Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 S-LINE BLACK AVANT by Mango155, LY9B, PERFOROWANA ALCANTARA, 19' RIMS, LIFT COMPETITION+ LOADING...


Mango155

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.10.2017 o 15:10, zamek1200 napisał:

Panowie a wrzuci ktoś filmik jak wygląda spryskiwanie szyby dyszami z "siódemki"? bo u mnie jest totalna katastrofa i szukam sensowengo rozwiązania

Na forum w dziale DIY jest temat montażu dysz spryskiwaczy i są tam wrzucone filmiki porównujące. Ode mnie mogę napisać, że efekt jest na pewno lepszy niż w przypadku trzech pojedynczych siurów jak w serii, jednak mgła bez szału. Jakby nie było trzy siury dalej są, ale rozpryskują się dodatkowo na boki. Nie możemy się tutaj spodziewać mgiełki znanej z samochodów VW czy Skoda. Reasumując koszt nieduży, a na pewno lepiej niż seria i przynajmniej pasuje Plug&Play. ;) 

 

8 godzin temu, bladzio1 napisał:

Podeszły bez problemu na pedały B8?

W dziale DIY także jest instrukcja montażu podstopnicy i pedałów z RS4 B7. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhym, jest temat i tam jest filmik z dyszami z B9, a jeszcze chętnie bym zobaczył jak wygląda spryskiwanie dyszami z A7 ;)

Edytowane przez zamek1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2017 o 19:47, zamek1200 napisał:

yhym, jest temat i tam jest filmik z dyszami z B9, a jeszcze chętnie bym zobaczył jak wygląda spryskiwanie dyszami z A7 ;)

Mówiłem, że wszystko jest w temacie, który podałem. 
https://www.drive2.ru/l/7206537/

Wystarczy poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra.. nie doczytałem. pewnie przez to że po rusku ;) ale i tak już zrobiłem u siebie - zamontowałem dysze z A7. na początku dalej było słabo, chociaż i tak 100x lepiej niz na ori dyszach. okazało sie że wężyk przy zawiasie maski jest zmiażdżony i przez to jest slabe cisnienie.

IMG_20171025_204549.jpg

 

Po wymianie kawalka wężyka wyszło cos takiego:

IMG_20171025_205524.jpg

a ostatecznie efekt całego zabiegu jest TAKI

mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dawno nic się w temacie nie działo... 

Od mojego ostatniego wpisu samochód dalej jeździ i ma się całkiem dobrze. :wink: Od tego czasu zmieniłem jedynie kompletny rozrząd, leje świeży olej Motula co 12k km, tankuję dobre paliwo i nawalam kilometry. :wink:

Z ostatnich nowości wymieniłem komplet świec żarowych i przy okazji wyczyściłem ponownie kolektor, EGR i klapę gaszącą. Wpadła tez fizyczna zaślepka zaworu, aby nigdy więcej już się nie truł.

617F4295-D1EE-4B61-91BA-9172B6B9B4A2.jpeg


Poniżej zdjęcia w trakcie czyszczenia, zobaczcie jaki syf kryje się w kolektorze po przejechaniu 80k km od ostatniej inspekcji. Zaznaczę, że przez cały ten czas EGR był programowo wyłączony, a cały syf to jedynie to, co zawór mimo wszystko zdołał przepuścić. :facepalm:

B58877C7-2756-4DC2-823B-EC266AB88DF5.jpeg


A tutaj już wyczyszczone elementy :wink:
C3B59205-B578-471B-9421-BDDCD507A4FE.jpeg
 

Na chwile obecną borykam się z dwoma myślami:

1) sprzedać samochód (jeżeli jest ktoś zainteresowany, rozważę każdą konkretną ofertę) :wink:

2) jeżeli nie sprzedam teraz, to nie rozstaję się już z nim do końca i robię pełny lift Competition+. Na marginesie mówiąc zacząłem już nawet kompletować graty :decayed:

W każdym razie jakby ktoś szukał dla siebie dobrego, sprawdzonego, bezawaryjnego wozidła, zapraszam na priv zanim się rozmyślę, to ostatni moment! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mango155 napisał:

 

C3B59205-B578-471B-9421-BDDCD507A4FE.jpeg

Ładnie wylizane B)

39 minut temu, Mango155 napisał:

1) sprzedać samochód (jeżeli jest ktoś zainteresowany, rozważę każdą konkretną ofertę)

W razie czego chętnie przygarnę kierownicę. :decayed:

A tak na poważnie masz konkretny, fajny egzemplarz a wkład własny w mody nigdy w całości się nie zwróci. Jeśli dobrze Ci się nim jeździ - inwestowałbym dalej. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, R4xx napisał:

wkład własny w mody nigdy w całości się nie zwróci. Jeśli dobrze Ci się nim jeździ - inwestowałbym dalej. :hi:

Jakikolwiek pieniądz zainwestowany w mody nigdy się nie zwróci, to trochę jak skarbonka bez dna, z reszta pewnie sam o tym dobrze wiesz. :unsure:

Co prawda 3.0, quattro i stronic to nigdy nie będzie, ale nie jeździ się źle, więc pewnie i tak będę dalej coś dłubał :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mango155 napisał:

Co prawda 3.0, quattro i stronic to nigdy nie będzie

Zawsze jakaś opcja na drugi samochód :decayed:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroimy się jak na wojnę... :grin:

IMG-6758.jpg

 

Zderzak, pokrywa silnika i błotniki już u lakiernika.
Brakuje jeszcze tylko kilku puzzli do całej układanki i za jakiś czas zaczynamy dłubać. :decayed:

 

Lift Competition+ LOADING...

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mango155 napisał:

Zbroimy się jak na wojnę... :grin:

IMG-6758.jpg

 

Zderzak, pokrywa silnika i błotniki już u lakiernika.
Brakuje jeszcze tylko kilku puzzli do całej układanki i za jakiś czas zaczynamy dłubać. :decayed:

 

Lift Competition+ LOADING...

Wszystko pięknie tylko ten grill jakiś mało competition :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mango155 napisał:

Zbroimy się jak na wojnę... :grin:

IMG-6758.jpg

 

Zderzak, pokrywa silnika i błotniki już u lakiernika.
Brakuje jeszcze tylko kilku puzzli do całej układanki i za jakiś czas zaczynamy dłubać. :decayed:

 

Lift Competition+ LOADING...

Lepi się konkretny front :evil2::thumbup:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...