Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 795 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ile u dzika taki motul? ile wysyłka?

Pisałem do niego z tydzień temu o graty do rozrządu i przez tydzień nie mógł sie ogarnać z wyceną :wallbash:

Opublikowano

A ile u dzika taki motul? ile wysyłka?

Pisałem do niego z tydzień temu o graty do rozrządu i przez tydzień nie mógł sie ogarnać z wyceną :wallbash:

przepraszam, nie wiem jak to się stało ale jakoś przeoczyłem Twoją wiadomośc z numerem nadwozia,

masz już PW rzucone, jeśli będziesz chciał oliwę - daj mi znac :) zrobię Ci dobrą cenę bo czekałeś zdecydowanie za długo.

Pozdrawiam

marcin

Opublikowano

A ile u dzika taki motul? ile wysyłka?

Pisałem do niego z tydzień temu o graty do rozrządu i przez tydzień nie mógł sie ogarnać z wyceną :wallbash:

przepraszam, nie wiem jak to się stało ale jakoś przeoczyłem Twoją wiadomośc z numerem nadwozia,

masz już PW rzucone, jeśli będziesz chciał oliwę - daj mi znac :) zrobię Ci dobrą cenę bo czekałeś zdecydowanie za długo.

Pozdrawiam

marcin

Ok to skuszę sie na ten olej.

Poproszę nr konta na PW i kwotę jaką mam przesać :naughty:

Opublikowano

wszystko super fajnie piszecie, i myśle że wybiorę mobil, lub castrol, 10w40, jednak nie wiem ile go kupić, bo znając życie producenci oleji preferują opakowania 4L i 1L a ile mam kupić do 1.6 L.?

Opublikowano

wszystko super fajnie piszecie, i myśle że wybiorę mobil, lub castrol, 10w40, jednak nie wiem ile go kupić, bo znając życie producenci oleji preferują opakowania 4L i 1L a ile mam kupić do 1.6 L.?

4L. no chyba, ze zdecydujesz sie na Motula - wtedy masz 5L

Opublikowano

dzięki bardzo,endriuu. sprawdzę co gdzie mają w jakiej cenie i do pracy no i filtr jeszcze, ale to juz wezme tam gdzie amorki zamawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam. Jakim olejem zalac moją ABC 2.6 z LPG. podobno jest zalany 10w40 mobil lub castrol nie pamietam. ubytkow nie ma wyciekow tez nie zauwazyłem a zrobilem trase 1000km wiec jakis slad by byl zauwazalny. norma vw 500 lub 502 wg ksiazki wiec nalezy sie jej trzymac scisle?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A do mojego motorka jaki olej byście polecili AEB 1.8t 180000 km ?

Mam teraz zalany półsyntetykiem ,wrócić do syntetyka?

Opublikowano

A do mojego motorka jaki olej byście polecili AEB 1.8t 180000 km ?

Mam teraz zalany półsyntetykiem ,wrócić do syntetyka?

przy turbo musisz jezdzic na syntetyku. Bierz Motula 8100 x-cess.

Opublikowano

Dzięki kolego !!!

Opublikowano

Witam wszystkich

Mam przejechane 155 tys km :) od trzech lat jeżdżę na oleju full syntetyk shell 5w40, przez 15 tys km dolałem ok 2 litrów. W styczniu wymiana, stąd pytanie czy przejść na semi syntetyk 10w40?? Jaki byście polecali: Castroll , Shell, czy Mobil 1S \

z góry dzięki za odpowiedź

Wesołych świąt

Opublikowano

Witam wszystkich

Mam przejechane 155 tys km :) od trzech lat jeżdżę na oleju full syntetyk shell 5w40, przez 15 tys km dolałem ok 2 litrów. W styczniu wymiana, stąd pytanie czy przejść na semi syntetyk 10w40?? Jaki byście polecali: Castroll , Shell, czy Mobil 1S \

z góry dzięki za odpowiedź

Wesołych świąt

a z jakiej racji chcesz przejsc na semi???? jezdzisz na full to rob tak dalej. dla silnika to tylko zbawienie.

Opublikowano

Zacząłem się zastanawiać nad semi, bo w sumie ok 2 litrów zjadł przez te 15k km. Z drugiej strony, to mieści się w normie i masz rację co do full syntetyka. Jeszcze pytanie czy zostać przy shellu czy spróbować czegoś z innej stajni. Wszyscy chwalą Motula, ale czy jest sens płacić więcej??

Opublikowano

Motul is very :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Zacząłem się zastanawiać nad semi, bo w sumie ok 2 litrów zjadł przez te 15k km. Z drugiej strony, to mieści się w normie i masz rację co do full syntetyka. Jeszcze pytanie czy zostać przy shellu czy spróbować czegoś z innej stajni. Wszyscy chwalą Motula, ale czy jest sens płacić więcej??

jakie wiecej? zamów u Dzika z forum, a bedziesz mial cene nizsza niz niejeden przereklamowany Shell czy Mobil.

Opublikowano

A jaki olej do 1.6 101Ps przebieg 130 tys auto mało jeździło. Olej wymienię na wiosnę wtedy samochód będzie już normalnie jeździł praktycznie codziennie.

Opublikowano

Jesli cie stac to Motula 8100 x-cess. Mozesz tez zalac semi Motul 6100

Opublikowano

A czy do mojego AJL będzie lepszy Motul Specyfic czy 8100 x-ces. Co lepsze do benzyniaka z LPG. Cena w zasadzie taka sama wiec jak ma być lepszy moze warto. Obecnie mam 8100.

Czym w zasadzie one sie róznią niby lepiej ten specyfic smaruje wałki rozrządu do pompek ale może coś wiecej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.