Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki. Masz jakies sprawdzone źródło? Sie tyle naczytałem ze juz nie wiem gdzie kupować

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 794,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie a co z tą płukanką ?

Lepiej ją zrobić czy nie ?

Mam prawie 200 k nalatane i zbliża mi się wymiana,zastanawiam się czy to zrobić.

Opublikowano
Panowie a co z tą płukanką ?

Lepiej ją zrobić czy nie ?

Mam prawie 200 k nalatane i zbliża mi się wymiana,zastanawiam się czy to zrobić.

jak nie masz nigdzie wycieków to możesz zrobić.

Opublikowano

Pany szybkie pytanko

Auto znajomego

Silnik FSI jeżdżony w DE na LL , VW 504.00 ( oliwa 5W30 )

Norma VW dla FSI to 504.00

Mogę zalać paździerza oliwą z normą 502.00 ? Będzie to LIQUI MOLY SYNTHOIL HIGH TECH 5W40 albo MOTUL X-cess 5W-40

Wymiana będzie co ~ 10/12 kkm

Aha i tak do wiedzy "na zaś" dla TFSI można taki sam "myk" zrobić ?

Opublikowano

Lej Liqui Moly

Opublikowano

Mam ADRa z przebiegiem 182tys. Oleju jakoś specjalnie nie ubywa. Mam zalanego Castrola 10W40. Chciałbym przejść na syntetyk. Co doradzicie i jak przeprowadzić całą operację żeby było dobrze?

Opublikowano

wylewasz starocia i zalewasz Xcessa

możesz wlac tez płukanke

Opublikowano
Mam ADRa z przebiegiem 182tys. Oleju jakoś specjalnie nie ubywa. Mam zalanego Castrola 10W40. Chciałbym przejść na syntetyk. Co doradzicie i jak przeprowadzić całą operację żeby było dobrze?

Daj nam troche czasu na naradę. Jesteś pierwszy, który chce wlać syntetyk do ADR, a uprzednio jeżdził 10w.

Opublikowano

No to możesz mi opisać generalnie co i jak zrobić oraz po co dokładnie mam sie zgłosić do kolegi Dzika ?

Opublikowano

Juz sie gremium naradzilo i daje Ci bana za nieczytanie watku. Lej x-cessa

Wysłane z prodiża

Opublikowano

A jeśli chodzi o płukane? Jaka zastosować i jak? Z góry przepraszam, to napewno jest na którejś ze 126 stron tego wątku. Liczę, że jakaś dobra dusza oszczędzi mi wertowania każdej z nich.

Opublikowano

Dziękuję:hi:

Opublikowano

specjalistą nie!!! ale wgabor i Ty devastation też specjalistami nie jesteście. Omówiłem temat z kilkoma fachowcami w tej sprawie i wasz Liqui moly jest to taki sam olej jak i mobil czy opisany castrol, tyle że cena wyższa. A co jak co grupa vw zaleca castrola!!!

Opublikowano

W d.... byłeś g ..... widziales.

Jacy to specjaliści ? Podaj pare nazwisk.

Castrolem nie nasmaruje nigdy zawiasow od drzwi chlewa. Widzialem za duzo silnikow po tym "rarytasie"

Jak masz cos jeszcze madrego do powiedzenia to chetnie poczytam a jak nie to Wracaj do swoich "specjalistow" rodem z garażu pana Zdzicha :facepalm:

Opublikowano
specjalistą nie!!! ale wgabor i Ty devastation też specjalistami nie jesteście. Omówiłem temat z kilkoma fachowcami w tej sprawie i wasz Liqui moly jest to taki sam olej jak i mobil czy opisany castrol, tyle że cena wyższa. A co jak co grupa vw zaleca castrola!!!

Nie ma co sie oburzać. Napisałes bzdurę, której nauczył cię słaby nauczyciel w słabej szkole i tyle. Było, mineło. Jeśli nie będziesz się specjalnie starał, żeby było inaczej, to za parę dni zostanie ci to zapomniane, a ty będziesz starszy i mądrzejszy. :wink:

Opublikowano

przepraszam, że przeszkodzę w tej pasjonującej dyskusji, ale mam może trochę głupie pytanie....Czy w czasie mrozów (podlasie, 3 dzień z rzędu -12C) poziom oleju może być na bagnecie trochę niższy niż np. przy +5C? Jeszcze niedawno podczas tegorocznej wiosennej zimy sprawdzałem poziom i było wszystko OK, ale przyszły mrozy, sprawdziłem poziom i zobaczyłem że trochę obniżył się. Silnik, mimo że ALT oleju nie brał do tej pory. Olej Motul x-cess 5w40.

Opublikowano

Na cieplym silniku sprawdzales ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.