-
Ponad 100 stopni, dławienie się pod maską, bulgotanie
zobacz czy nie masz zapowietrzonego ukaładu chlodzacego odpal i sprawdz jakie masz przewody czy woole termostat puszcza cos tez moze byc objaw tego ze sie zacial. chyba ze pompa wody ale to raczej malo prawdopodobne
-
Gdzie wykonac ChipTUNING woj. Lubelskie
mialem 1.8 t dłubane przez kogo innego a teraz mam 1.9 tdi a widze ze dariona zachwalaja a mam do niego nie daleko ale juz namiar nabylem znajomi mechanicy poratowali
-
Gdzie wykonac ChipTUNING woj. Lubelskie
Odświeżam mógłby ktoś podać kontakt do Darion7 jestem z jego okolicy a nie wiem o kogo chodzi... pozdrawiam
-
Jakie macie przebiegi w swoich 1.8t ?
2002r 234kk ori z moich wnioskow posiadaniu go juz rok przejrzeniu dosyc solidnie wielu podzespołow nie mam zastrzerzen ze cos bylo krecone
-
Ucieka płyn, jak uszczelnić? 1.8t BFB
Dzis musiałem rozbierać znowu okazało sie ze króciec pękł..
-
Muzyka w naszych autkach
Kungs vs Cookin’ on 3 Burners - This Girl
-
A4 B6 vs Volvo S60
W posiadaniu mialem Volvo AWD jechac to nawet fajnie jechalo komfort jazdy lepiej mi sie jezdzi w audi co jescze do volvo drogie wutrzymaniu bylo ale teraz lepiej czuje sie w audi
-
Spec od Multitronika w lubelskim
Podłączam Sie do tematu również poszukuje szpeca od multitronika Lublin okolice może być dalej aczkolwiek jakiś warsztat ktury zajmuje sie Automatami godny polecenia... Pozdrawiam
-
Ucieka płyn, jak uszczelnić? 1.8t BFB
NIe mam wlasnie wymiarów wyciągnij i podjedziesz do pierwszego lepszego sklepu motoryzacyjnego i beda miec od reki... powiem ci ze musialm sie z tym otrudzic zeby sie dostac
-
Ucieka płyn, jak uszczelnić? 1.8t BFB
Jak dobrze widze to z tym samym mialem problem dzis rozebralem ciezko bylo sie dostac i okazalo sie ze oring sparcial... jesli chodzi i ten przewod ktory idzie do nagrzewnicy...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich ! jestem z Lubelskiego spod Krasnika w posiadaniu a4 b6 1.8T Pozdrawiam
M@rioo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta