Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zacisk tyl - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj ponownie zauważyłem, że tylne prawe koło nagrzewa się do wysokich temperatur, aż farba na feldze robi się lepka.

 Pewnie znów zacisk trzyma ..... 

Jak naprawić ten zacisk.

W dniu 30.06.2017 o 18:32, Dev napisał:

zacisk jest spuchniety od wewnątrz dlatego masz problem

Dev jak (czym) tam w środku wyczyścić pod gumką żeby nie porysować ?

Opublikowano

Trzeba to rozebrać i wypiaskowac

Opublikowano
  • Autor

W środku gdzie chodzi tłoczek wypiaskować ? 

Opublikowano

nie

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Dev napisał:

nie

Dlatego pytam, jak wyczyścić tam w środku. Pod uszczelką która uszczelnia tłoczek ?

Opublikowano

Ten rowek na uszczelkę trzeba wypiaskować. Jak nie masz czym to możesz próbować np papierkiem ściernym ale tylko sam rowek. Na koniec posmaruj rowek płynem hamulcowym i wkładaj uszczelniacz.

Opublikowano
Godzinę temu, machina napisał:

Ten rowek na uszczelkę trzeba wypiaskować. Jak nie masz czym to możesz próbować np papierkiem ściernym ale tylko sam rowek. Na koniec posmaruj rowek płynem hamulcowym i wkładaj uszczelniacz.

to trzeba dokładnie wyskrobac cieniutkim srubokretem albo jakimś szpikulcem

I nie płynem hamulcowym tylko smarem do tłoczkow bo zaraz będzie to samo  

  • 3 lata później...
Opublikowano

Panowie w b7 oba tłoczki wkręca się w prawą stronę? 

Opublikowano
3 minuty temu, kubicv10 napisał:

Panowie w b7 oba tłoczki wkręca się w prawą stronę? 

Tak. Tylne oczywiście.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Dzięki wielkie, a to przednie się po prostu wciska czy można też wciskać i wkręcać w prawo? 

Edytowane przez kubicv10
Źle sformułowane zdanie

Opublikowano

Przednie się tylko wpycha.

Jesteś pewny, że z tą wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie, chcesz zabrać się za hamulce? To są rzeczy, które nie wybaczają błędów. Hamulce to być albo nie być. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

W sumie, zmieniałem już parę razy, nawet w tamtym tygodniu w a4 b7 , oba tylne tłoczki wkręcałem w prawo ale nie był to mój zestaw do wkręcania dlatego ostatnio zamówiłem sobie właśnie taki z prawym gwintem i piszę post bo kolega powiedział mi, że lewej strony nie wkręcę bo muszę w lewo, i po dyskusji stwierdziłem, że napiszę tu, i sie okaże kto ma rację. A dopytałem o przód bo napisałeś "oczywiście tylne" co od razu automatycznie nasunęło mi się, że przednie się wkręca w lewo i robię źle hah ? pozdrawiam! 

Opublikowano

W grupie audi wkręca się tylko w prawo 

Ford i citroen mają w prawo i w lewo, ale też nie zawsze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.