Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki olej silnikowy do Audi?


Rajmondo

Rekomendowane odpowiedzi

podejrzana sprawa. Motul za 100 zl to nie motul. Kupuj u Dzika - sciaga Motula z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ile u dzika taki motul? ile wysyłka?

Pisałem do niego z tydzień temu o graty do rozrządu i przez tydzień nie mógł sie ogarnać z wyceną :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile u dzika taki motul? ile wysyłka?

Pisałem do niego z tydzień temu o graty do rozrządu i przez tydzień nie mógł sie ogarnać z wyceną :wallbash:

przepraszam, nie wiem jak to się stało ale jakoś przeoczyłem Twoją wiadomośc z numerem nadwozia,

masz już PW rzucone, jeśli będziesz chciał oliwę - daj mi znac :) zrobię Ci dobrą cenę bo czekałeś zdecydowanie za długo.

Pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile u dzika taki motul? ile wysyłka?

Pisałem do niego z tydzień temu o graty do rozrządu i przez tydzień nie mógł sie ogarnać z wyceną :wallbash:

przepraszam, nie wiem jak to się stało ale jakoś przeoczyłem Twoją wiadomośc z numerem nadwozia,

masz już PW rzucone, jeśli będziesz chciał oliwę - daj mi znac :) zrobię Ci dobrą cenę bo czekałeś zdecydowanie za długo.

Pozdrawiam

marcin

Ok to skuszę sie na ten olej.

Poproszę nr konta na PW i kwotę jaką mam przesać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super fajnie piszecie, i myśle że wybiorę mobil, lub castrol, 10w40, jednak nie wiem ile go kupić, bo znając życie producenci oleji preferują opakowania 4L i 1L a ile mam kupić do 1.6 L.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super fajnie piszecie, i myśle że wybiorę mobil, lub castrol, 10w40, jednak nie wiem ile go kupić, bo znając życie producenci oleji preferują opakowania 4L i 1L a ile mam kupić do 1.6 L.?

4L. no chyba, ze zdecydujesz sie na Motula - wtedy masz 5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Jakim olejem zalac moją ABC 2.6 z LPG. podobno jest zalany 10w40 mobil lub castrol nie pamietam. ubytkow nie ma wyciekow tez nie zauwazyłem a zrobilem trase 1000km wiec jakis slad by byl zauwazalny. norma vw 500 lub 502 wg ksiazki wiec nalezy sie jej trzymac scisle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mojego motorka jaki olej byście polecili AEB 1.8t 180000 km ?

Mam teraz zalany półsyntetykiem ,wrócić do syntetyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mojego motorka jaki olej byście polecili AEB 1.8t 180000 km ?

Mam teraz zalany półsyntetykiem ,wrócić do syntetyka?

przy turbo musisz jezdzic na syntetyku. Bierz Motula 8100 x-cess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam przejechane 155 tys km :) od trzech lat jeżdżę na oleju full syntetyk shell 5w40, przez 15 tys km dolałem ok 2 litrów. W styczniu wymiana, stąd pytanie czy przejść na semi syntetyk 10w40?? Jaki byście polecali: Castroll , Shell, czy Mobil 1S \

z góry dzięki za odpowiedź

Wesołych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam przejechane 155 tys km :) od trzech lat jeżdżę na oleju full syntetyk shell 5w40, przez 15 tys km dolałem ok 2 litrów. W styczniu wymiana, stąd pytanie czy przejść na semi syntetyk 10w40?? Jaki byście polecali: Castroll , Shell, czy Mobil 1S \

z góry dzięki za odpowiedź

Wesołych świąt

a z jakiej racji chcesz przejsc na semi???? jezdzisz na full to rob tak dalej. dla silnika to tylko zbawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się zastanawiać nad semi, bo w sumie ok 2 litrów zjadł przez te 15k km. Z drugiej strony, to mieści się w normie i masz rację co do full syntetyka. Jeszcze pytanie czy zostać przy shellu czy spróbować czegoś z innej stajni. Wszyscy chwalą Motula, ale czy jest sens płacić więcej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się zastanawiać nad semi, bo w sumie ok 2 litrów zjadł przez te 15k km. Z drugiej strony, to mieści się w normie i masz rację co do full syntetyka. Jeszcze pytanie czy zostać przy shellu czy spróbować czegoś z innej stajni. Wszyscy chwalą Motula, ale czy jest sens płacić więcej??

jakie wiecej? zamów u Dzika z forum, a bedziesz mial cene nizsza niz niejeden przereklamowany Shell czy Mobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki olej do 1.6 101Ps przebieg 130 tys auto mało jeździło. Olej wymienię na wiosnę wtedy samochód będzie już normalnie jeździł praktycznie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do mojego AJL będzie lepszy Motul Specyfic czy 8100 x-ces. Co lepsze do benzyniaka z LPG. Cena w zasadzie taka sama wiec jak ma być lepszy moze warto. Obecnie mam 8100.

Czym w zasadzie one sie róznią niby lepiej ten specyfic smaruje wałki rozrządu do pompek ale może coś wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...