Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] 2.8 30v ACK EuropaBlau by tomczas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, PanBulwa napisał:

Ten wężyk akwarystyczny będziesz wprowadzać dosłownie pod uszczelkę czy w jej środek?

W ten sposób. Zdjęcie zapożyczone z FB. Rezultatami się podzielę :hi:

23737951_1282016935243580_3849925051977764313_o.jpg 23826000_1282017015243572_5829059006791459885_o.jpg

Opublikowano

Co daje umieszczenie takiego wężyka pod uszczelką? Lepsze wygłuszenie?

Opublikowano

Domyślam się że podpiera wygniecina uszczelkę i jest ciasnej pomiędzy uszecslka a drzwiamy co w rezultacie lepiej wyglusza [emoji4]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Zbychuwow napisał:

Co daje umieszczenie takiego wężyka pod uszczelką? Lepsze wygłuszenie?

 

33 minuty temu, Zbychuwow napisał:

...lepiej wyglusza...

W jakims tam stopniu niweluje szum powietrza przy wiekszych prędkościach ;) podobno

Opublikowano

Oho, to ja jak pewnie i wielu liczy na raport z tej modyfikacji 

Opublikowano
W jakims tam stopniu niweluje szum powietrza przy wiekszych prędkościach [emoji6] podobno
Takie efekt push up dla uszczelki:p

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.02.2018 o 23:27, Zbychuwow napisał:

Takie efekt push up dla uszczelki:p

Tym bardziej że ja mam wężyk 4/6mm  :boobs: wszędzie widziałem 3/5mm. Albo wyciszy, albo drzwi nie domknę :zyzol:

Opublikowano
Tym bardziej że ja mam wężyk 4/6mm  :boobs: wszędzie widziałem 3/5mm. Albo wyciszy, albo drzwi nie domknę :zyzol:
Najwyżej bd walił drzwiami jak we fiacie 125p :D

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Zbychuwow napisał:

Najwyżej bd walił drzwiami jak we fiacie 125p :D

Uwierz mi że nawet w kancie nie muszę trzaskać, jak w ursusie :decayed: z takiej ciekawostki odchodząc od tematu Audi:

1.jpg 2.jpg 3.jpg

 

Uwierz mi że nie jedną A4 łyknąłby na ćwiartce :kox:

 

Opublikowano
Uwierz mi że nawet w kancie nie muszę trzaskać, jak w ursusie :decayed: z takiej ciekawostki odchodząc od tematu Audi:
1.thumb.jpg.7e86f20994c2008c59f5a453fc571761.jpg 2.thumb.jpg.672dd3ac4cb35f61cc2477cf2d51cf4f.jpg 3.thumb.jpg.6ef95aed4a1b215378b6fa3a65ccf340.jpg
 
Uwierz mi że nie jedną A4 łyknąłby na ćwiartce :kox:
 
Twój??

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Zbychuwow napisał:

Twój??

Brata, ale też przy nim dłubię w wolnej chwili :)

Opublikowano
Brata, ale też przy nim dłubię w wolnej chwili [emoji4]
Piękny:)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Auto zostało dziś w warsztacie. Jutro ściąganie głowic i czekam na telefon co tam w trawie piszczy. Czy tylko wydmuchana uszczelka, czy któraś z głowić ma rysę.

27746770_1972739416088052_851826305_o.jpg

Na dzień dzisiejszy zakupy:

INA kpl. rozrząd + pompa wody  - 735zł
Termostat Wahler - 48zł
Ezektor ORI - 145zł
Uszczelki głowic FEBI - 180zł
Zbiornik wyrównawczy - 59zł

Resztę potrzebnych gratów, takie jak różne simeringi, rolki i inne pierdoły zostawiam w kwestii mechanika. Silnik ma zostać uszczelniony, aby ani kropla z niego nie spadła.  Sam koszt robocizny ustalony na 1500max (demontaż/montaż głowic, uszczelnienie silnika, rozrząd i inne pierdoły przy silniku). 

