Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)


darekef81

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada obłednie !Duzy plus za mody:) Tylko ten znaczek rs7 out:)

Edytowane przez rodosbwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix podpięty ? Działa wszystko bez problemowo ? Co było dokładnie wymieniane ?  ( przyda się info dla potomnych ;)  ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eletryk ma spore terminy ale konca tygodnia bede wiedzial co z czym :) Napisze bo to napewno nie jednego pokusi o zmiany :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie sztos! śmieszne troszkę jest to że póki Szymon nie skrytykował to każdemu się podobało ja rozumiem wszystko ale iść za czyjąś opinią dlatego że ma konkret furkę to śmieszne jest :) tobie życzę powodzenia i wytrwałości bo i sianka Ci pociągnie a sam czekam na koniec prac bo A7 to moje marzenie i moim zdaniem najpiękniejsze Audi pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał krytykować wszystkie przypadki na tym forum bezsensownego wrzucania na auta znaczków S/RS to bym nie miał na nic innego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za mile slowa :) Dodaja energii do dalszych prac :)znaczek poleci jak wroci do blacharza na koncowe skladanie :)  ehh no to bylo pewne ze nie bedzie 100% samych wypowiedzi, w koncu nie kazdy lubi takie dlubanie :) Szymek moze chcial byc jedyny na forum z poliftem RS7 :P ale to bedzie tylko RS7 line :)

Co do elektryki na ta chwile kamera na szybie do wymiany,przedni bordnetz do wymiany ,tylni do przerobki-flashowania jesli dobrze to ujalem :) No i nowe ledy z 2015 do klamek zewnetrznych bo dwie mi nie dzialaly,jedna mrugala to poleca wszytkie do wymiany bo niby roczniki 2010-2011 mialy problem z trwaloscia

Man na uwadze te dwa modele felg :) 

33.jpg

22.jpg

Edytowane przez darekef81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj będzie kosa straszna ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30 kwietnia 2017 o 23:03, Marek24 napisał:

Będzie sztos! śmieszne troszkę jest to że póki Szymon nie skrytykował to każdemu się podobało ja rozumiem wszystko ale iść za czyjąś opinią dlatego że ma konkret furkę to śmieszne jest :) tobie życzę powodzenia i wytrwałości bo i sianka Ci pociągnie a sam czekam na koniec prac bo A7 to moje marzenie i moim zdaniem najpiękniejsze Audi pozdro ;)

Nie każdemu się do końca podoba idea przerabiania samochodu na RS7 z zewnątrz, gdy wewnątrz się nic nie zmienia lub mało. I każdy może tu o tym powiedzieć. A to nie oznacza, że jest to od razu hejt. Ja życzę powodzenia w modach i tak jak pisałem wcześniej obserwuję temat z ciekawością. I mimo, że nie moja bajka i sam bym tak nie zrobił to wypowiadałem się pozytywnie.

A na pewno nie widzę tu nikogo kto zmienił swoje zdanie przez post szymenia. Jeżeli piszesz takie pierdoły z oceną, że jest to dla Ciebie śmieszne to przynajmniej napisz konkretnie o kogo Ci chodzi. Bo takie rzucanie pustych zdań do nikogo jest jeszcze bardziej śmieszne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎01 o 22:15, komoornik napisał:

Jakbym miał krytykować wszystkie przypadki na tym forum bezsensownego wrzucania na auta znaczków S/RS to bym nie miał na nic innego czasu.

Przecież masz dużo wolnego czasu - często widać twoje komentarze. W sumie dość monotonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźbisz " RS7 " a felgi kupujesz największy syf z allegro ??

Wiesz co... Wyrzuć ten emblemat RS7 bo wszystko zrozumiem ale to już PRZESADA

Ja nawet najebany bym tego nie zrobił...

 

 

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Może chłopakowi chodziło o model, wzór felgi a nie o zakup tych konkretnie z Alle....

