góry witają :twisted:

Pet3r też fajny rowerek masz jak bylem mały taki chciałem kupić :biggrin:

ja w tym roku wybieram sie z kumplami posmigac po gorach i popodrywac tamtejsze panny, nie ma to jak ostra adrenalina i piersi wyhodowane na czystym, gorskim powietrzu i swiezym, kozim mleku :cool: :twisted:

a co do roweru - kupilem go jak mialem 11 lat :D chwile jezdzilem, potem przerzucilem sie na sprzet ojca (Scott Octane FX-1 - to byl sprzet :) ) az w koncu odstawilem rower i zaczalem trial. trial sie znudzil sie to full wrocil do lask. tak na prawde z pierwszej wersji roweru oprocz ramy pozostaly drobiazki: mostek, kiera, stery, obrecze, korba i suport oraz siodlo. reszta zmieniona niedawno na nowe czesci, ale kilka starych trzeba bedzie wyrzucic - obrecze gna sie jak plastelina (na szczescie opanowalem jak tako sztuke centrowania) a stery juz sobie stukaja.

Opublikowano

Kiedyś miałem rowerek Schwinn. W sumie to nadal go mam, ale jest zajezdzony. A teraz przejąłem po siostrze SCOOTa. Tez juz lekko podstarzały, ale za to igła. :biggrin:

Kiedys jezdzilem na rowerze bardzo duzo, teraz jezdze tylko sporo.

  • 2 lata później...
Opublikowano

W związku, że rozpoczął się mały offtop w temacie o kupnie roweru, gdzie zaczelismy wrzucać swoje maszyny postanowiłem założyć temacik, gdzie będzie można się pochwalić swoimi bike-ami. Zapewne na forum jest troszkę maniaków 2 kółek nie tych z silnikiem :)

Ok to może zaczne ja

Oto mój ukochany czarny rumak: Radon ZR TEAM 6.0

Specyfikacja

Rama: Radon XC ,Alu 7005

Widelec: Rock Shox Reba SL PopLock 80mm/100mm

Stery: Ritchey Logic

Mostek: Ritchey Comp

Kierownica: Ritchey Comp Rizer

Chwyty: Profile

Piasta przód: Shimano Deore DISC

Piasta tył: Shimano Deore DISC

Obręcze: Rigida Sphinx Disc

Opony: Schwalbe Smart Sam 2,25"

Sztyca: Scope

Siodło: Scope

Manetki: Shimano Deore SL-M530 RapidFire Plus

Przerzutka tył: Shimano XT RD-M772 "Shadow"

Przerzutka przód: Shimano LX FD-M580

Suport: Shimano BB-ES25

Korby: Shimano FC-M442 Octalinc

Łańcuch: Shimano HG-53

Kaseta: Shimano HG-50

Dzwignie hamulca: Hayes Stroker Ryde

Hamulce: Hayes Stroker Ryde, 180mm/160mm

Pedały: Shimano SPD (nie pamiętam jakie heh )

w szafie leży nowa piasta tylnia Deore XT i musze niedługo dać koło do zaplatania :)

A to kilka zdjęć http://www.bikeforum.pl/album.php?albumid=22

Opublikowano

to ja moge byc nastepny:

Scott Scale 60

Waga 12.50 kg

Rama Scott Scale Alloy 7005 DB hydrafrom monocoque tubes V-Forged Dropout design Delta SST bridge / Integ. HT BOX chainstay bridge

Widelec Rock Shox Tora SL Coil Coil Spring / Keyturn Lockout reb. Adj. / 100 mm travel Stery Ritchey OE 1 1/8" semi integrated 44/50mm

Przerzutka (tył) Shimano XT RD-M772 SGS Shadow Type / 27 Speed

Przerzutka (przód) Shimano Deore FC-M510 / 34.9mm

Manetki Shimano Deore SL-M530 Rapidfire plus / 2 way release w/gear indicator

Klamki hamulców Shimano BL-M486 Disc Hamulce Shimano BR-M486 Disc F & R 160mm Rotor

