Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign


niwet

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna furmanka. Ja malowałem elementy na czarny mat plastidipem. Zerknij se do mojego posta jak to wygląda bedziesz miał porównanie. Bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lpg na miejscu, a lampy i grill pomalowane :D Chciałem dać jeszcze relingi i listwy przy szybach dipem... ale raczej byłby marny efekt ponieważ dip ma lekko "porowatą" strukturę, więc zostawiam tak jak jest. Koła raczej strata pieniędzy malować dipem jeżeli być może w przyszłości będę je zmieniał. Ogólnie to mam niedosyt bo przód trochę jest wyżej od tyłu...  chociaż na foto tego tak bardzo nie widać :kwasny: 

Wywaliłem dystanse z tyłu bo koła były równo z błotnikiem i przycierało mi na nierównościach :facepalm:

Dnia 13.06.2017 o 08:03, orango napisał:

Jest dobrze na czarnych, ale te rureczki z tyłu małe ma

Planuję dyfuzor s4 razem z przelotem i od razu końcówki inne, więc musi zostać tak jak jest :) 

czarne1_zps8rdldbqb.jpg

 

czarne2_zpshdidluzs.jpg

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu inny ryjek, miło popatrzeć ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym malowałeś lampy i jak je rozkleiłeś/skleiłeś ? :) Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Marcinx52 napisał:

Czym malowałeś lampy i jak je rozkleiłeś/skleiłeś ? :) Pzd.

Nie pamiętam już jakim sprayem malowałem chrom w lampach, raczej to był jakiś zwykły spray:decayed: przed pomalowaniem zmatowiłem chrom, zaś rozklejenie banalna sprawa bo wkładasz lampę do kartonu w którym robisz dziurę na suszarkę i parę minut grzejesz ;) Kleiłem tym:  BOLL poliuretanowa masa klejąco-uszczelniająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nigdy nie byłem przekonany do dokładki na zderzaku, muszę przyznać, że fajnie się to prezentuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Świetnie ta dokładka Cupra + czarny grill kontrastują ze sreberkiem ;D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdjęcie na szybko zrobione podczas wczorajszego wypadu do Szczecina :) wszystkie poziome zdjęcia jak nigdy się zpixelowały... 

Dystansu na tył ewidentnie brakuje, przy 1,7cm szorowało, chyba je dam do tokarza żeby je zrobił do 1cm i zobaczę czy będzie nadal przycierało

Snapchat-1805195524-01_zpskef6dh0r.jpeg

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dupkę wjechały końcówki s4 z dyfuzorem który pewnie pójdzie do malowania w czerń, ale najszybciej w przyszłym miesiącu razem z innymi rzeczami

no i podziękowania dla afroo. i blade13 ^_^

20170819_154332-01_zpsnwzfwi1b.jpeg

 

i jakaś starsza fotka ryjka

 

20170807_200322-01_zpsfnombtyl.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Audi sline napisał:

lusterka w czerń , dobrze się skomponuje :kox:

Widziałem lusterka w czerni u Norbasa i jakoś nie mogę się przekonać :mellow: Może później zmienię zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, afroo. napisał:

Dobrze wyszło. :thumbup1:

Oznaczenia z klapy teraz zrywaj. :wink:

Jest w planach przy polerce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak Krystian pisze, dobrze to teraz z tyłu wygląda:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Krystian okleił mi halogeny folią, efekt nieziemski ;)Ogólnie doszło nowe sprzęgło które umarło i jestem z lakiernikiem umówiony na początek października m.in na malowanie w czarny połysk dyfuzora, całego grilla z kratkami, kratek od halogenów  i jeszcze parę innych rzeczy.  Nie wiem jakim cudem ale zacząłem się przekonywać jednak do tych  luster w czerni, myślałem żeby cuprę pomalować ale czy to warto?

Samochód świeżo co odebrany od mechanika, więc dlatego taki brudny :facepalm:

20170905_155512_zpsqynqffol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ostatnio mało co się działo i przez zimę pewnie zostanie tak bez zmian ;) Wyleciała dokładka cupry bo za słabo miałem ją przykręcone przez co byłem zmuszony ją wyrwać w trasie bo robiła za pług, nie przyhaczyłem nigdzie wcześniej;) Dodatkowo zostały zrobione i pomalowane błotniki bo wyglądały nieciekawie,  a obawiałem się że po zimie zarosną rudą :mellow: Tak to w planach jeszcze w planach parę elementów pomalować ale to już dopiero na następny sezon m.in zderzak, dyfuzor itp.

Pomalowałem jeszcze dyfuzor plasti-dipem i wyszedł o wiele lepiej niż grill, oraz wywaliłem emblematy 

 

20171017_163813_zpsiygs4b3w.jpg

 

i jeszcze jedna stara fotka od d*py strony

 

Snapchat-1760390487_zpsaqn5x4fz.jpg

 

 

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...