Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja potraktowałbym to jako gadżet, jednym się spodoba innym nie. Widziałem kilka razy podświetlane VW w passacie i golfie, jednak do wykonania tomi76 wiele im brakuje. Dajcie mu troszku czasu, aż sprawę dopracuje i dopieści :wink4:

Opublikowano

Wiemy i dlatego nie poganiamy :P

Opublikowano

Wiemy i dlatego nie poganiamy :P

Tymbardziej że napewno będzie wielu chętnych na taki znaczek. Oczywiście jak się upora z tą powłoką :wink4:

Opublikowano

Tez czekam na nowe znaczki z lepsza powloka, bo moj to juz tylko do wyrzucenia :disgust:

Opublikowano

Tez czekam na nowe znaczki z lepsza powloka, bo moj to juz tylko do wyrzucenia :disgust:

Jak możesz to zrób zdjęcie z bliska Twojego znaczka.

Opublikowano

tomi rób "black edition" :good:

Opublikowano

tomi rób "black edition" :good:

i "front edition" :polew:

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem dzisiaj nowe znaczki. Musze je teraz zaopatrzyć w pianke do montażu i postaram się porozsyłać znaczki do osób, które już je nabyli. Powłoka faktycznie jest teraz nakładana w inny sposób i mam nadzieję, że tym razem zgodnie z zapenieniami wykonawcy owej powłoki będzie trwała.

Tak na wszelki wypadek, proszę o przypomnienie się na PW wszystkich, którym będę wymieniał znaczek.

Na razie ani "blak edition" ani "front edition" nie wchodzi w grę - brak funduszy na testowanie poszczególnych rozwiązań i póki co na dalszy rozwój.

Opublikowano

mi sie podoba

Opublikowano

Odebrałem dzisiaj nowe znaczki. Musze je teraz zaopatrzyć w pianke do montażu i postaram się porozsyłać znaczki do osób, które już je nabyli. Powłoka faktycznie jest teraz nakładana w inny sposób i mam nadzieję, że tym razem zgodnie z zapenieniami wykonawcy owej powłoki będzie trwała.

I jak z jakością tych nowych znaczków ?

Opublikowano

jak komuś zabraknie pomysłu pod co podłączyć znaczek (migacze / stopy / pozycyjne)

to ten na przedniej atrapie można pod zapalniczkę podpiąć :polew:

Opublikowano

Ja mam zamontowany u siebie z nowej serii no i juz na pierwszy rzut oka wydaje sie jakis porzadniejszy.

Przeszedl juz test sniegu, deszczu i myjni dotykowej i na razie ok, tylko mam jedno zastrzezenie- klej :disgust:

Mimo ze przykleilem go prawidlowo (powierzchnias ciepla, odtluszczona, czysta) to i tak w niektorych miejscach nie zlapal i znaczek (jak sie przyjrzec od gory) odstaje troche, choc sie trzyma.

Opublikowano

Witam

W moim aucie nie ma tylnego znaczka tak więc mam problem z głowy. :>

A tak serio to według mnie - podświetlany tylny znaczek :mysli::thumbdown: :thumbdown:

______________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano

jak komuś zabraknie pomysłu pod co podłączyć znaczek (migacze / stopy / pozycyjne)

to ten na przedniej atrapie można pod zapalniczkę podpiąć :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :kox:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Błagam nie róbcie wiochy. Maluchy tak tuningowali, bo nie stać ich było na porządny samochów. A4 nie trzeba przerabiać. Dziwię się tym którzy tak oszpecają swoje auto i wystawiają się przy okazji na pośmiewisko. WSTYD...................

Opublikowano

Błagam nie róbcie wiochy. Maluchy tak tuningowali, bo nie stać ich było na porządny samochów. A4 nie trzeba przerabiać. Dziwię się tym którzy tak oszpecają swoje auto i wystawiają się przy okazji na pośmiewisko. WSTYD...................

Czego wstyd i posmiewisko :mysli: widziałes ten znaczek chociaż na żywo??? moze na jakimś maluchu takie cos widziałeś??

Napisz poprostu mi sie nie podoba a nie wyśmiewasz sie z pomysłu którego jak dotąd nigdzie nie wymyślili

Opublikowano

Zazdrości bo go nie stać na ten znaczek :)

A czy jest jakaś szansa na przednią atrapę z białymi ledami??

Opublikowano

Zazdrości bo go nie stać na ten znaczek :)

dziecinada :gwizdanie:

Opublikowano

Zazdrości bo go nie stać na ten znaczek :)

dziecinada :gwizdanie:

Czyżby słabe poczucie humoru, to był żarcik.

Opublikowano

Takim znaczko ja osobiscie mowie NIE!! :thumbdown: :thumbdown:

Co za duzo to niezdrowo choinkowo :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.