Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie macie przebiegi w swoich 1.8t ?


tomek899

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, koloboro napisał:

taaaaaa pocieszaj się

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Nie muszę ale jak Tobie się trafił przekręcony licznik to nie musisz wszystkim wmawiać, że też tak mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden troll zawsze się trafi :-D
Tak zwana zawiść i zazdrość Polaczka a słoma z butów wystaje.
208700 ot oryginalny byś miał więcej do myślenia, chodź z tym masz problemy ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wmawiam tylko tak jest

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nawet TDI ludzie robią mniej niż 10 rocznie:).Audi robię do 16 na rok.Poprzednie bez gazu było mniej:decayed:.2 auto wali trasy do roboty po 100 kilka razy w tygodniu.Wychodzi mi 20-22 tysie w roku.Mając je 15 lat wychodzi ok.300:).Mało kto tyle u nas jeździ albo więcej w roku.Szukałem auta to na kilkanaście sztuk skręcony 1 i to"tylko"50000.Benzyn tak nie kręcą bo u nas szukają i kupują TDI przeważnie.Śmiem twierdzić,że większość przelotów,które tu ludzie mają w 1,8T są realne,nawet jak ktoś nie ma pewności:hi:.Choćby Łukasz.Wychodzi mu pod 20 rocznie i to już sporo jak na benzynę.Typowy przelot średniej benzyny na zachodzie i to już ten górny pułap.:)

Ponad 3 miesiące temu miałem 210 a dziś ponad 213

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2002r 234kk ori z moich wnioskow 

posiadaniu go juz rok przejrzeniu dosyc solidnie wielu podzespołow nie mam zastrzerzen ze cos bylo krecone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nawet TDI ludzie robią mniej niż 10 rocznie[emoji4].Audi robię do 16 na rok.Poprzednie bez gazu było mniej:decayed:.2 auto wali trasy do roboty po 100 kilka razy w tygodniu.Wychodzi mi 20-22 tysie w roku.Mając je 15 lat wychodzi ok.300[emoji4].Mało kto tyle u nas jeździ albo więcej w roku.Szukałem auta to na kilkanaście sztuk skręcony 1 i to"tylko"50000.Benzyn tak nie kręcą bo u nas szukają i kupują TDI przeważnie.Śmiem twierdzić,że większość przelotów,które tu ludzie mają w 1,8T są realne,nawet jak ktoś nie ma pewności:hi:.Choćby Łukasz.Wychodzi mu pod 20 rocznie i to już sporo jak na benzynę.Typowy przelot średniej benzyny na zachodzie i to już ten górny pułap.[emoji4]
Ponad 3 miesiące temu miałem 210 a dziś ponad 213

Kupiłem w zeszłym roku 178tys :-) świeżo po wymianie rozrządu. Sam od roku jak widzisz zrobiłem prawie 30tys. Teraz mam Lpg więc trasa Olsztyn -Trójmiasto 2-3 w miesiącu plus raz na kwartał Ustroń.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nawet TDI ludzie robią mniej niż 10 rocznie[emoji4].Audi robię do 16 na rok.Poprzednie bez gazu było mniej:decayed:.2 auto wali trasy do roboty po 100 kilka razy w tygodniu.Wychodzi mi 20-22 tysie w roku.Mając je 15 lat wychodzi ok.300[emoji4].Mało kto tyle u nas jeździ albo więcej w roku.Szukałem auta to na kilkanaście sztuk skręcony 1 i to"tylko"50000.Benzyn tak nie kręcą bo u nas szukają i kupują TDI przeważnie.Śmiem twierdzić,że większość przelotów,które tu ludzie mają w 1,8T są realne,nawet jak ktoś nie ma pewności:hi:.Choćby Łukasz.Wychodzi mu pod 20 rocznie i to już sporo jak na benzynę.Typowy przelot średniej benzyny na zachodzie i to już ten górny pułap.[emoji4]

Ponad 3 miesiące temu miałem 210 a dziś ponad 213

U nas tyle się nie jeździ, bo paliwo drogie. Kto ma LPG to potrafi zrobić 30k rocznie, o ile potrzeba. Znam wiele ludzi, którzy zamiast TDI kupują benzynę i chulają na gazie ostre kilometry. Przelot mojej benzyny na zachodzie wyszedł koło 23k km na rok, do momentu ostatniej wizyty w ASO a mimo wszystko mam kręcony. Bo w momencie kupna miał 204k na blacie pod koniec 2015 roku, a rzeczywiście w maju 2013 (czyli równo 10 lat po opuszczeniu fabryki) zarejestrowano poraz ostatni go z 232k km. Więc pewnie ok 100k mu odjęto po przekroczenou granicy. Takie są realia.

 

Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...