Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To wasi nie strajkuja???

U nas psiaki choruja na grype bo im resort podwyzki obiecal a teraz robi ich w ciula..

 

Opublikowano

W ogole sypia Wam mandaty tzn jak robisz w MON??

Opublikowano
  • Autor

Ja nie pracuje w mon ;) jestem programista. Ale fakt faktem, ze mundurowi mundurowym raczej mandatow nie daja ;)

Opublikowano

Cos mi swiata ze gdzies pisalismy o tym ze pracujesz lub pracowales w armi..

Duzo szybciej jechales???

Opublikowano
  • Autor

To nie ja ;)

ciezko powiedziec ile jechalem bo dobra droga byla (chyba ma status krajowej, tylko musialo byc jakies lokalne ograniczenie bo kilka budynkow bylo w szczerym polu), 6 bieg. Zaladowany avant z q planie po zakretach wiec jechalo mi sie mega plynnie. I sobie tak powoli pyrkalem :)

Opublikowano
11 minut temu, wesz82 napisał:

Cos mi swiata ze gdzies pisalismy o tym ze pracujesz lub pracowales w armi..

Duzo szybciej jechales???

Tak! W armii programistów ? to taki poligon, że pot się leje i k*wy się sypią ??

Opublikowano

:good:

Opublikowano

Prześledziłem cały temat i fajnie się to czyta + za mody :)
Dawaj relację z wsadzenia hebli ?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze felg nie mam, ktore by pomiescily heble :D

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie w najblizsza sobote wymieniam tamdempompe na boscha plus likwiduje wycieki plynu chlodzacego ;) plus po ogarnieciu tego poduszke skrzyni trzeba wymienic. I to wszystko dlatego, ze z tandempompy delikatnie saczylo sie paliwo...

Opublikowano
  • Autor

Remonty w domu sie koncza, garaz zrobiony wiec wkoncu bede mogl przysiasc do swoich samochodow. Na wiosne chce zrobic tak jak Ty kiedys i wymienic w ukladzie klimatyzacji wszystkie gumowe uszczelki :)

 

Opublikowano

Garaż prawie uporządkowany : )

ale Trepek i tak dalej duma co by tam jeszcze wymodzić z dziurą w suficie. 

Generalnie brakuje tylko skórzanej kanapy i kalendarza z gołą babą. Wtedy to już będzie prawdziwy warsztat! : D

 

78C869EE-21A3-44C9-AE1A-BD6793783799.jpeg

2338E493-326C-4C35-B919-036F1496E737.jpeg

19DACFEA-F6C0-464B-8A3C-7A6D8B66497B.jpeg

Opublikowano
  • Autor

No i jeszcze kable ogarnac na scianach, bo na razie czesc bezladnie wisi ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wymieniłem tandempompę na Boscha z końcówką M oraz kilka oringów, które powinny wyeliminować wycieki płynu chłodzącego, który był gdzieś z tyłu głowicy, właśnie pod tandempompą. Na dwóch zdjęciach widać w jakim stanie były stare oringi - lekko "rozmiękczone" przez ON (dłonie Trepkowej, nie moje!).

 

IMG_2874.JPG

IMG_2876.JPG

IMG_2877.JPG

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję ? Takie powolne odchwaszczanie.

Muszę sobie kupić jakąś wannę zlewową pod samochód. Ktoś/coś poradzi?

Opublikowano

Masz kanal w garazu??

Jak tak to szukaj takiej z lejkiem albo daj majstra niech pospawaja.

 

Opublikowano
  • Autor

W tym garazu nie mam kanalu ? ojciec ma w swoim ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.