Jako że ostatnio miałem różne przygody na drodze, na szczęście wszystkie zakończone pozytywnie i bezstratnie, od jakiegoś czasu szukałem kamerki samochodowej. Wczoraj siedząc w pracy, znalazłem ciekawy artykuł o najtańszych kamerkach od "majfrendów" z bebechami kamerek z wyższej półki.  Najważniejsze kryteria jakie potrzebowałem, to w miarę ostry obraz, dostateczna jakość nagrania w nocy i najważniejsze - miała nie rzucać się w oczy. Tak o to, wybór padł na kamerkę A118C - B40C. Kamerką mocowana do szyby jest za pomocą taśmy dwustronnej, dzięki czemu pozbyto się tradycyjnego uchwytu i kamerka mieści się idealnie za lusterkiem, dzięki czemu praktycznie jej nie widać wewnątrz jak i od zewnątrz. Mam już nawet swój patent jak sprawić, aby schować ją jeszcze bardziej :) Podpięta będzie do nowego gniazda w schowku, gdzie "+" będzie pojawiał się na zapłonie.

capture-20180205-180414.png capture-20180205-180515.png capture-20180205-180613.png

 

Jako że długo już myślałem o montażu środkowej lampki podsufitki z polifta, poszedłem za ciosem i zakupiłem lampkę z A6 C5. Mam nadzieję, że montaż będzie bezproblemowy, a lampka ta, da dużo więcej światła niż ta z B5 poliftowej ;) Musze też uruchomić lampki w tylnych słupkach, niby są, a nie świecą :mellow:

a86f827f4ff2b60428eddf4b9567.jpeg

 

Na tym etapie kończę zbieranie gratów, bo już w pokoju się nie mieszczą. Teraz pora na realizacje modów :decayed: :zyzol:

Edytowane przez tomczas

Opublikowano

Postępy w aucie zawsze miło widzieć, dobrze że kobieta nie marudzi [emoji16]
Polecam ledy od tomnika, robią robotę [emoji41]
Jasno jak na sali operacyjnej, dwa lata gwarancji, neutralny lub zimny biały i zasobne grono zadowolonych klientów. Na forum znany jako tomnik, firma prolumo 87760a84ad8ef6af1b3ebe44c9722423.jpg26b330f5b85ab1b7cb462e208bf08bdc.jpg

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, xsebo1 napisał:

neutralny lub zimny biały

Ooo widzisz. Zawsze broniłem się przed ledami w lampkach, bo nie lubię zimnego białego koloru. Różnica w jasności świecenia jest przez temperaturę barwy, czy tylko kwestia zrobienia zdjęcia?

Opublikowano
Ooo widzisz. Zawsze broniłem się przed ledami w lampkach, bo nie lubię zimnego białego koloru. Różnica w jasności świecenia jest przez temperaturę barwy, czy tylko kwestia zrobienia zdjęcia?

Dziś skończyłem robić schowek. Wnętrze zimna biel, oświetlenie nóg pasażera - ciepła biel. Strona kierowcy została ori.

Też jestem fanem ciepłej barwy, dlatego zmieniam wszystko na ciepłe ledy, z tym że sam robię "żarówki", ale polecam zabieg. Jest jaśniej i mniejszy pobór prądu [emoji6]

 

959b02a34891234199eb7d7db4c542d2.jpg

 

d352bc161cba4bd30a1872d6a8353391.jpg

 

b89424a46a5ada90f8a57838ca80caad.jpg

 

Opublikowano

Różnice najlepiej widać po białej rejestracji.
Zimny biały 5500K
Neutralny biały 4500K
6e331e18b203285b2d9f9216c2131cd2.jpge29dcc76c427121d29d64a0b83def699.jpg

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Houdini napisał:

sam robię "żarówki", ale polecam zabieg. Jest jaśniej i mniejszy pobór prądu emoji6.png

Też chyba tak zrobię, nie masz problemu z żarzącymi się diodami po zgaszeniu oświetlenia? Kiedyś miałem taki problem z ledami w innym aucie. Jakiej taśmy używasz? Zostało mi 10m taśmy SMD i może bym ją wykorzystał? :huh: Dokładnie ta taśma co jest w bagażniku na poprzednich stronach. Chyba że robisz na pojedynczych diodach?

Edytowane przez tomczas

Opublikowano
Też chyba tak zrobię, nie masz problemu z żarzącymi się diodami po zgaszeniu oświetlenia? Kiedyś miałem taki problem z ledami w innym aucie. Jakiej taśmy używasz? Zostało mi 10m taśmy SMD i może bym ją wykorzystał? :huh:
Szczerze to nie zwróciłem uwagi czy się żarzą. Ja ściągam ledy z taśmy i wrzucam je na płytki od układów scalonych dzięki czemu mogę je rozmieścić gdzie chcę. A diody to 5630, czyli obecnie chyba najjaśniejsze.
Opublikowano
  • Autor

To już wszystko wiem Panowie. Teraz odebrać auto, przetestować i można działać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.