Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koito Bi-LED a kontrola żarówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Pytanko mam - czy ktoświe jak zachowa się kontrola żarówek w B6 gdy podepnę zamiast biksenonów Bi-LED'y Koito?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nikt, nic?

Wysłane z Tapatalka

Opublikowano

Jeżeli napięcie będzie takie samo jak w żarnikach to raczej nie powinno być problemu.

Według informacji na internecie jest to loteria. W jednym aucie może być wszystko ok a w drugim niby identycznym może wywalać błąd. 

Rozumiem że chcesz wymienić oryginalne soczewki Bi-xenon na soczewki Bi-LED?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, pawloo7 napisał:

Jeżeli napięcie będzie takie samo jak w żarnikach to raczej nie powinno być problemu.

Dzięki za chęć pomocy, ale troszkę nie wiesz o czym mówisz ;-) Napięcie na żarnikach to 85V, a przy odpalaniu nawet ponad 20kV (20000V). Zasilanie przetwornic ksenonów jest takie samo jak i ledów z koito (sterownik wbudowany) i zwykłych żarówek...
Chodzi oto jak się zachowa LED przy zimnym i ciepłym teście... ciepły może i przejdzie, bo tam jest po prostu brany pod uwagę prąd jaki biorą światła, ale zimny to już nie wiem jak wyglada w przypadku ksenonów i czy koito go przejdzie...
 

8 godzin temu, pawloo7 napisał:

Rozumiem że chcesz wymienić oryginalne soczewki Bi-xenon na soczewki Bi-LED?

Tak sobie troszkę myślę, że może by tak spróbować... ;-)

Opublikowano

Widzisz, człowiek całe życie się uczy :)

Znalazłem na necie stronkę firmy Hidretrofit, która zajmuje się przeróbkami lamp itp. Może spróbuj do nich napisać może akurat udzielą Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie i mają w swojej ofercie chyba takie soczewki jak szukasz :wink:

https://hidretrofit.pl/sklep/soczewki-koito-biled/

https://hidretrofit.pl/audi-a4-b6/

https://hidretrofit.pl/kontakt/

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy może ktoś już montował takie soczewki, bo jestem ciekawy opinii czy warto

Opublikowano

porozmawiaj  z Kowi87 z audi a4 b5 on ma bi leda u siebie

Opublikowano

Dzięki za info.Pozdrawiam

Opublikowano

Przy kodowaniu na Xenon raczej nie ma zimnego testu. Mam uszkodzona jedną przetwornice i nie sypie błędu póki nie uruchomię świateł

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Przy kodowaniu na Xenon raczej nie ma zimnego testu. Mam uszkodzona jedną przetwornice i nie sypie błędu póki nie uruchomię świateł

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka


W sumie chyba masz rację... Fakt, że wali błędem dopiero przy włączaniu... Też tak miałem jakiś czas temu przy uwalonej przetwornicy... Nie pomyślałem o tym...

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Miałem w b5 bi Led koito i błędów nie bylo, a kontrolę żarówek miałem. 

Edytowane przez Chris12

Opublikowano

I jak Ci to się spisywało bo zastanawiam się czy nie wymienić oryginalne ksenon na te bi-led.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na pewno zaswieci lepiej jak ori xenon ale d*py nie urywa. :P

  • 1 rok później...
Opublikowano

Wie ktoś skąd takie ilości tych bi led Koito na portalach aukcyjnych? Skąd to biorą sprzedawcy?

Opublikowano

A skąd mają się brać?Tak samo jak i inne projektory, z lamp. 

Opublikowano

Jakoś nie jestem o tym przekonany.  Ludzie mają na stanie po kilka / kilkadziesiąt par dostępnych i to nowych projektorów. 

Więc skąd biorą nowe lampy? Domyslam się że uszkodzone bądź wycofane z rynku.

Opublikowano

Jest dokładnie tak jak piszesz.

Opublikowano

Jeśli ktoś z was ma dostęp do tego towaru niech napisze pw.  Może się dogadamy:)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

W B7 wali bledem i nawet rezystory nie pomagaja. Za to w b8 swieci bez problemu bez błędów ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.04.2019 o 06:13, dynamiquedci napisał:

W B7 wali bledem i nawet rezystory nie pomagaja. Za to w b8 swieci bez problemu bez błędów ?

no to lipa, bo planuję MCE z B7 i biledy... a na jakiej wersji MCE i jakim kodowaniu? wali błąd od razu po zapłonie czy dopiero po włączeniu świateł? 

Edytowane przez pawelosinski83

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.