Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)


darekef81

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie,w polifcie byl full led i pelnowymiarowy matrix, to byl kolejny powod dla ktorego zrobilem polifta, no i kierunki przod tyl  dynamiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzowywując - w Polifcie masz 3 opcje (dotyczy to wszystkich nowych modeli Audi w tym poliftowe A6, A7 jak i nowe A4, A5, Q5, Q7, A3 po lifcie itd):

Ksenony - brak dynamicznych kierunków (standard bez dopłaty), z tyłu lampy halogenowe; a z przodu gorszy wzór ledów do świateł dziennych.

Ledy zwykłe statyczne (ledowe światła z tyłu z dynamicznymi kierunkami; z przodu LED bez wycinania, z fajnym wzorem świateł dziennych ale brak dynamicznych kierunków) dopłata ok. 5 k w zależności od modelu

Matrix-Beam (Full-ledowe światła z doświetlaniem i wycinaniem samochodów jadąc na drogowych, z dynamicznymi kierunkowskazami z przodu i z tyłu - wzór świateł dziennych taki sam jak wyżej) - dopłata ok. 10 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie przod od rs7 matrixy itd to najlepsza opcja wyglada bezblednie:) Graty super fury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa kosmiczna ale efekt musi mega cieszyć

Ja w B8 avant zmieniłem tylne lampy na poliftowe wydając 1500zł i kopara się do dzisiej cieszy a co dopiero tami mod - a te kierunki są warte każdej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj tylni dyfuzor z końcówkami wydechu na polift bo razi w oczy :P 

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w pierwszej trojce rzeczy do zrobienia :) w tym miesiacu mysle ogarne :) nie tylko Ciebie razi :P bedzie dokladka RS bo polift nie ma tego ognia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie wyszło - na ten przód można by patrzeć bez końca - miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, w a7, s7, rs7 jest pneumatyka do wybrania w konfiguracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ? Takowe zawieszenie mam na pokładzie :wink: i osobiście polecam ?

Edytowane przez darekef81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mega za***isty projekt :) mam pytanko czy masz zakodowane zeby tylne lampy swiecily razem z ledem do dziennych z przodu ??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink: No właśnie tak jest i nie wiem czy to tak jest fabrycznie....nie mam gdzie podejrzeć czy to tak w liftach jest :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś widziałem a7. To w nowych przepisach, po którymś tam roku produkcji auta, jak się świecą dzienne z przodu to tył w tym momencie jest wyłączony. W wielu autach tak już jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak będę mył auto to się temu przyjrzę , ale nie wiem czy i brata w C7 tez mu się nie palą tylnie , w a A5 tylko przód za dnia. Mówiłem elektrykowi ze ma być fabryka także jak coś pojadę na poprawkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a6 za dnia tylko przód bo ostatnio jechałem za taką to nic się nie świeciło z tyłu w dzień tylko światła stopu, ale ledy z przodu miał włączone :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mefiuu2509 napisał:

W a6 za dnia tylko przód bo ostatnio jechałem za taką to nic się nie świeciło z tyłu w dzień tylko światła stopu, ale ledy z przodu miał włączone :)

 

no że z tyłu sprawdziłeś to wierzę, ale z przodu?

jak ?

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje ? Kolor to była najsłabsza strona przy kupnie,chcialem koniecznie 3.0 tfsi,dostało polerke , i zaczęło jakoś wyglądać ? Jeszcze tylnie ciemne szybki; progi RS7 i koło 20 i wtedy zacznie linia boczna wyglądać ? Tylko trzeba się finansowo zregenerować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamyk napisał:

no że z tyłu sprawdziłeś to wierzę, ale z przodu?

jak ?

:decayed:

Z ciekawości szybko wyprzedził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o lampy to wszystko zależy od ustawień komputera. Np w ustawieniu na "0" świecą ledy przód tył nic. Ale jak ustawisz na światła pozycyjne to świeci led przód (wcale nie przygaszony, normalne dzienne światła - przygasza na pozycje po wył zaplonu) i tył. Na "auto" u mnie w dzień działa tylko przód, a tył właczany jest ze swiatlami mijania. Ale znajomy w nowej q7 ma ustawiony, że tył zawsze się swieci. Podejrzewam, że komputerem to ustawiasz. Więcej może zapewne powiedzieć @wrclaguna :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...