Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przeguby do Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A ja mam pytanko wymienialem przegub wew. na urzywany i tak to wychodzi jak robi sie szybciej jak mysli. Panowie czy na takiej rzeźbie można jeździć?
 Bo nie mogę dojść czy ma ten dekiel to działa jakas siła czy tylko przed utratą smaru zabezpiecza 
20171116_181923-3096x1742.thumb.jpg.3fc0809c74aceb1421177f3fd88f1ff0.jpg
20171116_185216-1741x3095.thumb.jpg.734f0c9320a6d946802dc7536e0ebded.jpg
Z taką dziurą parę kilometrów może zrobisz. Na ten zaspawany dekiel nie działa siła ze strony skrzyni biegów.
Opublikowano

Nie no dziura zaspawana chodziło o to czy na spawy w tym deklu będą działać jakieś siły.

Opublikowano
Nie no dziura zaspawana chodziło o to czy na spawy w tym deklu będą działać jakieś siły.
Nie. Byle by były zeszlifowane na równo żeby przegub na płasko ładnie trzymały śruby. Nie rozumiem dlaczego zakładasz używki skoro nowe można wyrwać za niewielkie pieniądze
Opublikowano
Godzinę temu, luki19862121 napisał:
1 godzinę temu, kijaszi napisał:
Nie no dziura zaspawana chodziło o to czy na spawy w tym deklu będą działać jakieś siły.

Nie. Byle by były zeszlifowane na równo żeby przegub na płasko ładnie trzymały śruby. Nie rozumiem dlaczego zakładasz używki skoro nowe można wyrwać za niewielkie pieniądze

Bo byl dobry pod ręką a czas gonil

Opublikowano

:facepalm: Brak słów na takie rzeźbienie - serio... ja rozumiem, że czasem można coś poprawić itd :P Ale to już jest mistrzostwo kolego haha :grin:

Bez obrazy, ale nadaje się nawet tu: https://www.facebook.com/MechanikProwizorki/

Opublikowano

Ja tylko nie rozumiem w jakim celu ta wyrwa została wycięta? :)

Opublikowano

Wyjścia segera , a spaw z pełnym przetopem mistrzostwo jest moja specjalnością 

Opublikowano

Śmiało jeździj

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jestem po wymianie przegubów wewnętrznych na SKF VKJA 8509. Pasowały bez problemu do moich półosi od q z 2004 r. Wrażenia po wymianie bardzo pozytywne. Co zauważyłem:

- brak wibracji przy ostrym bucie na 5 i 6 biegu (okolice 2000 obrotów),

-brak szarpania przy ruszaniu po rozgrzaniu (już się bałem, że nowy zestaw sprzęgła LUK  ma dość)

-brak szarpnięć przy zmianie biegów (zwłaszcza na 2 i 3 biegu, na wyższych nie było odczuwalne)

-ogólnie czuć, że napęd zrobił się sztywniejszy, nie czuć luzów

Z własnego doświadczenia dodam, iż nie opłaca się kupować używanych półosi, moje wytrzymały raptem 12 tyś przebiegu (soft na 170km i 380 Nm), a koszt taki sam jak nowych wewnętrznych od SKF.

Wielkie podziękowania dla kolegi @kamil-vag za pomoc w sprawdzeniu czy przeguby podejdą do półosiek od quatrro.

Opublikowano

Najważniejsze, że wyeliminowałeś wibracje przy ruszaniu i przyspieszaniu :thumbup1: Przy takich objawach warto też sprawdzić luzy zawieszenia - szczególnie dolne wahacze... 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli który brać 

  • SKF VKJA 8509
  • Lobro 305017
Opublikowano
2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Który nie weźmiesz, to będzie OK. 

no muszę bo jeden mi popukuje 

a półoś w używce raczej odpada bo nie wiadomo co kupisz 

Opublikowano

al cenna tego spidan jest kosmos 

Opublikowano

Ja kupiłem właśnie z ebaya, ale to jest na szczęście cena za 2szt. także myślę, że warto było...

Opublikowano

Ja za lobro dałem 190 zł/szt tu na forum. Popytaj kolegów w dziale sponsorowanym czy mają i po ile.

Opublikowano
Ja kupiłem właśnie z ebaya, ale to jest na szczęście cena za 2szt. także myślę, że warto było...
Kamil za pół ceny wziął bez wysyłki. Tzw. Łowca promocji :) :)
Na forum ktoś tam miał przeguby. Może do "dzik" napisz coś pomoże doradzi.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 2.12.2017 o 20:29, kamil-vag napisał:

Ja kupiłem właśnie z ebaya, ale to jest na szczęście cena za 2szt. także myślę, że warto było...

Kamil który to dokładnie link z ebay z ceną za 2sztuki.

Zastanawiam się żeby kupić z tej stronki

https://esamochodoweczesci.pl/czesci-samochodowe/vkja-8509-skf-przegub,11-vkja~18509-0050-00005-000012396-vkja8509.aspx

Opublikowano

Nie widzę teraz w 2 paku... tylko pojedyncze oferty... ja brałem od tego gościa:

1.png

Z tej strony co podałeś Łukasz chyba brał i jest zadowolony z SKV :P 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.