Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 S-LINE BLACK AVANT by Mango155, LY9B, PERFOROWANA ALCANTARA, 19' RIMS, LIFT COMPETITION+ LOADING...


Mango155

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, martinger416 napisał:

Ta Twoja furka jest prze kozak :D

Wysłane z mojego XZ
 

Dzięki :)

 

5 godzin temu, grimfrost napisał:

Jak będziesz myślał o sprzedaży to daj cynka, pozdr.

Przez najbliższe kilka lat z pewnością nie będę się z nim rozstawał. :) jak będę chciał zmienić samochód, to najpierw zmienię przód na poliftowy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2017 o 18:22, Mango155 napisał:

Dzięki :)

 

Przez najbliższe kilka lat z pewnością nie będę się z nim rozstawał. :) jak będę chciał zmienić samochód, to najpierw zmienię przód na poliftowy. :D

:( niedobrze, ale jakby co to miej na uwadze. Powodzonka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, grimfrost napisał:

:( niedobrze, ale jakby co to miej na uwadze. Powodzonka ;)

Nie ma sprawy, ale jak wspominałem - przez najbliższe lata na pewno zdania nie zmienię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie zmagałem się z problemem braku mocy... Wstępna diagnoza - kuna dobrała się do przewodów ciśnienia lub zapchany DPF.  
Jak się okazało, jakiś paskudny gryzoń rzeczywiście zeżarł mi kawałek rurki podciśnienia, przez co cały układ nie funkcjonował. :facepalm:

20170411_163905.jpg

 

DPF także był już praktycznie całkowicie zapchany, więc przy okazji pozbyłem się problemu i wpadł w jego miejsce downpipe z kwasówki z firmy RM MOTORS. ;)

20170408_103717.jpg

 

Samochód od razu wyraźnie lepiej się zbiera, po świętach wjeżdżam na rolki zobaczyć jak prezentują się kreski i ewentualną korektę softu. :) 

Edytowane przez Mango155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomi790 napisał:

Dekory miałeś czarne piano ori czy zamieniałeś?

Poprzedni właściciel kupił pomalowane lub sam malował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka. Koncowki wydechu zmien na polift. Są większe... chyba że idziesz w te Ultery jednak :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LukiKRK napisał:

Piękna sztuka. Koncowki wydechu zmien na polift. Są większe... chyba że idziesz w te Ultery jednak :)
 

Dzięki za miłe słowa :) za jakiś czas polecę pewnie w te Ultery jak większość z forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka :) Nie brakuje ci troche mocy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2017 o 00:29, Dundin napisał:

Piękna sztuka :) Nie brakuje ci troche mocy? 

Bardziej niż mocy, brakuje mi quattro. Choćby dla samej świadomości, że się je ma. No ale trudno, nie można mieć wszystkiego. ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko! Jak tylko będziesz miał więcej gotówki zakładaj jakieś 20"! Wyglada mega kozak ? Dysze spryskiwaczy chyba tez będę musiał u siebie wymienić na mgiełkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za słaby silnik żeby zakładać 20' ;)

A po dyszach spryskiwaczy z A7/RS7 można się trochę zawieźć. Co prawda pasują Plug & Play, ale mgiełka nie jest taka, jakiej każdy by oczekiwał...

Edytowane przez Mango155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mango155 napisał:

Za słaby silnik żeby zakładać 20' ;)

A po dyszach spryskiwaczy z A7/RS7 można się trochę zawieźć. Co prawda pasują Plug & Play, ale mgiełka nie jest taka, jakiej każdy by oczekiwał...

No powiem ci że ja też jestem zawiedziony,w Passacie B7 to lepiej się to spisywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mango155 napisał:

A po dyszach spryskiwaczy z A7/RS7 można się trochę zawieźć. Co prawda pasują Plug & Play, ale mgiełka nie jest taka, jakiej każdy by oczekiwał...

zgoda, ale lepsza niż trzy strumienie wg mnie... no i regulacja jest cholernie upierdliwa, bo trzeba maskę zamykać/otwierać przed każdym testem po przekręceniu tego malutkiego gwizdka. Ale odrobina cierpliwości (i kilka L płynu) i da się to wyregulować żeby było cacy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, was002 napisał:

zgoda, ale lepsza niż trzy strumienie wg mnie... no i regulacja jest cholernie upierdliwa, bo trzeba maskę zamykać/otwierać przed każdym testem po przekręceniu tego malutkiego gwizdka. Ale odrobina cierpliwości (i kilka L płynu) i da się to wyregulować żeby było cacy!

Nie wiem jak jest w RS4, ale u mnie nie ma konieczności otwierania pokrywy silnika żeby wyregulowac dysze małym torxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mango155 napisał:

Nie wiem jak jest w RS4, ale u mnie nie ma konieczności otwierania pokrywy silnika żeby wyregulowac dysze małym torxem.

Potwierdzam. 

Zarówno zwykłe jak i mgiełkowe z A7 można regulować bez podnoszenia maski.

Też jestem trochę zawiedziony ...

Ale faktycznie lepiej niż  trzy siury :P

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mango155 napisał:

Nie wiem jak jest w RS4, ale u mnie nie ma konieczności otwierania pokrywy silnika żeby wyregulowac dysze małym torxem.

to widać że zrobiłem coś głupiego :facepalm: ale wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie działasz. Jednak na mój gust auto stoi delikatnie za wysoko do tej felgi.

1 do 2 cm na dół i będzie igła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wrzuci ktoś filmik jak wygląda spryskiwanie szyby dyszami z "siódemki"? bo u mnie jest totalna katastrofa i szukam sensowengo rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2017 o 19:08, Mango155 napisał:

PEDAŁY I PODSTOPNICA Z RS4 B7

Podeszły bez problemu na pedały B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...