Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie oponki na lato ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proste. A ja się przerzuciłem na CONTINENTAL-a i też nie narzekam :good:

Opublikowano

Micheliny są mocno przereklamowane, w testach wypadają dość przeciętnie.

Ja osobiście polecam ContiSportContact, nie wiem czy występują w rozmiarze 205/55R16, ale na 17 można je już spokojnie dostać.

Opublikowano

ja tam jezdze na kleberkach zeszloroczny model i naprawde cena bardzo adekwatna do jakosci za komplet dalem 1200zl indeks predkosci do 210km/h w zupelnosci wystarczajace :tongue4:

Opublikowano

Bardzo dobre :wink4: Będziesz zadowolony :good:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Nigdy nie jezdzilem na Dunlopach.

Dzisiaj kupilem te:

http://moto.allegro.pl/item542848786_dunlop_sport_maxx_235_35_19_komplet_nowe.html

Mam nadzieje, ze dobrego wyboru dokonalem.

opony bardzo wytrzymałe, bardzo mała ścieralność, mocne boki więc i w zakrętach można szybciej. wady: jak są trochę zużyte to niemiłosiernie głośne i ślizgają się na mokrym jak szalone mimo quattro... osobiście bym już ich nie kupił po raz drugi

odgrzałem kotleta bo sam szukam teraz coś na lato :wink4:

Opublikowano

To może jeszcze mi pomożecie podjąć decyzje z oponami. :)

Interesuje mnie rozmiar 205/55R16, co myślicie o tych oponach

Goodyear OptiGrip

http://www.roadlook.pl/opony/goodyear-optigrip-letnia-opona-swietna-na-mokra-nawierzchnie.html

Opublikowano

A co myślicie o oponach z firmy Bridgestone??? A konkretnie miałem na myśli model ER300?

Jak na razie jestem studentem więc mam ograniczony budżet i ciężko by było coś kupić z górnej półki :decayed:

Na tej stronce oceniają ją nawet nieźle: http://www.opony.com/opony_osobowe_Bridgestone_ER300_opinie.html

A tu link na allegro do nich:

http://moto.allegro.pl/item917552140_nowe_bridgestone_er300_195_65r15_promocja_w_wa.html

Opublikowano

Również sie rozglądam za letnimi, ale musze przyznac że cenowo - jak to mówią - jaj nie urywa i szału nie ma.

Liczyłem że będą jakieś promocje na letnie a tu nic.

Szukam 225/45/17

jeździłem już continental i bardzo sobie je chwale, ale nie wykluczam innych, tj. goodyear, kleber, bridgestone, czy innych ale szukam takich które sie nie zedrą w jeden sezon normalnej jazdy, tlyko spokojnie starczą na 3.

Byłem już zdecydowany na

Goodyear EAGLE F1 GSD3 225/45R17

opony-Goodyear_EagleF1GSD3.jpg

do tego piękna rzeźba bieżnika ale doczytałem że szybko sie ścierają. Nie bawi mnie - wydać 1800zł na oponki i za rok kupować znowu.

Opublikowano

A co myślicie o oponach z firmy Bridgestone??? A konkretnie miałem na myśli model ER300?

Jak na razie jestem studentem więc mam ograniczony budżet i ciężko by było coś kupić z górnej półki :decayed:

Na tej stronce oceniają ją nawet nieźle: http://www.opony.com/opony_osobowe_Bridgestone_ER300_opinie.html

A tu link na allegro do nich:

http://moto.allegro.pl/item917552140_nowe_bridgestone_er300_195_65r15_promocja_w_wa.html

Bardzo dobre opony, jeszcze nie spotkałem się ze złą opinią na ich temat, sam zamierzam je kupić...

Opublikowano

No właśnie też poczytałem troszkę na temat tych ER300 i opinie maja dobre. :good:

Opublikowano

Ja śmigam teraz na Kumho Ecsta KU31 dokładnie takich http://allegro.pl/item922302276_205_5516v_kumho_ku31_ecsta_spt_lato_nowe.html tylko że na rozmiarze 225/40/18 i są dużo lepsze od poprzednich Dunlop Sport 01. Dunlopy nie miały trakcji na mokrym i po ok 20tys/km strasznie hałasowały. Ale za to jeśli chodzi o żywotność to Dunlop górą. Po 32 tys/km miały 2x5mm i 2x4 mm. Kumho idą szybciej ale 2 sezony spokojnie :good:

Zresztą poczytaj sobie opinie o tej oponce http://www.opony.com.pl/v1/testyopon/testy.asp?strona=1&rozs=&producent=Kumho&model=KU31&rodzaj_pojazdu=osobowe&pora_roku=#liczba2

Opublikowano

Ja zakupilem pireli pe zero cos tam w 225/45/17 nie bedzie tragedi ? :przebiegly:

Opublikowano

tylko Dunlop..woda czy sucha nawierzchnia-dają radę :cool1:

Opublikowano

Witam

Mam problem z wyborem opon letnich do Mojego autka zastanawiam się nad 16":

1. PIRELLI P7 205/55R16 V lub W

2. Dayton 205/55 R16 D320 [91]V

3. FIRESTONE FIREHAWK SZ90u 205/55r16 91W

Które panowie byście polecili móże ktoś jest użytkownikiem tych opon.

z góry dziękuje za podpowiedz

Opublikowano

No właśnie też poczytałem troszkę na temat tych ER300 i opinie maja dobre. :good:

Jeździłem na tych oponkach w poprzednim aucie tyle że rozmiar 205/45 r16 i byłem bardzo zadowolony. Ogólnie gumy Bridgstone są b.dobre :wink4: Oczywiście letnie bo zimówki nie wypadają najlepiej :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.