Nie ma co się emocjonować,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem repliki rotory w A3 na których koleś jezdzi do dziś jak widzę te auto,miałem tez w A5 Pompeiki repliki, na żadne nie mogę nic powiedzieć,jak sie kupi dobre sztuki nie ma problemu. Może ktoś miał przykra przygodę,nie mowie nie.Na tym forum tez widzę koledzy kupują repliki i nikt problemu nie robi

Felga będzie 9 cali i opona myślę 255/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2017 o 09:46, darekef81 napisał:

Dzieki chlopaki za mile slowa :) Dodaja energii do dalszych prac :)znaczek poleci jak wroci do blacharza na koncowe skladanie :)  ehh no to bylo pewne ze nie bedzie 100% samych wypowiedzi, w koncu nie kazdy lubi takie dlubanie :) Szymek moze chcial byc jedyny na forum z poliftem RS7 :P ale to bedzie tylko RS7 line :)

Co do elektryki na ta chwile kamera na szybie do wymiany,przedni bordnetz do wymiany ,tylni do przerobki-flashowania jesli dobrze to ujalem :) No i nowe ledy z 2015 do klamek zewnetrznych bo dwie mi nie dzialaly,jedna mrugala to poleca wszytkie do wymiany bo niby roczniki 2010-2011 mialy problem z trwaloscia

Man na uwadze te dwa modele felg :) 

33.jpg

22.jpg

RS7 to ja miałem jak dobrze pamiętam w marcu 2015 i grubo ponad rok temu czyli w styczniu 2016 ją sprzedałem. Co do modów to sprawa jest prosta, zakładanie do zwykłego auta zderzaków na wyrost jest przerostem formy nad treścią. 

Jest tu na forum temat z moim starym S6 C7 jakoś z przed 5 lat. Zrobiłem z tego auta RS6 w sedanie, które miało 718PS i jeździło 0-200 poniżej 10 sek. ale nie przyszło mi do głowy zakładanie tego typu gadżetów. Auto ma być szybkie a dopiero potem wyglądać na szybkie, a nie odwrotnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem napewno jedyny ,który ma wygląd poniżej mocy,projektów które sa grubo rezane na zewnątrz które wyglądają na 300-400KM a pod maska 1.8 tfsi,2.0 tfsi czy 2.0 tdi. Zdecydowana Większość chcę żeby wizualnie wyglądało na mocniejsze,szybsze. Jeśli wrzucę stage 2 na ok 450 KM bedzie poniżej 110KM RS z tym ze ja nie bede miał znaczków RS. Szczerze Ci powiem Szymonie ze po Twoim RS7 dostałem strzala na taki exterior ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, darekef81 napisał:

Nie jestem napewno jedyny ,który ma wygląd poniżej mocy,projektów które sa grubo rezane na zewnątrz które wyglądają na 300-400KM a pod maska 1.8 tfsi,2.0 tfsi czy 2.0 tdi. Zdecydowana Większość chcę żeby wizualnie wyglądało na mocniejsze,szybsze. Jeśli wrzucę stage 2 na ok 450 KM bedzie poniżej 110KM RS z tym ze ja nie bede miał znaczków RS. Szczerze Ci powiem Szymonie ze po Twoim RS7 dostałem strzala na taki exterior ? 

Dlatego rób tak jak chcesz, twoje auto. Jedna bardzo ważna rzecz. Felgi polecam mocne jakieś firmowe albo oryginały. Inne się nie nadają na tą masę auta i nasze drogi. I zrób pakiet mocy żeby to miało przynajmniej 4 z przodu i wydech żeby coś grało. A i obowiązkowo zdejmij RS7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎08 o 22:37, szymeniu napisał:

Co do modów to sprawa jest prosta, zakładanie do zwykłego auta zderzaków na wyrost jest przerostem formy nad treścią. 

Jest tu na forum temat z moim starym S6 C7 jakoś z przed 5 lat. Zrobiłem z tego auta RS6 w sedanie, które miało 718PS i jeździło 0-200 poniżej 10 sek. ale nie przyszło mi do głowy zakładanie tego typu gadżetów. Auto ma być szybkie a dopiero potem wyglądać na szybkie, a nie odwrotnie. 

Równie dobrze można napisać, żebyś zdjął skrzydło ze swojego R8 - przecież to nie batmobil czy bolid F1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...