Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.04.2018 o 15:21, kamil-vag napisał:

Są na forum :P

 

Dzięki za info.. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Pomalowane :decayed:

 

20180409_164010-3024x2268.jpg

20180410_125558-3024x2268.jpg

20180410_125550-3024x2268.jpg

Opublikowano

No w końcu, teraz guma inna auto [emoji16], gdzie lakierowałeś?

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

U siebie w firmie .. także jeszcze czeka je transport do Pl :kwasny:

 

Opublikowano
U siebie w firmie .. także jeszcze czeka je transport do Pl :kwasny:
 
Hehehe to te felgi niezłą wędrówkę zrobiły. ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Ładny kolorek, powinien fajnie kontrastować z budą :thumbup1:

Tak chciałem bo gdzieś znalazłem zdjęcie z takimi felami w tym kolorze :naughty:

20 minut temu, karol1981 napisał:

Hehehe to te felgi niezłą wędrówkę zrobiły. ;)

Nie tak dużą jak się wydaje .. ja je tu kupiłem .. Polski jeszcze nie widziały :grin:

Opublikowano

Na eleganckowości :kox: 

fajnie, ze są możliwości do ogarnięcia :thumbup1:

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Norbas napisał:

Na eleganckowości :kox: 

fajnie, ze są możliwości do ogarnięcia :thumbup1:

 

Dzięki :hi:

Raz na jakiś czas można coś tam sobie zdziałać swojego, czy to mechanicznie czy blacharsko..

:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kamil-vag napisał:

@Adam87 - dzisiaj po 11 śmigałeś w stronę Kielc ? ? ? 

Tak .. leciałem do krakowa :decayed:

Widziałeś mnie???

 

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wpadł kolejny "mały" modzik ?

 

20180516_105902-3024x2268.jpg

Ori dokładka z aso Seat?

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Dobrze lezy ?

Opublikowano
40 minut temu, Adam87 napisał:

Tak .. leciałem do krakowa :decayed:

Widziałeś mnie???

Trudno takiej B7 z takimi lampami nie spamiętać :P Od razu wiedziałem, że jakaś znajoma, a jeszcze jak z tyłu w lusterku zobaczyłem przyciemnione lampki to już byłem 100% pewny, że Twoja :P

Na drodze prezentuje się za***iście i te światła wyglądają super !

Mam nadzieję, że w lipcu obmacam hehe :)

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Dobrze lezy ?

 

19 minut temu, kamil-vag napisał:

Trudno takiej B7 z takimi lampami nie spamiętać :P Od razu wiedziałem, że jakaś znajoma, a jeszcze jak z tyłu w lusterku zobaczyłem przyciemnione lampki to już byłem 100% pewny, że Twoja :P

Na drodze prezentuje się za***iście i te światła wyglądają super !

Mam nadzieję, że w lipcu obmacam hehe :)

Dzięki Pany za dobre słowo ?

Kamil obmaca się i twoją bo u Ciebie też potęguje rezanie ?

A w którym miejscu się mijaliśmy...

Zawsze się przyglądam samochodom z naprzeciwka a nie przylukałem twojej?

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamil-vag napisał:

Bo nie jechałem B6 tylko Polo :P chyba zaraz po wyjeździe z bramy ;)

Aha chyba że tak więc mogłem nie poznać ?

W Górnie wyjeżdżałem od brata...

Opublikowano

Coraz bardziej przekonuje się do tej dokładki, wygląda dobrze :naughty:  Lepiej by wyglądało gdybyś ramkę a4 klub zamienił na całą czarną albo wstawił blendę. Tak to jest sporo napisów z przodu imo :decayed:

 Kiedy koła wpadajo ? :P

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Norbas napisał:

Coraz bardziej przekonuje się do tej dokładki, wygląda dobrze :naughty:  Lepiej by wyglądało gdybyś ramkę a4 klub zamienił na całą czarną albo wstawił blendę. Tak to jest sporo napisów z przodu imo :decayed:

 Kiedy koła wpadajo ? :P

 

Też się przekonałem do dokładki i jest Ok :good:

Faktycznie sporo jest z przodu także poszukam blendy.. Widziałem u @karol1981 jak leży blenda i jest git...

A koła miały dotrzeć teraz ale będą dopiero w przyszłym tyg :kwasny: zawsze coś..

Opublikowano
46 minut temu, Adam87 napisał:

Faktycznie sporo jest z przodu także poszukam blendy.. Widziałem u @karol1981 jak leży blenda i jest git...

:thumbup1:

 

Do następnego tygodnia nie daleko już :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.