Korbowód Shimano FC-M442 44Ax32x22 T

Oś korbowodu Shimano UN 26 / 68-110mm

Kierownica Scott X-Rod OS 31.8mm 600 mm / 5° bend Mostek Scott Comp 4 Bolt / OS 31.8mm 1-1/8" / 6° angle

Pedały Shimano PD-M505 Clipless pedal Sztyca Scott Comp / 31.6mm

Siodło Scott Racing

Piasta (Przód) Scott Comp Disc centerlock

Piasta (Tył) Shimano FH-RM65 Disc/Centerlock

Łańcuch Shimano CN-HG53 Kaseta Shimano CS-HG50-9 11-32 T

Szprychy DT Swiss Champion Black 1.8mm

Obręcze Alex XC-44 Disc 32H Black

Opony Continental Mountian King 26 x 2.2 / 84 TPI Wire Bead

a wyglada tak

435033c3790b4536m.jpg

Opublikowano

Bulls Copperhead 3, u nas jakoś zbytnio nie znana marka, ale widziałem kilka testów i wypadał bardzo dobrze.

Specyfikacja:

Waga: 11 918g :thumbdown:;

Rama: Bulls Copperhead 3 20,5";

Widelec: Rock Shox Reba SL 100mm z manetką;

Stery: FSA ACB;

Mostek: Tioga O'bone 110mm 6st.;

Kierownica: KCNC DarkSide;

Chwyty: Bulls;

Piasta przód: Shimano Deore XT;

Piasta tył: Shimano Deore XT;

Obręcze: Mavic XM117;

Opony: przód: Schwalbe Rocket Ron 2,1; tył: póki co nic :decayed:;

Sztyca: FSA SL 280;

Siodło: Velo Bulls;

Manetki: Shimano Deore XT

Przerzutka tył: Shimano XT Shadow;

Przerzutka przód: Shimano XT;

Korby: Shimano Deore XT FC-M770;

Łańcuch: Shimano HG-73;

Kaseta: Shimano Deore HG-50;

Hamulce: Magura Julie HP 180/160;

Pedały: CrankBrothers Candy C;

Do tego neopren, licznik itp. ;)

Dokupię jeszcze na tył jakąś oponę (prawdopodobnie Maxxis Aspen 2,1) i slicki IRC Smothie na jakieś szosowe wyjazdy i póki co nic więcej. Na wiosnę dojdą rogi a później jakoś pójdzie.

Z czasem wymienię ramę (jest ciut za duża) na lżejszą i lepszą. Hamulce ponoć brakiem awaryjności nie grzeszą, przyjdzie i na nie pora ;)

Opublikowano

Specialized Epic Comp

13649.jpg

Kiedyś sporo latałem w maratonach (Bikemaraton i Mazovia, 2004, 2005, 2006, 2007)

W sezonie 2006 i 2007 zaliczyłem też kilka wielodniówek (MTB Challenge, Gwiazda mazurska)

Niestety od narodzin córki ukochany Epic pokrywa się pajęczynami i kurzem :(

Może na wiosnę go reanimuję.

Specyfikacja

Rama: Specialized Epic Comp

Widelec: Rock Shox Reba SL PopLock 80mm/100mm

Mostek: Specialized

Kierownica: Specialized

Koła: Bontrager Ultralite

Opony: Hutchinson Python Ultralite (bezdentkowe)

Sztyca: Specialized

Siodło: Specialized

Manetki: Shimano XT 2007

Przerzutka tył: Shimano XT

Przerzutka przód: Shimano XT

Support: Shimano XT

Korby: Shimano LX

Łańcuch: Shimano XT

Kaseta: Shimano XT

Dzwignie hamulca: Shimano XT

Hamulce: Tarczowe, hydrauliczne Shimano XT 160mm

Pedały: Shimano XT SPD

Waga 13.2Kg co na fulla na XT jest całkiem niezłym wynikiem.

