Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chrysler Voyager


pawcio1979

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze, że niewiele osób powie Ci, jak jest naprawdę, bo niewielu pewnie tego chrysler'a posiada. Wg mnie, jest to dobre, duze, rodzinne auto. Wujek miał dylemat, co kupić i ostatecznie kupił Sharana, ale on chciał koniecznie diesel'a. Zasięgnął opinii i podobno silnik 3,3 jest bardzo fajny, jak to amerykańska benzynka;] Auto na pewno godne polecenia i przede wszystkim - komfortowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał Chrysler Voyager-a chociaż stać go było na tą maszynę - to psiczył ,że drogi w utrzymaniu .

Ponadto skrzynie automat made in USA coś lichutkie - wytrzymią tyle ile im pisano potem do wymiany -

może teraz już idzie dostać jakieś używane i wymienić - ale parę lat do tyłu to był kłopot.

Jechałem parę razy jako pasażer i jedno muszę przyznać komfort jazdy niedoopisania.

Jak cię stać i się znasz na mechanice to kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o którym Voyagerze piszemy.Przed obecną A4 miałem II wersję,czyli '96-'01.

O benzynach nic nie wiem,ale jeżeli myślisz o 2,5 TD VM system, to szczerze radzę. Daj sobie spokój.

Ogólnie nadwozie bardzo komfortowe, ale posiadające wady typowe dla amerykanów. Jakość wykonania i użytych materiałów - Żenada.

Super się jedzie prosto. Schody zaczynają się w szybkich zakrętach :thumbdown:

Generalnie nie jest to złe auto, ale awaryjne, a części drogie.

I jeszcze jedno. Jeżeli chodzi o samą wygodę podróżowania, bije na głowę popularne u nas Sharany, Alhambry, Espace'y itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3 lata temu też interesowałem się tym autem ale po dokładnym zbadaniu tematu zdecydowanie dałem sobie spokój,

ten samochód notorycznie okupuje ostatnie miejsca na liscie awaryjności ADAC :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujas ma firme transportowa Szczecin - Berlin. uzywa od lat Voyagerow wlasnie. wszystkie benzyna na gaz. bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tez dam sobie spokój

Jeżeli myślałeś o tym, o którym pisałem,to masz rację.

Jest jednak wyższy model z dieslami już od MB (2.8 CRD). Mój szeryf takim się wozi i chwali.

Ja Ci mogę powiedzieć tylko o tym, którego miałem (4 lata).

Jak widzisz motorownię VM sysytem (dotyczy również ostatnio popularnych Jeepów) to trzymaj się z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...