Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja S4 B8 upragniona :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedno małe ale... Usuń proszę ten znaczek z grilla :D

 

Super fura, trochę zimówki nie pasują do agresywnego przodu 

Opublikowano
48 minut temu, Młody_drog napisał:

Jedno małe ale... Usuń proszę ten znaczek z grilla :D

 

Super fura, trochę zimówki nie pasują do agresywnego przodu 

do 2.0tdi wkladaja a przy ori s4 ma usuwac :P?

Opublikowano

Ładniej wyglądała mordka z ori grilem s4, co najwyżej można by było go malnąć w czarne piano:wink:

Opublikowano
Godzinę temu, Gibons napisał:

do 2.0tdi wkladaja a przy ori s4 ma usuwac :P?

Jak nie usuwać to chociaż przenieść w miejsce zbliżone ori czyli troszkę niżej i w lewo. Nie wiem, ale dla mnie on tam w ogóle nie pasuje ale nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego :D 

Opublikowano

nie pasuje to cały ten grill no ale to właścicielowi ma się podobać.

Tez jestem zdania, że grill z S4 jest ładniejszy. Baaa nawet z A4 są fajniejsze od tego siateksa no ale to subiektywna opinia.


Jakie masz tam zawieszenie? i czy z ADS?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.03.2018 o 13:22, JawoR36 napisał:

A ja mam durne pytanie :D Ile Ci to pali? :decayed: Mieścisz się do 20l w mieście?

W mieście około 15 litrów..

 

W dniu 6.03.2018 o 13:42, Młody_drog napisał:

Jedno małe ale... Usuń proszę ten znaczek z grilla :D

Dlaczego mam znaczek usuwać ? 

 

W dniu 6.03.2018 o 17:01, skrzypul napisał:

nie pasuje to cały ten grill no ale to właścicielowi ma się podobać.

Tez jestem zdania, że grill z S4 jest ładniejszy. Baaa nawet z A4 są fajniejsze od tego siateksa no ale to subiektywna opinia.

Z S4 jest ładniejszy, ale szukam tego czarnego i jak na razie nie mogę znaleźć. Mam w orginale ten chromowany, który mi się nie podoba, dlatego jest ten co jest teraz. Jak znajdę w czarnym kolorze S4 to będzie zmienione. 

Zastanawiam się nad zmianą przodu na C+

Zawieszenie ori z ADS

 

 

Edytowane przez _Andrzej_

Opublikowano

grill tez bym wywalil. Jak chcesz mam ladny zderzak C+

Opublikowano

Piękny es. Ale jak wyżej ten es wywalilbym alewntualnie na czarno go. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Setup lato wpdal :) 

 

IMG_20180405_130523.jpg

IMG_20180405_130539.jpg

IMG_20180405_163742.jpg

Opublikowano

Szkoda ze nie kupiłeś ori wkleslych rotorow, zrobilyby robotę ? ale te tez spoko????

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Binek1.8T napisał:

Szkoda ze nie kupiłeś ori wkleslych rotorow, zrobilyby robotę ? ale te tez spoko????

To są ori rotory  tylko ET46 i dystanse 13mm wrzuciłem. Nie wiem czy ori z ET 33 dostanę ? 

Edytowane przez _Andrzej_

Opublikowano

z tego co pamiętam to były 29

Opublikowano

Rotory od s5 mają ET33 i 9J i na takich parametrach B8 wygląda najlepiej.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Dev napisał:

z tego co pamiętam to były 29

To 29 moze w S5 wejda ladnie, one chyba maja troszke szersze nadkola. U mnie po doliczeniu jest ET33 i jest tak ze jakby ktos chcial to moze sie przyczepic z przodu, bo tyl idealnie, nawet ze 3-5 mm jeszcze schowany, a przod juz ciut wystaje 

 

 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Veiru napisał:

Rotory od s5 mają ET33 i 9J i na takich parametrach B8 wygląda najlepiej.

OO, widzisz, takze trzeba na to zapolowac i dystanse wek, 

A opona na nie 255 X 35 bedzie ok ? 

Edytowane przez _Andrzej_

Opublikowano
22 minuty temu, _Andrzej_ napisał:

To 29 moze w S5 wejda ladnie, one chyba maja troszke szersze nadkola. U mnie po doliczeniu jest ET33 i jest tak ze jakby ktos chcial to moze sie przyczepic z przodu, bo tyl idealnie, nawet ze 3-5 mm jeszcze schowany, a przod juz ciut wystaje 

ważna jest też szerokość felgi

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Dev napisał:

ważna jest też szerokość felgi

U mnie teraz jest 8,5. Dlatego jak wrzuce 9 to bedzie rzeczywiscie dobrze, bo zdejme dystanse 13mm i praktycznie powinno byc idealnie i ladniej sie wtedy ta wkleslosc podkresli ;) 

Opublikowano

Andrzej, Audi fabrycznie wrzuca na tą fele oponę 255/35 ;)

Wrzucaj na auto taki konfing i będzie mega się prezentować :thumbup1:

I tak jak mówisz, żadnych dystansów nie będziesz potrzebować.

Opublikowano

Ja mam w S5 właśnie 19 rotor et 33 i oponka 255/35 wiec zdecydowanie moge polecić ?? 

A dla RS5 wychodzily bodajze 20 cali et 29 

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano
  • Autor

Czyli zostało kupić nowe rotory J9 i przełożyć gumy tylko :D 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.