Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BIAŁA STRZAŁA AUDI S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedziesz z koksem:)

Opublikowano

Szkoda że Twoja esa nie w TDi, mógłbyś zamówić boxy active sound - wtedy by to jeszcze brzmiało ze znaczkami . 

Powodzenia w modach :) wszystko tylko nie na czerwono :/ 

Opublikowano
5 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Wzdluzne na czerwono, poprzecznie na zielono proponuje :) 

Sorry za off. A co on w kółko krzyżyk bedzie na nim grał? ?

Opublikowano
24 minuty temu, Audi sline napisał:

Sorry za off. A co on w kółko krzyżyk bedzie na nim grał? ?

No grilla na czerwono????  W białym aucie, żeby do znaczka pasowało ????   Mam nadzieję że autor posta sobie najzwyczajniej w życiu beke kręci, bo jak nie, to ja  nie widzę wyglądu auta po "modyfikacjach"  :facepalm:

Opublikowano

Wedlug mnie, autor poprostu nie ma konkretnego pomyslu na auto ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie dajmy koledze popracować przy projekcie, może nas jeszcze swoją kreatywnością zaskoczy :wink:

Baza do modów jest, więc do roboty :thumbup1:

Dobrze by było gdybyś opis wyposażenia i więcej zdjęć zamieścił.

Opublikowano

Wal motyw patriotyczny górę na biało, a dół na czerwono! 

Opublikowano

Taaa i orła na maskę...

Pozdrawiam

Opublikowano

Moze poki co autora tematu fundusze pozwalaja tylko na znaczek V6T  a pozniej moze juz motorownia wpadnie :decayed:

Opublikowano

Ale jakby nie patrzeć to takie fake s4 /a4 to dobry sposób na dużą aktywność w temacie :polew:

Opublikowano

Czekam na więcej fotek, i takie mam wrażenie że się nie doczekam....  obym się mylił...

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, _Andrzej_ napisał:

Czekam na więcej fotek, i takie mam wrażenie że się nie doczekam....  obym się mylił...

Spokojnie będą czas nie pozwala jak będzie troche czasu teraz flgi 20"x10 spręzyny H&R -45

Mam pytanie co do silnika (moje pierwsze audi wcześniej kochane hondy) da się go poprawić tak 200+ bez większego (rezania) bo jak nie to zamiast mocy będzie chociaż wygląd s4 ze spalaniem o połowe mniejszym.cdn

Felgi OEMS IFG6 lub ZITO 935

Opublikowano

No na 20' będzie petarda a silnik spokojnie ogarniesz :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 14.06.2017 o 15:48, _Andrzej_ napisał:

Czekam na więcej fotek, i takie mam wrażenie że się nie doczekam....  obym się mylił...

Spokojnie będą czas nie pozwala jak będzie troche czasu teraz flgi 20"x10 spręzyny H&R -45

Mam pytanie co do silnika (moje pierwsze audi wcześniej kochane hondy) da się go poprawić tak 200+ bez większego (rezania) bo jak nie to zamiast mocy będzie chociaż wygląd s4 ze spalaniem o połowe mniejszym.cdn

Felgi OEMS IFG6 lub ZITO 935

Opublikowano
  • Autor

A miało być tak pięknie OEMS ifg6 20x10 et 40 i nie pasują zawadzają o jarzmo :(

IMG_20170524_194427.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

I jak @grand 116, cos sie dzieje w temacie, czy przerwe jakas robisz? 

 

Opublikowano

Jak będziesz malował grill na czerwono to podaj mi nr rall jaki wykorzystałeś

Chyba że Ci zostanie farby - to chętnie odkupię bo też mam białe A4 i myślę o czerwonym grilu i relingach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tutaj nie było auto wróciło do żywych po nie małych problemach. Wpadły nowe felgi 20" lampy led bo stare się przepaliły no i ostatne zdjęcie będe zakładał taki zestawik ciekawe co to jest ;)

IMG_20170715_163139.jpg

IMG-20170627-WA0000.jpg

IMG-20171002-WA0002.jpg

Edytowane przez grand116

Opublikowano
  • Autor

A żeby nie było dodam coś jeszcze (żona robiła)

IMG-20171002-WA0004.jpg

IMG-20171007-WA0003.jpg

Edytowane przez grand116

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.10.2017 o 18:11, grand116 napisał:

A żeby nie było dodam coś jeszcze  na felgach zestawik Dunlop sport maxx  255x30x20 

IMG-20171002-WA0004.jpg

 

 

IMG_20171006_110515.jpg

Edytowane przez grand116

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.