Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może B5 nie pójdzie całkiem w odstawkę :P Co wpadło na daily?

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, longer_xd napisał(a):

Może B5 nie pójdzie całkiem w odstawkę :P Co wpadło na daily?

W życiu! Po prostu będzie bardziej weekendowa. Właśnie umówiłem serwis i jutro B5 idzie do mechanika. W planach:

- wymiana filtrów + olej

- wymiana chłodnicy klimy + nabicie

- wymiana płynu chłodniczego

- wymiana płynu wspomagania + możliwy montaż większej chłodniczki z A6

 

Poniżej obecne daily A5 2.0 quattro 265 KM ✌️

 

 

 

Edytowane przez Rumaq

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

A5 poszła na serwis do ASO po spotkaniu z sarną, dlatego prace w B5 nieco nabrały tempa.

Nowa chłodnica klimy (ori) już na miejscu. Udało się też dobrze spasować większą chłodniczkę wspomagania od A6. Dodatkowo zmienione zostały osłony przegubów. Auto na dniach będzie do odbioru.

 

b4935ed0-be6f-4429-abe6-1c00f6821567.JPG.d57cce1b7a5d32124911b940eb822565.JPG

 

be448a5a-32e5-4db0-83de-fabcf58cd3c9.JPG.91332e37226e62ef769cff1609de292f.JPG

Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane, dodatkowo wymieniony lewy przegub wewnętrzny. Auto trochę stało u mechanika, dlatego dopiero dziś mam umówioną zmianę kół na letnie. Wpadną multispoke 18' po renowacji i na to nowe opony Conti SportContact 7 (225/40r18).

Opublikowano

Dużo daje wymiana chłodniczki na tą większą? Ktoś mierzył zmianę temperatury płynu wspomagania albo organoleptycznie zauważył jakieś różnice? Jakby były jakieś większe korzyści to może bym się zastanowił nad zmianą u siebie w 2.4 AML :)

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie mierzyłem jak było na ori chłodniczce więc możliwe, że jest to zmiana niewiele wnosząca. Powierzchnia chłodniczki jest większa to i proces schładzania płynu jest usprawniony ale jak bardzo? Ciężko określić..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana wizualna. Wpadły emblematy w czarnym połysku. Szukam jeszcze na przedni grill i będzie komplet.

 

thumbnail_image1.jpg.718b3e7f26317ce0bb275c3810a833c9.jpg

 

thumbnail_image0.jpg.9d5b1c9c14401e502ab34afade04458c.jpg

Opublikowano

Dobry ruch z tym samym wzorem w 18". Czekam na zdjęcia całego auta jak się prezentuje. 

Opublikowano

Czarne detale robią robotę - czekam kiedy zobaczę tą lalunię na żywo, a nie tylko pod kocem trzymasz. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Emblematy w czarnym połysku już w komplecie. Zastanawiam się nad oklejeniem listew wokół szyb oraz ramki grilla, również w czarny połysk. Ponadto zakupiłem resztę nagłośnienia i pod koniec sierpnia montaż. Przód już siedzi Audio System M 130 Evo 2, a dojdzie tylna półka oraz wzmacniacz.

 

thumbnail_image0(3).thumb.jpg.3fad5504fca023d0f7ef61635f63acf3.jpg

Opublikowano

Poka przód teraz. Chromy okleić może i dobry pomysł. Ramkę grila zostaw narazie w satynie...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Poniżej fotki z dodatkami w czarny połysk. Lotka na klapę czeka na montaż i pewnie też pójdzie w czarny połysk. W piątek montaż nagłośnienia i zabieram się w końcu za wiszącą podsufitkę..

 

image9.jpeg.d78aaa3521b85d134721911880d91580.jpeg

 

image6.jpeg.030bbdcf1c9bd819e3dc7369c7116ec6.jpeg

 

image5.jpeg.481917a75ee4e0d44d2b388b05bd6c2f.jpeg

 

image4.jpeg.2901e89d61dc019a004b0c22a27f4422.jpeg

 

Ponadto udało się wybrać na domek, więc małe odświeżenie a3 oraz a5.

 

image1.jpeg.ae392350ee7d0726e250e51842c00485.jpeg

 

image2.thumb.jpeg.f7e56500d8a186d790e5d9e714efd884.jpeg

Opublikowano

Dodatki ładnie siedzą... 

No i czekam na efekt prac nad a5 :wink4:

Opublikowano

Co do przodu mam mieszane uczucia. Chyba lepiej było w chromie. Z tyłu czarny jest OK.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, krzysiek_f napisał(a):

Co do przodu mam mieszane uczucia. Chyba lepiej było w chromie. Z tyłu czarny jest OK.

Mam podobnie ale pojeżdżę trochę i zobaczę czy to się zmieni.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Miałem małą wpadkę i trzeba będzie odświeżyć lakierniczo drzwi kierowcy..

W między czasie wpadły dymione kierunki, aby lepiej komponowały się z czarnymi dodatkami.

 

sav6.jpg.8cf641413ff98fde7583352760001d44.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Co prawda zima jeszcze nie zaatakowała ale pogoda już wymusza zmianę dywaników na gumowe. Dodam, że znaleźć komplet na tył i to nowy to prawię jakbym trafił 6 ?

 

Na początku roku w końcu biorę się za demontaż i oklejanie podsufitki oraz słupków, więc wrzucę fotki przed i po.

 

image0(2).jpeg.d3ba0ffcb3f200f5018bfb5e0388522f.jpeg

Edytowane przez DaveLove

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ciężki temat z tą podsufitką.. Z powodu braku czasu myślę, że chyba szybciej będzie kupić poszczególne elementy i dać je do oklejenia. W między czasie zabrałem się za przerabianie lusterka z B8. Poza tym auta mają się dobrze, a do b5 wpadł już letni setup.

 

received_674204474951761.jpeg.a56fccd00e91e6d2319d9c7b4b18b3e6.jpeg

 

received_630716402905972.jpeg.405fede6d0678813fce3003dba459e72.jpeg

 

img_20250405_130438_573.jpg.0f8c67fecfdcf5949291f7e6fe152fe0.jpg

 

img_20250407_220955_994.jpg.13f415c9ca72213a9fa6244f66271309.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Małe porządki w piwnicy i przy okazji ozdobienie ściany :)

 

img_20250421_110541_249.jpg.55519d713fed323cf55aafa6e975f04b.jpg

Opublikowano

Przygarnę taki grill rs4 jak ci przeszkadza ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.