Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój rowerek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego KOval81 założyłem wątek o kupnie roweru i pomocy przy wyborze, wiec tam pisz, nie rób offtopu na temat kupna roewru w wątku gdzie pakazujemy swoje rowerki rowerki

http://www.a4-klub.pl/smf/zna_sie_ktos_na_rowerach_pomoc_przy_zakupie-t116903.15.html

:hi:

Opublikowano

To i ja sie pochwale swoja bestią :naughty:

Wcześniej miałem Meride matts speed na osprzęcie Sh Alivo modelowo 2001r :decayed: z czasem przerobiłem ja założyłem kompletny osprzęt Sh. Deore, amor zmieniony na RST Omega jakiś tam pasował ładnie pod kolor niebieski piaskowany :naughty: Chwilke tak pojeżdziłem..

W 2005 złożyłem rower od podstaw do streetu/dirtu

dscn8649.jpg

Rama: Trek bruiser (szary)

Widelec: Rock shox Pike U-turn, płynna regulacja 80-140mm z blokadą

Przerzutki: brak

Obręcze: DM24, piasty dartmoor maszynowe na Oś 20mm

Kierownica: Truvativ hussefelt

Korby: Truvativ ISIS hussefelt <- zajeżdziłem i założyłem modyfikowany Deore z jedna zebatka i rockringiem jest do dzisiaj :decayed:

Hamulce: były Magura HS33(hydrauliczne), obecnie AVID BB5(203mm) i 7(mechaniczne) o wiele słabsze ale bezobsługowe

Opny: Maxxis highroller idealne do głupot :decayed:

Aktualnie w sumie juz nie jeżdzę, od czasu do czasu tam sie wyskoczy na miasto :confused4:

Rama rzekomo była nie do zniszczenia(tak pisali po forach internetowych itp), połamałem w 2008, aktualnie jezdze na spawanej :tongue4:

Opublikowano

kolego KOval81 założyłem wątek o kupnie roweru i pomocy przy wyborze, wiec tam pisz, nie rób offtopu na temat kupna roewru w wątku gdzie pakazujemy swoje rowerki rowerki

http://www.a4-klub.pl/smf/zna_sie_ktos_na_rowerach_pomoc_przy_zakupie-t116903.15.html

:hi:

:gwizdanie:

A podziękował za sprostowanie :hi: myślałem, że tamten temat wciągnął zielonek również do jednego :naughty: Wkrótce i ja się pochwalę nowym nabytkiem

Opublikowano

W zeszłym roku w sierpniu przesiadłem się z XC na Enduro.

Wybór padł na turkusowy YETI 575 z całym karbonowym wahaczem.

Z ciekawszych części w rowerku to:

-widelec Marzocchi 55 Micro Air Ti

-piasta tył Hope Pro II (dźwięk jest :kox:)

W najbliższym czasie do wymiany:

-hamulce z Formula RX, na Formula The One

-wywalenie największego blatu z korby i montaż rockringa i napinacza

-dokupienie dłuższego o 25mm mostka

-nowa tylna przerzutka (XT lub XTR)

Rower udostępniłem na test w BB http://bikeboard.pl/index.php?d=sprzet&art=3768&g=13&str=2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozwólcie, że się pochwale swoimi 2 kółkami :wink4:

KONA CINDER CONE model na 2010r

img6656f.jpg

specyfikacja techniczna:

http://www.konaworld.com/bike.cfm?content=cindercone

Opublikowano

To może i ja się pochwalę nowym nabytkiem. Szukałem, czytałem, radziłem się i wybór padł na takie cacuszko :decayed: Najlepsza pozycja w czasie jazdy, najwygodniejszy ze wszystkich na których pokonałem testowe 10 mb :naughty::

http://www.kellys-bicycles.com/index.php?id=pl_product&product_id=21216&countries_id=170&countries_name=pl&cat_id=243&subcat_id=245

Teraz tylko czekam na ładną pogodę i chwilę wolnego czasu, żeby pośmigać i wrócić do kondycji sprzed kilku lat, kiedy to człowiek nie siedział 12 h dziennie przy pracy :wallbash:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Jaki fajny temat wygrzebałem :decayed:

To co lecimy z tym koksem ? :naughty:

Opublikowano
Jaki fajny temat wygrzebałem :decayed:

To co lecimy z tym koksem ? :naughty:

Taaa, teraz to możemy pogadać o zimówkach do roweru :grin:

Opublikowano

Ja będę kupował na przyszły sezon :kox: i pewnie to będzie jakiś cross.

Opublikowano

A to moje dziwadło:

560947_416218365083062_1433486345_n.jpg

303567_416218428416389_2106159149_n.jpg

DSC01292.JPG

Zdjęcia niestety tylko "w akcji", rower złożyłem w kwietniu i do dzisiaj nie miałem kiedy zrobić mu zdjęcia:/ - od tego czasu już dość mocno się przymasakrował;)

Mam za to zdjęcie poprzedniego rowerka:) :

32189_123069961064572_7101225_n.jpg

Opublikowano

Ja trzeci rok śmigam na tym i jestem zadowolony , a jazda na rowerze - :dance2:

rower-kellys-coach-2011_733.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.