Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Daytona Grey A6 C7 2.0TDI Q S-tronic


bartoooh

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, execuiter napisał:

Ladna ale z tymi atrapami wydechow to audi przesadzilo, wygladaja jakby tam bylo conajmniej v6 lub v8, a tam tylko r4 i to jeszcze w dieslu ;)

Przod w a6 jest duzo bardziej agresywniejszy niz a4 b9

Moze i masz racje ze przesadzilo ale napewno lepiej to wyglada niz podwoja atrapa w passacie a tylko z jednej sie kopci:) Nie sadzisz? zreszta takie czasy ze plastiki i atrapy sa w modzie :)

Ogolnie A6 jest bardzi agresywna z pakietem s-line bo bez pakietow jest do bolu poprawna ;) 

Mi sie podoba, a to chyba najwazniesze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

400km zrobione i dzisiaj udalo mi sie zejsc ze spalaniem do 7.2 litra na 100 przy jezdzie bardzo ekonomicznej do max 110km na godzinke.

S-tronic bardzo mi sie podoba przyjemnie sie jezdzi ale albo mi sie wydaje albo przy zrzuceniu z D na S auto powinno jakos bardziej zwawo reagowac...a tutaj wrazenie mam, ze tylko krci wyzej obroty...wyprowadzcie mnie z bledu jesli sie myle.

Skrzynia jest do bolu poprawna, z tym ze tak jak kolega @Kosmita powiedzial lubi szarpnac...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Norbas napisał:

Ja niestety zdjęć nie widzę :eusathink:

bo mi zablokowali abonament na fotosiku a czemu nwm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego popraw zdjęcia bo padły :D Bardzo jestem ciekaw tego autka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy trybami d a s jest taka sama szybkość przerzucania biegow. Ale przy dotknieciu oedalu gazu szybciej zrzuca w tym sensie ze wystarczy dotknac i on juz daje Ci obroty w mtorych masz najwiekszy moment. Nie musisz dawac pedalu gazu do podlogi zeby miec moc.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że pierwsze dni tygodnie po zakupie auta byście najchętniej w nim spali? Czy tylko ja jestem jednym z porytych co każda chwilę chcą spędzać z nowym autem kiedy nadarzy się okazja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko i niechaj się sprawuje i cieszy :good:  Nie wiem czy 3.0 tdi byłbyś w stanie w pełni wykorzystać w Szwecji ;) 2.0 spokojnie tam starczy do normalnej jazdy, takie moje zdanie.  Tak w ogóle jakie tam macie ograniczenia ? 

 

5 minut temu, bartoooh napisał:

Też tak macie, że pierwsze dni tygodnie po zakupie auta byście najchętniej w nim spali? Czy tylko ja jestem jednym z porytych co każda chwilę chcą spędzać z nowym autem kiedy nadarzy się okazja :P

Nie tylko Ty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Norbas napisał:

Ładne autko i niechaj się sprawuje i cieszy :good:  Nie wiem czy 3.0 tdi byłbyś w stanie w pełni wykorzystać w Szwecji ;) 2.0 spokojnie tam starczy do normalnej jazdy, takie moje zdanie.  Tak w ogóle jakie tam macie ograniczenia ? 

 

Nie tylko Ty :decayed:

Bo już myślałem że tylko ja a kobita tylko warczy ciągle że w garazu siedzę. 

Ograniczeni w Szwecji są 

-autostrady max 120 przeważnie 110

-Krajowki do 90 najczęściej 80 

I drogie mandaty Xd

A 3.0tdi bym chciał ale jak pisałem podatek i ubezpieczenie by mnie zjadlo:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Ja pierwsza noc to siedxialem do 2 chyba heh i dlugo tak mialem, zw caly czas w aucie. A teraz nadal lubie nim jezdzic bardzo :) czasem przelatuje sobie po miescie ot tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Audioli ;) 

 

Skad wziąłeś informację ze Twoje wazy 1990 kg ? ( papierowo ok 1760 kg podają )  Moje 3,0 TDI wazy  1865 kg ;) ( oczywiscie papierowo )

Ja u Siebie na spokojnie wykręcę spalanie poniżej  7 litów przy ekonomicznej jeździe  w trasie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cuber napisał:

Gratulacje Audioli ;) 

 

Skad wziąłeś informację ze Twoje wazy 1990 kg ? ( papierowo ok 1760 kg podają )  Moje 3,0 TDI wazy  1865 kg ;) ( oczywiscie papierowo )

Ja u Siebie na spokojnie wykręcę spalanie poniżej  7 litów przy ekonomicznej jeździe  w trasie ......

No to i ja mogę mieć 7 l w trasie przy ekonomicznej jezdzie :) ale to taka jazda na nie dotykanie gazu i puszczanie gazu zamiast używania hamulców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady .... KAMYK Świadkiem bo jechał ze mną i raczej zamulać na trasie nie zamulaliśmy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dieselki jednak lepsze pod tym kątem. W benzynie to jest tak, że możesz oszczędzać 3/4 trasy, a jak później dasz rure to i tak spalanie będzie 12, 13l..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoim jak jadę normalnie to też mi spali 6,8-6,9 w trasie.. ale jak gnam to znacznie więcej.. w szczególności na 20tkach ;)

gratuluję zakupu, śliczny kolor :) niech się sprawuje, na pewno będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cuber napisał:

raczej zamulać na trasie nie zamulaliśmy

e tam

jechałeś jak dziewica

:decayed:

 

 

 

nówka C7 jest prześliczna

przód i tył, bajka

ale ...

Zawartość dodana 1 minute later
Dnia 18.03.2017 o 12:44, bartoooh napisał:

nie ma navi

że co ?????

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe i tak się kończy popisywanie na forum :))))) 

@Kamyk, chyba chodziło, że nie ma dużej navi.. :)

Edit2: Zwracam honor.. faktycznie nie ma Navi.. No to rarytasik nam się trafił :) heheh

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...