Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieskie A4 Avant B8 lift S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem wszystkim czas zaprezentować mój nowy nabytek a co za tym idzie po raz pierwszy auto ze stajni AUDI :D

Wyposażenie:

- silnik 2.0 TDI CACG 120 KM (88kW)
- napęd FWD
- S-line wewnętrzny 
(trójramienna kierownica z logo S-line podcięta, gałka chrom- skóra pikowana, czarna podsufitka, logo S-line na fotelach skóra + materiał, listwy chrom S-line na progach)
- S-line zewnętrzny
(listwy progowe, emblematy S-line na błotnikach)
- wykończenie wnętrza w szczotkowanym aluminium
- Navi MMI 3G BASIC + BLUETOOTH

- czujnik ciśnienia w oponach
- asystent zmiany biegu
- 4 x Elektryczne szyby 
- klimatronik  2 strefowa

- manual 6 biegów
- multifunkcyjna kierownica S-line
- bixenon 

- ABS+ESP+ASR+EBD
- system start/stop 
- pakiet oświetlenie LED w przestrzeni nóg 

- podłokietnik przód, tył
- chromowane relingi dachowe

felgi zima 17" opony DUNLOP 4D 225/50

- felgi lato 19" (do odnowienia francuzik poprzycierał o krawężniki niestety)

- audio z subwooferem 

 

Plany:

- zwiększenie mocy :)

- spolszczenie menu navi wykonane ?

- zakup opon letnich wykonane uniroyal rain sport 3 255/35/19

- przyciemnienie szyb tylnich wykonane

Jest to moje pierwsze AUDI więc powoli je poznaje resztę dopiszę jak odkryje co jeszcze ma

Jest coś w tym że Audi to Audi poczułem różnice jak się przesiadłem z służbowej Insigni

 

Więcej fot jak uda mi się ogarnąć auto :)

 

 

 

 

image1.JPG

image2.JPG

image3.JPG

Edytowane przez Quiz_87

Opublikowano

A co to za kolorek,podoba mi się :)

Opublikowano
  • Autor

Dobre pytanie :D powiem szczerze nie mam bladego pojęcia. Sprzedający handlarz stwierdził że widział tylko jedną A4 w takim kolorze na "alledrogo". Kolor też mi się podoba szczególnie mojej lepszej połówce :D

Opublikowano

Dopisz do listy obnizenie zawieszenia eibach pro kit oraz chromowane koncowki wydechu :)

Opublikowano

ładny kolorek 

Opublikowano

śliczna jest :kox:

Opublikowano

Super kolor.

Zazdroszcze kiery i lifta :)

Opublikowano

Dołączam się do moich poprzedników... Kolorek ciekawy i nietuzinkowy :naughty:

Ogólnie autko bajka. Powodzenia w modzeniu :hi:

Opublikowano

Piękne auto, a kolorek to chyba scuba blau, nie?

Edytowane przez pafcio87

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pochlebne komentarze?. Ogólnie zaczynam teraz walkę z felgami wiec jak uda sie gościowi naprawić to na lato bedzie sie jeszcze lepiej prezentowala. Obawiam sie tylko o komfort ale cóż Audi to nie Mercedes wiec można mu wybaczyć brak komfortu.

fotki dołączę jak trochę ogarnę go w srodku

P.S. Dzisiaj przyszla mata do bagażnika. Jakość niezła jak za 80 zł ?

Opublikowano

Ajj myślałem ze będę jedyny z tym kolorem na forum a tu proszę nie założyłem jeszcze tematu i ten sam kolorek wleciał:) piękna jest! Niestety moja bez sline i troche biedniejsza ale pomalutku wkładam co trzeba:) jak byś zderzak przod sprzedawał to jestem pierwszy w kolejności po niego Haha,bo właśnie szukam slinow do mojej w tym kolorze żeby nie malować:) silnik znowu mój bym tu wrzucił 2.0 tfsi compressor 225km i była by malina tak jak mi sie marzy :) Pozdrawiam piękna furka

Opublikowano

Widać że zadbana, a do tego s-line :)

Opublikowano
  • Autor

Oj raczej cieżko bedzie sprzedać ?Ponieważ tak wyglada lepiej a po drugie zderzak od RS4 nie wiem czy by pasował ?Bo to jeszcze ładniej wyglada ?

Opublikowano

KOZAK :slina:

Opublikowano
  • Autor

Oj raczej cieżko bedzie sprzedać ?Ponieważ tak wyglada lepiej a po drugie zderzak od RS4 nie wiem czy by pasował ?Bo to jeszcze ładniej wyglada ?

Opublikowano
8 godzin temu, Leszczonka napisał:

Ajj myślałem ze będę jedyny z tym kolorem na forum a tu proszę nie założyłem jeszcze tematu i ten sam kolorek wleciał:) piękna jest! Niestety moja bez sline i troche biedniejsza ale pomalutku wkładam co trzeba:) jak byś zderzak przod sprzedawał to jestem pierwszy w kolejności po niego Haha,bo właśnie szukam slinow do mojej w tym kolorze żeby nie malować:) silnik znowu mój bym tu wrzucił 2.0 tfsi compressor 225km i była by malina tak jak mi sie marzy :) Pozdrawiam piękna furka

Jak wymodzisz 2.0 TFSI z kompresorem wrzuć info na forum, na pewno będzie ewenement :)

Opublikowano

Kolorek faktycznie mało spotykany :) fajne autko. Powodzenia :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie poszukuje opon letnich 19'? Zastanawiam sie między nokianem a uniroyalem? Ktoś użytkuje ?

Opublikowano
Dnia 25.01.2017 o 21:38, Quiz_87 napisał:

Panowie poszukuje opon letnich 19'? Zastanawiam sie między nokianem a uniroyalem? Ktoś użytkuje ?

świetnie trafiłeś ! to temat o oponach przecież :)

Opublikowano

Pierwsze Audi i od razu zacny wypasik ! Pogratulować :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.