Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.07.2019 o 13:14, KoJ@K napisał:

Na to czekałem :kox:

Niestety jak zakładałem koła to nie miałem tego krążka do ściągania przy sobie.

Delikatnie jakimś klinikiem plastikowym a potem paluszkiem. Też ładnie schodzi taśma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema  :D

Jako że ostatnio prawy żarnik zaczął gasnąć to postanowiłem wymienić oba na nowe. Dziś dotarł żarniki , barwa ta sama co była , więc wziąłem od razu i wymieniłem oba, lewy bez problemu bo jest elegancki dostęp, natomiast z prawej trzeba było wyciągać lampę ale wsio poszło ok i już działa jak trzeba :D 

2ed36dd21c7d9785d0bb47ea569e85fe.jpg

98052a867d62c7b422da2ff0013b51fb.jpg

e3451c062873c932f0551f8fc7944bed.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2019 o 13:48, Gibons napisał:

Mnie chodzi bardziej o kwestie wizualna. 

Pomijając żeby miało to ręce i nogi musi być 330mm wentylowane. Nie duży koszt

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2019 o 23:01, KoJ@K napisał:

20190714_020139.jpg

 

Ktos wie czy te felgi ze zdjecia wejda na zaciski 356mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź to zmierzymy :cool1: ale raczej powinny wejść. To koło z A8 D4 9J et33, a tam chyba małych hebli nie ma... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Korton555 napisał:

Ktos wie czy te felgi ze zdjecia wejda na zaciski 356mm?

Wejda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Korton555 napisał:

Ktos wie czy te felgi ze zdjecia wejda na zaciski 356mm?

Wejdą 

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, bo sie zastanawiam czy do swojego allroad'a takich nie zapakowac. Nigdzie nie moge znalesc na necie jak allroad by na nich wygladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Korton555 napisał:

Dzieki, bo sie zastanawiam czy do swojego allroad'a takich nie zapakowac. Nigdzie nie moge znalesc na necie jak allroad by na nich wygladal.

Ładuj ładuj :D wejdą na bank bo też kombinowałem z takimi przez chwilę na zimę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2019 o 22:57, MaciekPL napisał:

Jak grill się sprawuje , Wszystko git z nim? Wykonanie itd. ? :decayed:

Powiem Ci szczerze że elegancko :D kolejny rok bez problemów :) dopasowany był bardzo dobrze , generalnie git ! 

 

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :D ostatnio nic nie pisałem w swoim temacie ale to nie znaczy że nic nie z autem nie działo :D

Ostatnio wleciała lotka na tył ala RS , jakoś mega spasowana nie jest ale nie ma tragedii : 

cf6efd76ca8e9d2cb64ede98f26d476a.jpg

80d624c57ac2530dc5653aa305923bd2.jpg

Na początku wymieniłem też kompletny rozrząd, pompę wody i pasek osprzętu bo już przyszła pora :

0eff0b9ffdd77f7a818865c8071d20b1.jpg

5a9d8f3498e637fffd2335d46773b4f5.jpg

No i jakiś czas temu było trochę czasu wieczorem i wpadło kilka fotek moich Niuń :D

7ad2bb9a7d6c7f09ca39a75ae907d1bd.jpg

368ae0d934f5a3e49c5c743e0b17987e.jpg

Aaa i jeszcze w tamten weekend lekko odświeżyłem zaciski z tyłu, wyczyściłem przednie ( ceramika robi robotę :D )  no i wleciało lato oczywiście :D

46c36e39b91f81f9419658322c9e6ee7.jpg

308fe152e755090d9c8adae852f9b2af.jpg

9413876ee8402fc2d64056f8ddbd008a.jpg

1a59a078e569de938857024379652629.jpg

Jeszcze kilka gratów czeka w garażu i powoli będzie wpadało do auta jak czas pozwoli :D Pozdrooo !

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Lotka od Audi Plus ?

też jestem ciekawy bo miałem kupić u nich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2020 o 07:18, KoJ@K napisał:

Lotka od Audi Plus ?

Dokładnie tak, zdecydowałem się bo była już opcja z lakierowaniem za fajne pieniądze ale niestety nie jest tak dobrze dopasowana jak obiecują, przynajmniej do b8. Musiałem się sporo namęczyć żeby jakoś to wyglądało, a nie chciałem szlifować ni nic bo już była w kolorze. Jedna strona mi odstaje bardziej bo własnie słaby odlew jest, ale jeszcze spróbuję ją docisnąć jak kupie nowy klej do szyb :D bo na samą taśmę jak pisze producent to nie ma nawet opcji żeby trzymała... ja klejąc na lotkę położyłem prawie 50 kg żeby dobrze docisnęło. Już nie będę wspominał że lotka była słabo zapakowana, niby w bomblach ale karton był za duży i lotka latała luźno po nim i jeden róg się uszkodził i musiałem go jakoś reanimować. Jak dla mnie jakość podobna do lotek z allegro które są tańsze. Osobiście nie polecił bym ale to może ja miałem pecha i taką dostałem. Jak coś mam fotki jak była uszkodzona i jak jest spasowana, dla chętnych podrzucę na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, reikeb napisał:

Dokładnie tak, zdecydowałem się bo była już opcja z lakierowaniem za fajne pieniądze ale niestety nie jest tak dobrze dopasowana jak obiecują, przynajmniej do b8. Musiałem się sporo namęczyć żeby jakoś to wyglądało, a nie chciałem szlifować ni nic bo już była w kolorze. Jedna strona mi odstaje bardziej bo własnie słaby odlew jest, ale jeszcze spróbuję ją docisnąć jak kupie nowy klej do szyb :D bo na samą taśmę jak pisze producent to nie ma nawet opcji żeby trzymała... ja klejąc na lotkę położyłem prawie 50 kg żeby dobrze docisnęło. Już nie będę wspominał że lotka była słabo zapakowana, niby w bomblach ale karton był za duży i lotka latała luźno po nim i jeden róg się uszkodził i musiałem go jakoś reanimować. Jak dla mnie jakość podobna do lotek z allegro które są tańsze. Osobiście nie polecił bym ale to może ja miałem pecha i taką dostałem. Jak coś mam fotki jak była uszkodzona i jak jest spasowana, dla chętnych podrzucę na pw :)

Nie żebym kogoś bronił, ale ja od nich wziąłem w podkładzie i przyszła zapakowana idealnie, nic nie obite. Jak pasuje szczerze jeszcze nie sprawdzałem bo dalej zbieram graty na wieksze mody(zderzak tył polift sline, dyfuzory, listwy progowe sline, lotka i malowanie kilku elementów które sa poobijane). Chcę to zrobić na raz. Może jak znajde chwilę czasu to przymierzę tą lotkę. Plus jest taki, że lotke w podkładzie można zawsze szlifować tu i tam, żeby lepiej pasowała. Między innymi to był powód, że nie wziąłem od razu w kolorze. 

Widziałem też od nich lotke na zdjeciu i pasowała idealnie więc chyba zależy jak kto trafi i ile czasu poświęci na szlifowanie jej żeby dobrze pasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zyklone napisał:

Plus jest taki, że lotke w podkładzie można zawsze szlifować tu i tam, żeby lepiej pasowała. Między innymi to był powód, że nie wziąłem od razu w kolorze. 

Widziałem też od nich lotke na zdjeciu i pasowała idealnie więc chyba zależy jak kto trafi i ile czasu poświęci na szlifowanie jej żeby dobrze pasowała.

Takie trochę nie fajne, jak kto trafi. Robiąc gotowe produkty które są lakierowane pod wybrany kolor, powinno pasować wszystko bez żadnych kombinacji. Czy to będą dwie sztuki czy tysiąc, znaczy jakość produktu i wykonanie jest lipa. Te pasowanie które u kolegi jest na zdjęciu to żarty, na zdjęciu audi plus widziałem to dosyć ok siedziało. Chyba że zrobili zdjęcie tej lepszej strony. Ogólnie widziałem na żywo te tańsze z allegro, moim zdaniem lepiej dopasowane. Tyle że po pewnym czasie wyglądała jak po gradobiciu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MaciekPL napisał:

Takie trochę nie fajne, jak kto trafi. Robiąc gotowe produkty które są lakierowane pod wybrany kolor, powinno pasować wszystko bez żadnych kombinacji. Czy to będą dwie sztuki czy tysiąc, znaczy jakość produktu i wykonanie jest lipa. Te pasowanie które u kolegi jest na zdjęciu to żarty, na zdjęciu audi plus widziałem to dosyć ok siedziało. Chyba że zrobili zdjęcie tej lepszej strony. Ogólnie widziałem na żywo te tańsze z allegro, moim zdaniem lepiej dopasowane. Tyle że po pewnym czasie wyglądała jak po gradobiciu :P

Na aukcje oni wrzucają fotki oryginalnych lotek. Dlatego wszystko ładnie dolega, a w rzeczywistości jest inaczej. Znam gościa, który tych lotek kupił 5 każda z innego źródła i każda nie pasowała :) w końcu ubłagał mnie i sprzedałem mu swoją ori hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w poprzedniej b8 laminat jakiś,dopasowanie było nawet ok ale grubość tej lotki dramat przez co dziwnie to wyglądało,po poł roku myślałem ze lakiernik zepsuł robotę a tu lotka tak pofalowała ze szkoda gadać hehe

Dla mnie te laminaty to szkoda wydanej kasy, lepiej polować na ori raz a porządnie i na lata :) głupiego sline lotke da sie wyrwać za 160 zł ori wiec napewno lepsza opcja jak dla mnie 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...