Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki


fenix185

Rekomendowane odpowiedzi

No ja dzisiaj znowu nie mam czym sie pojawic nawet :disgust:

Ale nastepnym razem na bank.

No i rzeczywiscie jakis duzy zlocik lubuski gdzies pomiedzy Gorzowiem a Zieloną mozna byc zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslcie tak bardziej namietnie o wypadnie do Zielonej Góry za tydzien:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatydzień to raczej nie ale spokojne pomyslimy :> musimy zebrać u nas ekipe bo narazie to skromnie nas ale zapowiada sie obiecująco. :naughty: pracujemy jeszcze nad ulotkami może wtedy nasze grono powiekszy się na tyle żeby można było robić konkretniejsze zloty i wyjazdy :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Musicie podawac jakies info o nast/zblizajacych sie spotach to tez bym wpadl :>

Myslalem ze w lubuskim tylko w Zielonej zloty a tu mam pod nosem :przebiegly:

i bylem nawet 25 w gorzowie ale nic o zlocie nie wiedzialem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Askanie o 14'tej godzinie i w niedziele to moze byc ciezko z miejscem :gwizdanie:

A kto bedzie - zeby bylo wiecej osob :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdoze to wpadne :)[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 12:09_________________________________________________dzis mze nie zdoze ale jak bedzie nastepny raz to na bak bede wiecej takich zlotów w naszym rejonie moze w nastepna niedxziele jak by był to wpadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulk_1986 milo ze napisales :good: o naszych spotkaniach jeszcze nie jest glosno ale jest nas juz coraz wiecej wpadnij dzisiaj to sie wszyskiego dowiesz co gdzie i jak :good: i mam nadzieje ze reszta tez ma czas zeby sie dzis spotkac :naughty:ja bede napewno do pozniej panowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietyk --- dales plame ze sie nie pojawiles :wink4: ale ok rozumiem nie kazdy ma czas sie spotykac co niedziele wiec mysle ze robimy przerwe teraz i nastepny spot robimy na 15 lub 22 lutego mnie teraz niebedzie przez dwa weekendy

najwarzniejsze ze wszyscy wiedza o forum i tu sie dowiedza date nasteponego spotkania :good: mysle ze uda nam sie na nastepnym spocie zebrac grupe 10 osobowa i mozemy porobic jakies fajne ulotki przejechac sie po miescie i zapromowac nasze spotkania bo ja widze ze o nas jest juz glosno ale nie wszyscy posiadacze :audi: wiedza do konca gdzie i kiedy sie spotykamu dlatego sie nie pojawiaja :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...