Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Lotos :co: ... zmieniło się coś na lepsze ?

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 794,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a Lotos :co: ... zmieniło się coś na lepsze ?

Chyba za wcześnie na opinie :wink4:

Opublikowano

Jeżdżę na Mobil 1, 10W 40 i wszystko jest w porządku! Chociaż po przeczytaniu większości opinii na forum w przyszłym miesiącu zalewam Motula 6100 Synergie. :> [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 14:27_________________________________________________Co do cen na allegro żadna rewelacja! Ja Mobila kupuje w normalnym sklepie motoryzacyjnym za 76 pln 4l.

Opublikowano

kolego ALT to wynalazek, ktory zachowuje sie specyficznie. jest przez to spec. watek o olejach i ich braniu w ALTach. :szukaj:

Opublikowano
kolego ALT to wynalazek, ktory zachowuje sie specyficznie. jest przez to spec. watek o olejach i ich braniu w ALTach. szukaj

To wiem, ale nie o to pytam. Ten wątek o oleju znam prawie na pamięć, pytam o to który najlepszy?

Opublikowano

Koledzy mam zalanego motula 8100 x-cess 5W40. Czy mogę na dolewkę kupić coś tańszego z tym samym oznaczeniem?

Opublikowano

Koledzy mam zalanego motula 8100 x-cess 5W40. Czy mogę na dolewkę kupić coś tańszego z tym samym oznaczeniem?

mozesz

Opublikowano

kupiłem motul 8100 i wlałem trochę na dolewkę i teraz moje pytanie-ile wchodzi oleju do silnika??? sorry za ot

Opublikowano

kupiłem motul 8100 i wlałem trochę na dolewkę i teraz moje pytanie-ile wchodzi oleju do silnika??? sorry za ot

:szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=97242.0

Opublikowano

kupiłem motul 8100 i wlałem trochę na dolewkę i teraz moje pytanie-ile wchodzi oleju do silnika??? sorry za ot

:szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=97242.0

:tongue4: dzięki

Opublikowano

ja wymieniałem u siebie pare dni temu i weszło wiecej niz 3.5 :) ale jak masz banke 5 l to spokojnie starczy i na dolewke zostanie :naughty:

Opublikowano

ja wymieniałem u siebie pare dni temu i weszło wiecej niz 3.5 :) ale jak masz banke 5 l to spokojnie starczy i na dolewke zostanie :naughty:

u nas wchodzi przy 1,8T chyba 3,8l :cool1:

Opublikowano

wie ktoś może jaki olej do 1.6 101KW 280tys przejechane, w tym 60tys na gazie

Opublikowano

wie ktoś może jaki olej do 1.6 101KW 280tys przejechane, w tym 60tys na gazie

Jesli masz kase lej Motula 8100 x-cess. jesli bierze olej i nie chcesz wydawac duzo na dolewki - bierz Motul 6100

Opublikowano

czy na pewno syntetyk do tego silnika bedzie tobry?? troche sie boje..

Opublikowano

Do Twojej motorowni spokojnie wystarczy 10W40 ... lej Motul'a 6100

Opublikowano

czy na pewno syntetyk do tego silnika bedzie tobry?? troche sie boje..

czego ???? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

lej albo 5W40 albo 1oW40

wszystko zalezy od tego jaka w tym roku zima bedzie :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

no pedzej bylo 10W40 teraz tez tak zaleje, dzieki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.