Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.01.2019 o 17:20, H4mm3R napisał:

 

DN5hctqW0AEvIim.jpg

af416252545c139928374785609668ee.jpg

Ooo całkiem sympatyczne :D podaj ich parametry i jaka cena ? Może na pw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Telet felg powoli ogarniam, na zimę 18 cali które pewnie dotrze do mnie jakoś w przyszłym tygodniu, teraz muszę kupić do nich opony, macie jakiś konkretny model do polecenia w przystępnych pieniążkach ? 

I odnośnie rozmiaru wyszło mi że na 18 cali przy szerokości 225 powinna być opona 45 , dobrze wyszło ? Teraz mam 225/50/R17.

Na lato szukam 19, mam kilka wizji miedzy innymi coś ala vosseny ale ciągle myślę bo nie wiem czy dobrze siądą przy małej glebie jak ja mam.

opony.thumb.jpg.a0f03c7bba02b892677302df

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, reikeb napisał:

Na lato szukam 19, mam kilka wizji miedzy innymi coś ala vosseny ale ciągle myślę bo nie wiem czy dobrze siądą przy małej glebie jak ja mam.

Kupisz ciekawe koło to i ochota na gwint przyjdzie ;) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomekhxc napisał:

Kupisz ciekawe koło to i ochota na gwint przyjdzie ;) 

Hahaha jest to całkiem możliwe choć rok temu wsadzałem nowy zawias s-line więc trochę szkoda, ale czas pokarze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał ADS już dawno wsadzałbym gwint,a tak to szkoda mi,bo często z tego korzystam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomeks napisał:

Gdybym nie miał ADS już dawno wsadzałbym gwint,a tak to szkoda mi,bo często z tego korzystam 

ADS nie ma nic do rzeczy. Pytanie czy masz aktywne zawieszenie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma ADS do gwintu? ADS zależnie od wyposażenia może sterować różnymi rzeczami w aucie. Wydechem skrzynią, układem kierowniczym, zawieszeniem itp. Samo posiadanie ADS nie świadczy o tym że w Twoim egzemplarzu są te rzeczy. Rozumiem że nie zakładasz gwintu bo uważaszasz że mając ADS masz aktywne zawieszenie i nie chcesz z tego rezygnować? Pytanie czy faktycznie je masz.

Ja kupując nowe auto od razu wiedziałem że wleci gwint i dlatego mimo że kupiłem ADS to aktywnego zawieszenia celowo nie brałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kamelus_ napisał:

Co ma ADS do gwintu? ADS zależnie od wyposażenia może sterować różnymi rzeczami w aucie. Wydechem skrzynią, układem kierowniczym, zawieszeniem itp. Samo posiadanie ADS nie świadczy o tym że w Twoim egzemplarzu są te rzeczy. Rozumiem że nie zakładasz gwintu bo uważaszasz że mając ADS masz aktywne zawieszenie i nie chcesz z tego rezygnować? Pytanie czy faktycznie je masz.

Ja kupując nowe auto od razu wiedziałem że wleci gwint i dlatego mimo że kupiłem ADS to aktywnego zawieszenia celowo nie brałem.

Skoro pisze,ze nie chce rezygnować z ADS na rzecz gwintu,to chyba logiczne,ze mam aktywne...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tomeks napisał:

Gdybym nie miał ADS już dawno wsadzałbym gwint,a tak to szkoda mi,bo często z tego korzystam 

Ads fajna sprawa :D 

Będę myślał, narazie ogarniam koła :D

Nie mogę też za nisko zjechać bo już przycieram za każdym razem jak wjeżdżam do garażu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, dziś pogoda dopisał więc ogarnąłem auto po zimie :D ceramika się dobrze trzyma :D 

Do tego mała podyfikacja suba oraz wpadły dynamiczne kierunki :D

Tak w przerwie przy poszukiwaniu nowych walców xD

Tzn na zimę już prawie mam teraz szukam opon a na lato ciągle myślę...

995021c0df8fe38dcede08e6273ce71a.jpg

73b80e37d4f911808f71773b10a7f7ff.jpg

b6cbde6890b1a9096e0c53198f92ed83.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł kolejny element układanki :D

Nie ma jak to zmieniać zimówki w trakcie zimy na zime xD

Nowe opony i koła, może uda mi się w tygodniu założyć na felge opony i w weekend przy dobrych wiatrach kolejne podejście pod montaż zacisków xD 

Mam nadzieję że tym razem przeszczep się przyjmie  :D

5488dc265b2ff1df50526ffaf600b737.jpg

8391d6b48679094ac82ae8ea3f90e719.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki wzór wybrałeś,jedne z niewielu ori felg,które mi się podobają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Tomeks napisał:

Ładniutki wzór wybrałeś,jedne z niewielu ori felg,które mi się podobają 

A dziękuję :D Na sedanie jak patrzyłem wygląda kozacko, mam nadzieję że w avancie też da radę:D 

Zimę mam ogarniętą, też walka jeszcze trwa z jakimś fajnym kołem na lato.

35 minut temu, Udała30 napisał:

Ładne  ?  jakie parametry?

Dzięki :D 18/8.5/ et 29 opona pod długich rozmyśleniach 245/40 , mam nadzieję że nie będę narzekał na taką zimówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, reikeb napisał:

8391d6b48679094ac82ae8ea3f90e719.jpg

To chyba identyko jak moje, tyle ze na allroad

3.jpg

Edytowane przez Korton555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, reikeb napisał:

A dziękuję :D Na sedanie jak patrzyłem wygląda kozacko, mam nadzieję że w avancie też da radę:D 

Zimę mam ogarniętą, też walka jeszcze trwa z jakimś fajnym kołem na lato.

Dzięki :D 18/8.5/ et 29 opona pod długich rozmyśleniach 245/40 , mam nadzieję że nie będę narzekał na taką zimówkę :D

Opona idealna na tą felgę :) same felgi też ładne też jestem zdania że jeden z lepszych wzorów w 18stce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Gibons napisał:

Opona idealna na tą felgę :) same felgi też ładne też jestem zdania że jeden z lepszych wzorów w 18stce. 

Może być idealna a nie musi. Zależy jak wypadają te fuldy. Pod te parametry 235 było by bezpieczniej. Sam mam takie u siebie na zimie przy 245 conti i lekko wystają. Chociaż kolega tutaj już pokazywał na jakich wystających kołach jeździł więc pewnie nie będzie dla niego problemu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MaciekPL napisał:

Może być idealna a nie musi. Zależy jak wypadają te fuldy. Pod te parametry 235 było by bezpieczniej. Sam mam takie u siebie na zimie przy 245 conti i lekko wystają. Chociaż kolega tutaj już pokazywał na jakich wystających kołach jeździł więc pewnie nie będzie dla niego problemu ? 

Opona oponie nie równa wiadomo. Ja miałem ten sam rozmiar na dwóch oponach i nic nie wystawalo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gibons napisał:

Opona oponie nie równa wiadomo. Ja miałem ten sam rozmiar na dwóch oponach i nic nie wystawalo. 

Przy 8.5j et29? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...