Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki


fenix185

Rekomendowane odpowiedzi

co tu tak cisza co wiosna jest trzeba sptkac sie co nie zlocik zrobic :)[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 12:42_________________________________________________propnuje sie sptkac w strzlcach krajenskich na nie legalnych wyscigach jak sadzicie mam jedno miejste na takie szalenstwa to chetny czekam na odp ilu by było chetnych czy połaca sie takie cos organizowac :) pozdrawiam i sorki ze z tego linku[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 12:46_________________________________________________propozycja dla wszystkich audic od a3 a do a8 nawt starsze moaga wpasc ale musi byc ekipa zeby to sie odbyło:)

[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 12:47_________________________________________________chłopaki potrzebuje dzwi do audi mojej bo w gw mnie wali na rodzie tam koło castoramy wiec tak potrzebuje dzwi prawych przednich w tym koloze najlepiej jak macie jakis chadlazy to prosze o ich adrez to pojade zapytam sie z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie chociaz 10 to w tedy cos pomyslimy ale zawsze by to było w sobote albo w niedziele jakies panieni zorganizowac i na biwaki jedzic tez jest pare miejst dawac chłopaki widze ze jeden jest chetny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to razem ze mna juz jest nas 4 bo jeden bedzie a8 2.5 tdi 150 koni jak bedzie 10 to odbedzie sie nawet co niedziele a trasy postaram sie wybierac takie ze bedzie spokojnie stale inna trase i odraz powózka heheh :)[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 09:43_________________________________________________to witam zloci sie odbedzie 4 kwietnia o godzinie 17 godzine mona jeszcze zmienic albo 11 kwietnia o tej samej poze w strzelcach krajenskich na parkinku intermarche a muznie to wiadomo :a4fan: :JC_fan:który dzien wam odpowiada no wiadomo jka bedzie chcociaz 8 albo 10 chetnych to zlocik sie odbedzie bo w tedy jest czym okaze sie na spotkaniu pozdrawiam [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 06:44_________________________________________________jest nastepny a6 2.5 tdi to juz jest 5 :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chłopaki to lepiej za tydzien w niedziele pasuje wam bo wiadomo jak to w swieta :hi:ale to juz na 100% ale jak chcecie jutro to piszcie jak beda chetni to juzto mozna zrobic pozdrowienia :)

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:39_________________________________________________to jak chłopaki odpowiada wam 11 kwietnia o godzinie 17 na zlocik i wiadimo co w :szukaj: :szukaj: :a4fan:tym bedzie sa chetni w strzlcach krajenkich na parkingu intermarche :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie dokladne date i adres gdzie sie wtawic i mozecie mnie zaznaczyc na liscie :) Weekendy mam zawsze wolne wiec kazdy termin weekendowy mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było nas 3 a reszta to juz nie wiem pewnie sie nie chciało szkoda wogule co kolwiek organizowac :hi:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 19:44_________________________________________________my tam co niedziele bedziemy sie spotykac o 17 jak ktos bedzie chciał dołączyc to zapraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...