Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że bardzo ciekawy temat rozwinął się :)

Dla mnie zmieniarka rzecz bardzo fajna. Działa sterowanie z kierownicy, jakość dźwięku również. Rzecz na plus. Szczególnie, że zmieniarki z kablem do RNS-E nie są jakieś bardzo drogie i idzie wyrwać komplet za sto parę złotych plus mam jeszcze orginalną wtyczkę do RNS-E więc może kiedyś ogarnę kable, które idą do radia tak jak to fabryka zrobiła.

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, trepek napisał:

@takexlife

Wlasnie o tym interfejsie dowiedzialem sie jak juz zakupilem zmieniare :/ ale znajac moje szczescie do pendrivow zanim bym takiego pendriva podlaczyl do tego interfejsu to bym go zgubil

100% zgody ori CD to ori CD...tylko nie wiem jak u was, ale jak już ma się lodówkę w schowku to zaczyna się robić mało miejsca w kokpicie na płyty i pudełka - zwłaszcza jak słucha się nie tylko jednego rodzaju muzyki... B6 od strony pasażera nie ma schowka w boczku, pod fotelami wrzucone szpargały pierwszej potrzeby, schowek wcześniej wspomniana lodówka i miejsce na zmieniarkę/stacja MP3... podłokietnik odpada... stąd decyzja o ori zmieniarce Mp3

 

14 godzin temu, luki19862121 napisał:

Transmiter to porażka. W schowku mam ze 3:) bluetooth do muzyki kupiłem na grupie facebook to jedyne sensowne zastosowanie. Na Ali można znaleźć. 

 

Mam również ten bluetooth w miejsce AUX i jestem z niego bardzo zadowolony

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, również mam lodówkę i miejsca w schowku praktycznie nie ma. Mam włożone z 4 pudełka z CD parę dupereli i koniec. Także w moim przypadku wirtualna zmieniarka z Ali i pendrive jest dobrym rozwiązaniem. :D Jeśli chodzi o transmitery to z całą stanowczością mówię NIE. 

Edytowane przez 0g0N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmitery to dno... 

Zresztą zdarzyło mi się dwu ktotnie już podłapać fale kogoś w korku kto gadał przez transmiter z funkcją bluetooth do wykonywania połączeń jako zestaw głośnomówiący. Jedna rozmowa była dość "pikantna" :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Transmitery to dno... 

Zresztą zdarzyło mi się dwu ktotnie już podłapać fale kogoś w korku kto gadał przez transmiter z funkcją bluetooth do wykonywania połączeń jako zestaw głośnomówiący. Jedna rozmowa była dość "pikantna" :decayed: 

Kurde! Wygrałeś w tym korku w totka i mówisz, że to zuo :decayed:
A tak serio to wiem o tym, że można się połączyć z kimś albo ktoś może nas słyszeć, dlatego nie rozmawiam przez transmitter. 
ALE dopóki nie będę mogła odpalić spotify w aucie to będę tak słuchać :kox:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, trepkowa napisał:

Kurde! Wygrałeś w tym korku w totka i mówisz, że to zuo :decayed:
A tak serio to wiem o tym, że można się połączyć z kimś albo ktoś może nas słyszeć, dlatego nie rozmawiam przez transmitter. 
ALE dopóki nie będę mogła odpalić spotify w aucie to będę tak słuchać :kox:

Zerknij do mojego tematu. Od prawie już roku słucham tylko spotify w aucie, jakość porównywalna z CD a wszystko mam dostępne w telefonie. Po tym jak apple dodało funkcję, że Siri może odpalać muzykę na spotify to nawet nie muszę telefonu dotykać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Venovsky

Rzucę okiem. Chociaż ja sam nie umiem w całe te "spotifaje" ale @trepkowa sie to może przydać. Mi wystarczy, że mam CD ;-)

A co do braku miejsca w schowku gdy ma się lodówkę to fakt - jest mało. Ale z drugiej strony nic takiego nie wożę abym odczuwał brak schowkow ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem panel sterowania nawi z przyciskiem menu :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przegląd - diagnosta podsumował słowami: "super, stan doskonały". Nuda ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

No to tylko pogratulować furki w dobrym stanie ;):thumbup1:

Chociaz ja tam widze kilka rzeczy do roboty ;) powoli sobie tylne zaciski skladam. Ze swapem czekam az bedzie drugi samochod abym mogl tego na kilka dni unieruchomic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie średnie zmierzone spalanie na podstawie wskazań dystrybutora na trasie Olkusz <-> Kraków (wiecznie zakorkowana 94'ka) + korki w Krakowie - 6.67 l/100km. Jazda średnio dynamiczna, nie zamulam ale często też wyprzedzam. Chyba całkiem nieźle jak na jazdę w dwie osoby na oponach 17'tkach o szerokości 225 ;-)

A2 na takiej samej trasie paliło w zakresie 4.9-5.1.

Edytowane przez trepek
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Całkiem spoko spalanko.  Masz czipsa Trepku ? ;)

JESZCZE nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trepkowa napisał:

JESZCZE nie :kox:

Może w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Czas zrobić .Zawsze to trepkowa szybciej dotrze do kosmetyczki .:cool:

@trepkowa będzie miała swojego tojtoleta ;-) Ale w trasy więcej kunia się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, trepek napisał:

@trepkowa będzie miała swojego tojtoleta ;-) Ale w trasy więcej kunia się przyda.

Ano racja , dopiero wstałem --- uroki urlopu.:lol:

Ja ze swoją niebieską też się wybieram na moc. Narazie graty przychodzą , lakiernik zarezerwowany  itd.....:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dekiel 13 napisał:

Ano racja , dopiero wstałem --- uroki urlopu.:lol:

Ja ze swoją niebieską też się wybieram na moc. Narazie graty przychodzą , lakiernik zarezerwowany  itd.....:banan:

Lakiernik? Moc?

Aż tak będzie się rozpędzał, że będzie lakier odpadał? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, trepek napisał:

Lakiernik? Moc?

Aż tak będzie się rozpędzał, że będzie lakier odpadał? :D

Aż mi się przypomniała rozmowa dwóch Hondziarzy kilka lat temu na japfeście nt. rozpórki przednich kielichów: "Noooooo dużo daje taka rozpórka bo jak ją założyłem to mi szpachla z tyłu na nadkolach popękała po paru szybszych zakrętach" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...