Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
58 minut temu, kkam napisał:

Mam zestaw pod: 

@Adam.S na pewno byłby zainteresowany. ; )

Opublikowano
W dniu 15.07.2017 o 03:00, tomekxp2 napisał:

Fajną masz żonę:wink:, moja jakby wiedziała ile już wydałem na auto - to by mnie z domu pogoniła. Dobrze, że już nie stęka, że wolne chwilę przy aucie spędzam. Dlatego nastepne auto będzie na wypasie, żeby już nie dokładać. Powodzenia w rezaniu. 

Hahahaha jakbym siebie słyszał... One chyba wszystkie są takie same :banan:

Opublikowano
Hahahaha jakbym siebie słyszał... One chyba wszystkie są takie same :banan:

 

O przepraszam! Nie wszystkie [emoji849]

01a58fcbbff58ae872a4ea381ba7b7c4.jpg

 

 

Ps. Nowa gała już czeka na chwilę wolnego aby się nadziać na patyk [emoji41]

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

hahah po przeczytaniu tematu miałem właśnie napisać, że prócz Twojej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Galka i reczny w pikowanej skorze Swing. Tak jakos w miedzy czasie, jak samochod podczas malowania byl, wpadlo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A tu tylko gały i ręczny. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, eryczek93 napisał:

hahah po przeczytaniu tematu miałem właśnie napisać, że prócz Twojej :decayed:

Nawet sa takie rzeczy, ktore zona by chciala miec w samochodzie a na ktore sie nie zgadzam ;) no ale powiedzmy sobie szczerze - ktory mezczyzna na cos rozowego by sie zgodzil? Chociaz i tak poszedlem na ustepstwa bo zona ma swoj kluczyk do A4 w rozowym kondonie :D

 

@afroo.

Zeby zycie mialo smaczek, raz galeczka raz... buziaczek? Eee, cos mi rym nie wyszedl :D

Edytowane przez trepek

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.09.2017 o 12:30, kkam napisał:

Niestety nie, obudowy plastik do przełożenia. Jak będziesz robił remont przednich hamulców to pomyśl nad 320mm

Mam zestaw pod: 

 

 

Żona mówi, że opcja ze składanymi lusterkami bardzo jej się podoba. Ale na razie budżet mocno napięty bo remonty... 320mm hamulce mają mały priorytet, wcześniej wolałbym zainwestować w pakiet S-Line. Zderzaków jeszcze nie lakierowałem :) 

Dostałem od lakiernika trochę zdjęć z prac nad samochodem i muszę powiedzieć, że ogrom prac był znaczny. Wiele elementów miało totalnie zdjęty lakier, wgniecenia zostały usunięte. Poza zderzakami i maską, reszta cieszy oko :) Spokój na kilka lat z lakierem i rdzą mam. Jeszcze zostało mi tylnie zawieszenie odnowić oraz w kilku miejscach podwozie koło tylnego zawieszenia.

 

Opublikowano

Spoko modzisz :hi: Pomalu a do celu :-) Widze ze tak jak u mnie zona tez we wszystkim bierze udzial i cieszy sie razem ze mna:-) 

Opublikowano
  • Autor

Takie zony to skarb! 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Korzystajac z chwili wolnego udalo sie zamontowac nowa galke i raczke recznego - perforowana skora Swing.

 

 

a4-swing.jpg

Opublikowano

Ladnie wyszło :thumbup1: Co to za skóra na mieszku ??  

p.s. klucze i telefun  na popielniczce nie ładnie wyglądają :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ladnie wyszło :thumbup1: Co to za skóra na mieszku ??  
p.s. klucze i telefun  na popielniczce nie ładnie wyglądają :decayed:


Kupilem z forum taki zestaw, nie wiem co to za skora na mieszku ale skora ;) telefon jest w kondonie wiec nie zarysuje popielniczki, klucze wyjatkowo tam dalem. Dbam o to aby nim mi srodka nie rysowalo aczkolwiek wiele elementow nadaje sie do wymiany, niestety...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Skóra fajna coś jak ori bo gładka :thumbup1:

Co do elementów to niestety ale auta mają swoje lata i jakieś tam znaki zurzycia po wcześniejszych właścicielach... 

Opublikowano
  • Autor

Powoli się ogarnie :) Muszę jakoś się zebrać i Bose zamontować.

Opublikowano
  • Autor

Po czym poznac czy B6 ma bixa?

Opublikowano

Najlepiej to po dużej soczewce w lampie [emoji6] i xenon ma przetwornice w dole lampy, a bix z tyłu lampy

Opublikowano
  • Autor

No to mam bixa :) ciekawe ile jeszcze dodatkowych rzeczy odkryje z czasem w tym samochodzie.

Opublikowano

dokładnie po rozmiarze soczewki oraz po kodzie wyposażenia 8ED  :)   

p.s. pisałem już chyba ze te lampy wyglądały mi na bixa hihi  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.