Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Składana tylna kanapa


pablos327

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeniu ale ja tylko napisałem ze jak kupi tylną kanape dzieloną to pasić nie będzie, osobiście bym takiego czegoś nie rezał bo na co mi dzielona kanapa ale dobrze ze mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie straszcie z tym spawaniem, bo tez się nosze z wymiana kanapy, myslałem ze to kwestia zakupu nowej kanapy tzn. rozkładanej. A jest mi taka potrzebna szczególnie zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, a nie wiecie jak jest w b5 z tą kanapą? i jak sie przedstawia sprawa z zaczepami? czy po zakupieniu skladanej, bedzie wszystko pasować do tych co są, czy trzeba bedzie cos rezać :kwasny: ja nie wiem jak inni, ale w mojej a4 jest blacha za tylną kanapą :kwasny: to z tym bedzie troche zabawy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie straszcie z tym spawaniem, bo tez się nosze z wymiana kanapy, myslałem ze to kwestia zakupu nowej kanapy tzn. rozkładanej. A jest mi taka potrzebna szczególnie zima

Jeśli masz na myśli narty to są łatwiejsze rozwiązania niż wymiana kanapy...wystarczy kupić odpowiedni bagażnik dachowy. Nie wiem czy są do b6 kanapy, które mają możliwość przełożenia długich przedmiotów po otwarciu podłokietnika z tyłu albo mają gotowy rękaw na narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

W mojej Asii Sedan (2002 r), nie składa się oparcie tylnej kanapy. Mam pytanie czy jest możliwe założenie składanego tylnego oparcia, bez większych przeróbek.

Proszę o odp.

pzdr :hi:

Witam Kolego i jak uporałeś się z montażem obalanej kanapy mnie zaczął nurtować ten problem w mojej niuni jak nie mogłem zmieścić do niej kaloryferka 130cm niby to nic wielkiego a utruło podróż zwłaszcza pasażerom z tyłu :P:p :slina: chciałbym się dowiedzieć jakie przeróbki bym musiał wykonać w nadwoziu i jakie uchwyty ( zawiasy) bym potrzebował zamontować żeby wszystko działało pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nie wiem czy są do b6 kanapy, które mają możliwość przełożenia długich przedmiotów po otwarciu podłokietnika z tyłu albo mają gotowy rękaw na narty.

Ja posiadam dla przykładu rękaw na narty :wink4: - czyli są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...