Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i poszło ;) z tunelem byś się umęczył w środku, na zewnątrz całkiem inne podejście ;)

Wygląd wnętrza na plus ! 

A gałkę od B8 wsadz, ja taką mam i wygląda super Ci powiem, zerknij w temat i zobacz.

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, karol1981 napisał:

NO widzisz ,nie taki diabeł straszny, teraz to już jest wypasik we wnętrzu ?:P;):)?

Teraz TAK :paker:

Jeszcze tylko kamerkę zamontuję (jest w drodzę, tak jak i moduł do tej kamerki )

12 minut temu, Marcin Lipiński napisał:

To teraz ogarnąć rączkę od biegów i kamerka cofania :)

Jest różnica w brzmieniu muzyki? Póki co RNS-E LED jest na mojej liście do zrobienia kiedyś tam :(

jw, kamerka w drodze :naughty:

Muzyki jeszcze tak nie słuchałem żeby się wsłuchiwać ale dam znać czy różnica.. 

A gałkę od biegów narazie zostawię tą a w zime jak mnie wku... jej temperatura to wrzuce od b8 jak Kamil pisze :decayed:

Opublikowano

W razie co mam galeczki ładne ?

Opublikowano

Malina Panie  :decayed: brakuje jesZcse podgrzewanych siedzeń w panelu klimy ?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Norbas napisał:

Malina Panie  :decayed: brakuje jesZcse podgrzewanych siedzeń w panelu klimy ?

Dzięki Norbercik :hi:

Panel to w sumie mogłem taki kupić.. ale po co :grin:

Zobaczymy jak się zmieni siedzenia na grzane to panel już będzie najmniejszy problem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, siemian napisał:

W razie co mam galeczki ładne ?

Będe w razie co pisał na pw..

A możesz podrzucić jakieś zdjęcie jak wygląda??

Opublikowano

Chciałem jeszcze dodać, że na żywo sedanik prezentuje się mega. Brakuje mi tu w temacie tylko porządnej sesji Adam dla Twojej fury, musisz pomęczyć Karola o jakieś dobre szoty :)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, kamil-vag napisał:

Chciałem jeszcze dodać, że na żywo sedanik prezentuje się mega. Brakuje mi tu w temacie tylko porządnej sesji Adam dla Twojej fury, musisz pomęczyć Karola o jakieś dobre szoty :)

Dzięki Kamil za dobre słowo :hi:

Jak byliśmy w Bukowinie to fotki porobił takie że ... och :good:

Zapytam czy coś da się wymodzić :decayed:

Opublikowano
10 godzin temu, Adam87 napisał:

Dzięki Kamil za dobre słowo :hi:

Jak byliśmy w Bukowinie to fotki porobił takie że ... och :good:

Zapytam czy coś da się wymodzić :decayed:

Adam dostał foty z Bukowiny ale jakoś się wstydzi ich pokazać :)???

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, karol1981 napisał:

Adam dostał foty z Bukowiny ale jakoś się wstydzi ich pokazać :)???

No faktycznie ... mam na e-mailu :grin:

Odpale kompa to postaram się uaktualnić pierwszy post :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie dostarczone przez kuriera :decayed:

 

20180712_093440-756x1008.jpg

Opublikowano

Jednak kupiłeś od q7  :)

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, karol1981 napisał:

Jednak kupiłeś od q7  :)

 

Jak gadaliśmy to już było zamówione u @siemian :decayed:

Moduł już jest zrobiony, jeszcze @woszu pisał że test i wysyła :decayed:

Opublikowano

NO i elegancko będzie.

Opublikowano
  • Autor

Jak to wszystko połącze to tak :paker:

Opublikowano

Oho bedzie monitoring na dzielni :decayed:

 

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Norbas napisał:

Oho bedzie monitoring na dzielni :decayed:

 

Ale tylko z tyłu :guma:

Opublikowano

Najbardziej to żonka pewnie będzie z moda zadowolona :P łatwiej będzie tyłem manewrować...

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Najbardziej to żonka pewnie będzie z moda zadowolona :P łatwiej będzie tyłem manewrować...

W sumie to najbardziej o nią chodzi?  

choć nie powiem że ja nie będę zadowolony:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kamerka jeszcze niestety nie podpięta bo nie było czasu.. teraz w niedziele wyjeżdżam także musi poczekać do września jak wróce :facepalm:

Narazie przed wyjazdem tylko serwis..

 

20180727_124804-1008x756.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.