Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie macie przebiegi w swoich 1.8t ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, koloboro napisał:

taaaaaa pocieszaj się

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Nie muszę ale jak Tobie się trafił przekręcony licznik to nie musisz wszystkim wmawiać, że też tak mają :)

Opublikowano

Jeden troll zawsze się trafi :-D
Tak zwana zawiść i zazdrość Polaczka a słoma z butów wystaje.
208700 ot oryginalny byś miał więcej do myślenia, chodź z tym masz problemy ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja nie wmawiam tylko tak jest

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W Polsce nawet TDI ludzie robią mniej niż 10 rocznie:).Audi robię do 16 na rok.Poprzednie bez gazu było mniej:decayed:.2 auto wali trasy do roboty po 100 kilka razy w tygodniu.Wychodzi mi 20-22 tysie w roku.Mając je 15 lat wychodzi ok.300:).Mało kto tyle u nas jeździ albo więcej w roku.Szukałem auta to na kilkanaście sztuk skręcony 1 i to"tylko"50000.Benzyn tak nie kręcą bo u nas szukają i kupują TDI przeważnie.Śmiem twierdzić,że większość przelotów,które tu ludzie mają w 1,8T są realne,nawet jak ktoś nie ma pewności:hi:.Choćby Łukasz.Wychodzi mu pod 20 rocznie i to już sporo jak na benzynę.Typowy przelot średniej benzyny na zachodzie i to już ten górny pułap.:)

Ponad 3 miesiące temu miałem 210 a dziś ponad 213

Edytowane przez mirek31071977

Opublikowano

2002r 234kk ori z moich wnioskow 

posiadaniu go juz rok przejrzeniu dosyc solidnie wielu podzespołow nie mam zastrzerzen ze cos bylo krecone

Opublikowano

317 zgroszami potwierdzony z ASO ;)

 

Opublikowano
W Polsce nawet TDI ludzie robią mniej niż 10 rocznie[emoji4].Audi robię do 16 na rok.Poprzednie bez gazu było mniej:decayed:.2 auto wali trasy do roboty po 100 kilka razy w tygodniu.Wychodzi mi 20-22 tysie w roku.Mając je 15 lat wychodzi ok.300[emoji4].Mało kto tyle u nas jeździ albo więcej w roku.Szukałem auta to na kilkanaście sztuk skręcony 1 i to"tylko"50000.Benzyn tak nie kręcą bo u nas szukają i kupują TDI przeważnie.Śmiem twierdzić,że większość przelotów,które tu ludzie mają w 1,8T są realne,nawet jak ktoś nie ma pewności:hi:.Choćby Łukasz.Wychodzi mu pod 20 rocznie i to już sporo jak na benzynę.Typowy przelot średniej benzyny na zachodzie i to już ten górny pułap.[emoji4]
Ponad 3 miesiące temu miałem 210 a dziś ponad 213

Kupiłem w zeszłym roku 178tys :-) świeżo po wymianie rozrządu. Sam od roku jak widzisz zrobiłem prawie 30tys. Teraz mam Lpg więc trasa Olsztyn -Trójmiasto 2-3 w miesiącu plus raz na kwartał Ustroń.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W Polsce nawet TDI ludzie robią mniej niż 10 rocznie[emoji4].Audi robię do 16 na rok.Poprzednie bez gazu było mniej:decayed:.2 auto wali trasy do roboty po 100 kilka razy w tygodniu.Wychodzi mi 20-22 tysie w roku.Mając je 15 lat wychodzi ok.300[emoji4].Mało kto tyle u nas jeździ albo więcej w roku.Szukałem auta to na kilkanaście sztuk skręcony 1 i to"tylko"50000.Benzyn tak nie kręcą bo u nas szukają i kupują TDI przeważnie.Śmiem twierdzić,że większość przelotów,które tu ludzie mają w 1,8T są realne,nawet jak ktoś nie ma pewności:hi:.Choćby Łukasz.Wychodzi mu pod 20 rocznie i to już sporo jak na benzynę.Typowy przelot średniej benzyny na zachodzie i to już ten górny pułap.[emoji4]

Ponad 3 miesiące temu miałem 210 a dziś ponad 213

U nas tyle się nie jeździ, bo paliwo drogie. Kto ma LPG to potrafi zrobić 30k rocznie, o ile potrzeba. Znam wiele ludzi, którzy zamiast TDI kupują benzynę i chulają na gazie ostre kilometry. Przelot mojej benzyny na zachodzie wyszedł koło 23k km na rok, do momentu ostatniej wizyty w ASO a mimo wszystko mam kręcony. Bo w momencie kupna miał 204k na blacie pod koniec 2015 roku, a rzeczywiście w maju 2013 (czyli równo 10 lat po opuszczeniu fabryki) zarejestrowano poraz ostatni go z 232k km. Więc pewnie ok 100k mu odjęto po przekroczenou granicy. Takie są realia.

 

Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

u mnie 304 tyś. ORI 2001r.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.