W 2008r latałem też pół sezonu na szosie.

CUBE Peloton

23688.jpg

Niestety to nie dla mnie. Nuuuuuuuuda panie. Zdecydowanie wole MTB.

Opublikowano

l_57e542c081d3cb8dea628e17ee1a0beb.jpg

moja sztunia :kox:

Opublikowano

pict0001nbh.jpg

:kox: :kox: :kox:

rama: duncon amstaff

amor: Marzocchi Z150

stery: fsa giga pipe

korba: Truvativ Howitzer

przerzutki p:5.0 t:X7 srama

manetki X7

kaseta: X0

koła: piasty p:prototyp duncona t:dabomb obrecze sun rims p:single truck t:double truck

hamulce: hayes el camino 203

ciężki j**any ale nic sie nie psuje nawet po zaliczeniu drzewa czy mocnym przytuleniu gleby :naughty:

szkoda ze coraz rzadziej znajduje czas dla niego ;(

Opublikowano

wuju takiego amora miałem do swojego kiedys kupić ale zakipiłem DJ3 :decayed: i niestety ja równiez znajduje na swoj jednoslad coraz mniej czasu :disgust: kiedyś to się ciągle skakało :kox:

takie małe ot :gwizdanie: jak ktos potrzebuje kólko tylnie to zapraszam http://allegro.pl/item914737315_hope_pro_2_ii_12x150mm_mavic_ex721_okazja.html

Opublikowano

Scalilem 2 watki :wink4:

Opublikowano

Konkretne rowerki macie :cool1:

Kiedyś też dość dużo jeździłem, teraz jak mamy trochę czasu to wskakujemy z żonką i wiatr we włosach.

Tyle,że u nas komplet,to 3 rowery i 2 foteliki :decayed:

Na szczęście mamy gdzie śmigać, bo mieszkamy na wsi w rejonie jezior i lasów.

Ciężko mają fani tego sportu w polskich miastach....

nasze rowerki,to coś takiego..

7Fi2S.jpg

Opublikowano

Panowie - bo widzę, że moc znawców rowerka u nas się znajduje :naughty:, więc przy okazji poproszę o pomoc.

Zamierzam sobie sprawić jakieś wozidło, bo od siedzenia 12-14h/dobę przy kompie nieludzko wysiadają mi plecy i nogi. Parę lat temu kondycji było aż nad to, a teraz coś zaczyna brakować i pomyślałem, że rower troszkę to zmieni.

Potrzebuję rower do czystej rekreacji, bez szaleństw, wariacji po skarpach, górach, itp. Jakiś weekend'owy wypad do lasku, parku z rodzinką, zabrać córcię do fotelika a małżonkę na drugi rower i w teren.

Większość pewnie trasy po mieście, reszta jak wspomniałem - park, las, polniaki jakieś. Na rower przeznaczyć chciałbym max 1000-1200 pln (może to niewiele, ale jak na moje potrzeby to aż za dużo :>)

Mam u siebie taki oto sklepik i upatrzyłem sobie na ich stronie takie dwa modele

http://www.rowery.legnica.pl/index.php?page=show_produkt&typ=1&did=8&kid=&id=8&pid=19

http://www.rowery.legnica.pl/index.php?page=show_produkt&typ=1&did=8&kid=&id=8&pid=633

Od razu zaznaczę, że że jestem lewus w tych dziedzinach (z padliny tylko Shimano SIS kojarzę :kox:), więc proszę o doradztwo. Dużym plusem jest dla mnie to, że mogę się organoleptycznie przysiąść do danego modelu, bo oba są na stanie :wink4:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 23:21_________________________________________________Panowie, a może coś z tego typu:

http://www.rowerymerida.com.pl/rowery.php?kol=7&gr=61&id=408

na miasteczkowo parkowe podjazdówki chyba nawet sprawniejszy??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.