Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja S4 B8 upragniona :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna sztuka, szykujecie Andrzeju jakiś spot w Szczecinie ?

Opublikowano

Piękna S4

Wydaje mi się ze spotkałem twoja S4 w miejscowości Miastko

Edytowane przez Samer110
Błąd w edycji

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, marianek napisał:

Ładna sztuka, szykujecie Andrzeju jakiś spot w Szczecinie ?

My juz dwa male spociki zrobilismy, Jeden w Szczecinie pod neonami a drugi w Kamieniu Pomorskim. Grupa dopiero sie tworzy. Jak cos to zapraszam na FB   Audi Pomorze Zachodnie

 

 

Godzinę temu, Samer110 napisał:

Piękna S4

Wydaje mi się ze spotkałem twoja S4 w miejscowości Miastko

Niestety, w Miastku nie mogles mnie widziec ;)

 Nie bylem tam bardzo dawno. Moze gdzies indziej 

Opublikowano

bez sensu ten gril, zmienić gril z s4 na takie coś ... :grin:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, marcin_o23 napisał:

bez sensu ten gril, zmienić gril z s4 na takie coś ... :grin:

Widziales ori jaki byl wstretny ??? Z reszta , o gustach sie nie dyskutuje. Mi sie bardzo podoba, a Tobie przeciez nie musi ...

Edytowane przez _Andrzej_

Opublikowano

Dawno to znaczy kiedy byłeś w Miastku To było jakoś na wiosnę jak widziałem S4 była indentyczna jak twoja

Może kiedyś się spotkamy na trasie :D

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Samer110 napisał:

Dawno to znaczy kiedy byłeś w Miastku To było jakoś na wiosnę jak widziałem S4 była indentyczna jak twoja

Może kiedyś się spotkamy na trasie :D

Dawno , to jakies 15 lat temu :grin:. Jeszcze opla mialem. Dolacz do audi pomorze zachodnie na fb. To na jakims spocie sie spotkamy ;) 

Opublikowano
W dniu 3.11.2017 o 02:53, _Andrzej_ napisał:

Widziales ori jaki byl wstretny ??? Z reszta , o gustach sie nie dyskutuje. Mi sie bardzo podoba, a Tobie przeciez nie musi ...

ori s4 w black piano jest kozak imo
 

2014-SEMA-Show-Monday-Audi-357-960x600.jpg

Opublikowano
  • Autor
ori s4 w black piano jest kozak imo
 
2014-SEMA-Show-Monday-Audi-357-960x600.jpg.7de98cd5a74d7161f5788705ada07b74.jpg
Tak, ten tez jest oki. Muszę się w aso dowiedziec jaka cena. Ale tam napis quattro już tak fajnie nie podejdzie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przy okazji propozycja na nową felgę :naughty:, skoro rotory idą na zimę.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pare slow, zeby nie bylo ze sie poddalem czy cos   :wink:. Zima, wieje i brak ochoty jakiej kolwiek, aby cos pomodzic. Ale spokojnie, jeszcze troche i zacznie sie ciepelko robic, to i ochota przyjdzie :grin:, a roboty jeszcze jest w uj. Kola, wydech, detailing, nakladki na pedaly .....  tylko $$$  brak :grin:

 

 

IMG_20180118_155031.jpg

Opublikowano

Co z heblami kupiłeś coś lepszego ?

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, dobry1 napisał:

Co z heblami kupiłeś coś lepszego ?

Nie , heble jeszcze czekaja, musze pare rzeczy ogarnac najpierw. 

Opublikowano

Montuj te z SQ5
dobrze się sprawdzają w pomodzonych S4 i są w calkiem sensownej cenie.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a ja zapytam o dźwięk po decat'cie, tak szczerze?

też masz takie rezonowanie/buczenie pod obciążeniem w okolicach 2tys obr?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 01/02/2018 o 07:47, przemek530d napisał:

a ja zapytam o dźwięk po decat'cie, tak szczerze?

też masz takie rezonowanie/buczenie pod obciążeniem w okolicach 2tys obr?

NIe, nic mi tam nie buszy.... Jak jest auto zimne to przez pare sekund jest takie wlasnie rezonowanie , i potem wszystko cichnie i nic wiecej sie nie dzieje, 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 01/02/2018 o 07:47, przemek530d napisał:

a ja zapytam o dźwięk po decat'cie, tak szczerze?

też masz takie rezonowanie/buczenie pod obciążeniem w okolicach 2tys obr?

Tutaj w linku dzwiek mozesz posluchac : 

 

http://gregor10.pl/audi-s4-b8-lift-3-0tfsi-cgwc-333km-stage-2-477km-575nm/

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zimowy update :) 

 

_DSC0047.JPG

_DSC0052.JPG

_DSC0052.JPG

_DSC0064.JPG

_DSC0060.JPG

Opublikowano

Zakładaj pakiet C+

Opublikowano

A ja mam durne pytanie :D Ile Ci to pali? :decayed: Mieścisz się do 20l w mieście?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.