Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Black4

U Karola też już byłem i z 2 godziny gadałem co i jak trzeba serwisować.

Tak, skrzynia też (limitery będą przesunięte).

Nie ma problemu, pozdrowie oczywiście . 

Opublikowano
12 minut temu, wampir napisał:

Będzie szybkie ale od wyniku trzeba odjąć z 10%

Co chcesz przez to powiedzieć ?

Opublikowano

Że już od wielu lat pojawiają się wykresy porównujący auta mierzone na jego hamowni i na innych hamowniach i wyniki różnią się minimum 10%. Były o tym tematy na racingforum i ostatnio też na FB na różnych grupach m.in golfa R. 

Mowie tylko co widziałem. Nie chce żebym mi ktoś wypominał że robię jakaś aferę.

Opublikowano

Bo ludzie zawsze "mącić" będą... takie jest moje zdanie.

Miałem a4b6 zrobione na 201,2Km i 406,0 Nm u Witka.... kilka osób właśnie podobnie się wypowiadało, że napewno tyle nie ma - bo zima, itp ... byłem na 2 innych hamowniach w lato na pomiarach (nie mówiąc że jest program) .

Po pomiarach byłem zaskoczony, Rogala cyferki były najniższe  ?

P.S. Moim zdaniem cyferki na wykresie nie jadą... A do Witka pojadę zawsze z każdym swoim autem, bo doradzi, podpowie mimo braku czasu i mam do Niego "rzut beretem".

Opublikowano

Też na początku myślałem że to pewnie konkurencja coś pisze albo trole internetowe ale tematów ciągle przybywa z porównaniami. Tak samo jak i filmikow porównujacych jak jadą jego auta i innych. 

Mi to dalo do myślenia ale każdy ma swój rozum i swoja kasa rozporządza.

Opublikowano

... nie rozumiem tylko jednego :

Jeśli tak jest, jak piszą ludzie - to Witek, żeby mieć więcej Klientów "przerabia wykresy" nie sądzę ...za długo jest na ryku i ciężko pracował na renomę swojej firmy, żeby sobie ręce brudzić takimi bzdurami.

Tak, wiem... każdy ma swoją rację. 

 

 

 

Opublikowano

To akurat można prosto wyjaśnić. Od początku zawyżał aż ktoś np przegrał na kreskę z innym autem o "takiej samej mocy" i sprawdził dlaczego :)

Nie mówię że źle stroi tylko taka licytacja na wykresy z innymi jest niepotrzebna.

Opublikowano

A, może to wina kierowcy .... bo brak umiejętności powoduje "straty" nawet w mocniejszym aucie .

Opublikowano

:D:D:D

Opublikowano

Pierdzielic tam te wykresy ?

Dla mnie A6 C7 podchodzace pod 400PS to juz sie musi dobrze odpychac i dawac duzo radosci z jazdy :)

Ma ktos jakies wyceny, jaki to model IC Wagnera itd??

Opublikowano

Racja ?

Na chwilę obecną moja seria mi wystarczy ... Ale tak jak pisałem - dłubne, bo nie był bym sobą.

Ceny w necie za Wagnera od 3000 do 3600 zł....

Opublikowano

Pixi 

Też słyszałem, że auta  pomodzone i pomierzone finalnie na hamowni u Witka pokazują wyższe cyfry na innych hamowniach.

Także na pewno nie zawyża wyników.

Co nieco mi wiadomo o kontrowersjach w szczególności związanych z jednym klientem jego firmy.

O ile się orientuję problemy miały związek z kwestiami mechanicznymi w aucie.

Nie chciałbym tego tutaj rozwijać.

Pozdrawiam 

 

 

Opublikowano

Panowie,

mam problem po sparowaniu iPhone 11 z Audi po BT. Podczas odtwarzania z YouTube nie pokazuje mi tytułów utworów (na Androidzie wszystko działało), tylko pokazuje się komunikat w stylu "Wybrano zewnętrzny odtwarzacz audio Bluetooth". Jak temu zaradzić?

Opublikowano
W dniu 21.12.2019 o 23:13, PIXI napisał:

Chciałem się z Wami przywitać w nowej "grupie" :hi:

Mój dupowóz :banan:

20191211_143529.jpg

Gratulacje !!!

 

Opublikowano

Dzięki, A-rek ?

Opublikowano

Może ktoś szuka gałki s Line lift i boczki skóra w tunel proszę o pw. 

Opublikowano

A samych rączek w skórze nie masz?

Opublikowano

Nie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, damian19886 napisał:

A samych rączek w skórze nie masz?

Oddaj do obrzycia ;)    koszt ok   600 pln  

Opublikowano

Witam posiadaczy c7.

Orientuje się ktoś z Was czy kierownica z a4 b9 8W0 419 091 AF

Będzie pasować do a6 c7 po 14r. ?

 

Edytowane przez krystian3769

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.