Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lub 504.00 :decayed:

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 794,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
lub 504.00 :decayed:

No wlasnie ze nie bo to long life

Opublikowano

I co z tego ? :polew: :polew:

Opublikowano

Rzepakowy kurna all- life:decayed:

Opublikowano

To z tego ze oleje LL sa bardzo agresywne chemicznie i nie nadaj sie do benzyn szczegolnie do tfsi. No chyba ze podoba ci sie dolewnie oleju w ilosciach 0.5 i WYZEJ na 1000 km.

Opublikowano

No ale o co ci chodzi? Devast dopisal ze do tsi/tfsi mozna stosowac 504.00 i jest to zgodne z prawda. Ja osobiscie polecam 502.00 i np 0w30 lub 40 i zmiana co 15 tys.

Wysłane z prodiża

Opublikowano

Nie no zgadza sie. Ale ja to odebralem ze on mu poleca 504 a tego bym nie robil

Opublikowano

Ciekawe co poleca do tego silnika fabryka....

Skoro wypuszcza ten silnik z na 5W-30

Opublikowano

ostatnio audi poleca tylko i wylacznie castrol edge

pytanie dlaczego

czyzby pieniadze przewyzszały jakosc czy na odwrót??

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

vww zreszta tez

full-kampania-reklamowa-castrol-2013.jpg

Opublikowano

oryginalny castrol jest bardzo dobry, ale jak ktoś kupi podróbę to jest problem.

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ----------

To z tego ze oleje LL sa bardzo agresywne chemicznie i nie nadaj sie do benzyn szczegolnie do tfsi. No chyba ze podoba ci sie dolewnie oleju w ilosciach 0.5 i WYZEJ na 1000 km.

jeżdżę na LL i nie dolewam nic.

Opublikowano
oryginalny castrol jest bardzo dobry, ale jak ktoś kupi podróbę to jest problem.

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ----------

To z tego ze oleje LL sa bardzo agresywne chemicznie i nie nadaj sie do benzyn szczegolnie do tfsi. No chyba ze podoba ci sie dolewnie oleju w ilosciach 0.5 i WYZEJ na 1000 km.

jeżdżę na LL i nie dolewam nic.

A masz silkik tfsi?

Opublikowano
oryginalny castrol jest bardzo dobry, ale jak ktoś kupi podróbę to jest problem.

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ----------

To z tego ze oleje LL sa bardzo agresywne chemicznie i nie nadaj sie do benzyn szczegolnie do tfsi. No chyba ze podoba ci sie dolewnie oleju w ilosciach 0.5 i WYZEJ na 1000 km.

jeżdżę na LL i nie dolewam nic.

A masz silkik tfsi?

piszesz że nie nadają się do benzyn

Opublikowano

To przeczytaj jeszcze raz co napisalem.

Opublikowano

Witam! Prosze o podpowiedz jaka jest norma oleju Audi do silika AHL (Audi a4 1.6)? Dziekuje

Opublikowano

505.00

Wysłane z prodiża

Opublikowano
505.00

Wysłane z prodiża

A tak z ciekawosci ADR ma jakąś normę?

Opublikowano

502.00

Opublikowano

2 dni temu zalalem LM TopTec 4100 wczesniej ELF LDX poki co roznicy wiekszej nie ma poza cena ;)

Opublikowano

Dzieki wielkie!

Opublikowano

Oczywiscie benzyny maja 502.00. Moj blad. Nawet TSI przy stalych przegladach.

Wysłane z prodiża

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.