Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat b7 z przebiegiem 1130000!!!!!!


...radek...

Rekomendowane odpowiedzi

No niby diesel ale i tak sporo :P Chociaż pewność że autentyczne cyfry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat skrajny przypadek, ale te 30kkm na rok w dieselu to taki standard... tylko w Polszy 15 letnie B6tki mają po 200kkm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to ogłoszenie parę godzin temu , i dziwiłem się jakim cudem dopiero po chwili zauważyłem naklejkę na zderzaku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki zły ten passterz tdi skoro motorownia wyzionęła ducha dopiero przy milionie km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Nie taki zły ten passterz tdi skoro motorownia wyzionęła ducha dopiero przy milionie km

Po autostradach to inna bajka. Tym bardziej, że do pracy mu służył .Bieda edyszyn itp  Auto stoi=nie zarabia .

 

WOW. Pełen respekt. Jestem ciekaw ile będzie go sprzedawał... jestem ciekaw czy ciągle serwisowany w ASO przez ten czas. Wygląda jakby miał 200.000 .

Edytowane przez Sedrak Dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostrada,autostradą ale gdzie on tak latał?To masa kilometrów i czas a auto młode.;)U mnie w robocie Caddy 1,6 2012 mają po 500-600 nakulane a jeżdżą dziennie odliczając serwisy i naprawy.Silniki też na razie hulają fabryczne.Naprawdę te nowsze TDI nie są takie złe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie on tyle jeździł. 1130000km licząc 4 pełne lata + pół roku 2012 to daje ok 650km dziennie od poniedziałku do niedzieli.

Musiuał spać w tym samochodzie przez 4,5 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jeździł między Szczecinem a Berlinem - zapewne z kilkoma kierowcami. Mimo to przebieg faktycznie robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki przebieg to w środku wgl nie widać tego! I jeszcze dobra cenę trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23 marca 2017 o 00:59, Sedrak Dan napisał:

Wygląda jakby miał 200.000 .

 

19 godzin temu, pezex napisał:

Jak na taki przebieg to w środku wgl nie widać tego! I jeszcze dobra cenę trzyma :)

I tutaj sami widzicie, że sami sobie robimy kuku.. Myślicie, że te Passaty ściągane z Niemiec naprawdę mają po 160 tyś. potwierdzone książką? Taka jest nasza mentalność. Powyżej 200 nie kupimy. Sami zmuszamy handlarzy do ściemniania.. Może ponad milion km w 4 czy 5 lat to przegięcie ale 300, 400 tys. dla 5-letniego diesla jeżdżącego po niemieckich autostradach to normalka. A jak widzicie nawet z ponad milionowym przebiegiem może samochód wyglądać ładnie.. Brawo za uczciwość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile mają nalatane passki B4 które jeszcze są użytkowane i nie raz dany egzemplarz był kręcony ;)  Z reguły przebieg nie przekracza 350 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam mobile. de a tam Eklasa 2013 ropa 311 000 za 20 k ojro, u nas by miał pewnie 120 :)
I ostania widziałem golf 3 1.9 TDI 218.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...