Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeździłem RS3 8V i jako zabawka super autko ale tylko jako zabawka na weekend bądź do jazdy dla kawalera. Ja potrzebuję coś dla rodziny 2+1.

Marcin masz rację, że komfort podróżowania w C7 jest bajeczny, a jaki jest w A5 nie wiem ale nie dowiem się dopóki nie sprawdzę. Zawsze idzie sprzedać i wrócić do C7 ;)

Szukam po forach i dopytuje bo może jest ktoś kto jeździł A5 B9 i przesiadł się na C7 bądź właśnie odwrotnie i chętnie bym usłyszał opinie od takiej osoby.

Opublikowano
W dniu 10.10.2020 o 19:14, A-rek napisał:

eździłem RS3 8V i jako zabawka super autko ale tylko jako zabawka na weekend bądź do jazdy dla kawalera. Ja potrzebuję coś dla rodziny 2+1.

eeejj no bez przesady :decayed: mój brat miał S3 jeszcze 2 lata temu, ma rodzinę właśnie 2+1. fakt, żona miała B8 avant, ale głównie jeździli S3.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie kto jest polecany ze Slaska na aktywacje AndroidAuto w A6 C7 3.0 BiTDI z 2016 r MIB2??

Opublikowano
W dniu 25.10.2020 o 00:32, djtatra napisał:

Panowie kto jest polecany ze Slaska na aktywacje AndroidAuto w A6 C7 3.0 BiTDI z 2016 r MIB2??

DMSA VAG Elektronika, Rybnik.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie pytanko, czy miał ktoś przypadek po zmianie kół na zimowe wyskoczył komunikat tpms "ubytek ciśnienia, sprawdź ciśnienie w kołach i zapisz w MMI", ciśnienie sprawdzone nie da się zapisać nowej wartośći, komunikat funkcja chwilowo niedostępna. Błąd jeden którego nie da się skasować. Da się wyłączyć funkcję tpms na stałe? Dzięki za info

IMG_20201113_200519.jpg

Opublikowano

robert739 masz czujniki ciśnienia w kołach? 

Był kiedyś u mnie znajomy z A4 B8 i twierdził zaparte, że ma TPMS a miał odczytywanie poprostu prędkości RKA każdego z kół poprzez moduł ABS/ESP i tam zrobiliśmy logi dla 4 kół i wyszło, że do wymiany był czujnik ABS albo samo łożysko (już teraz nie pamiętam).

Poczytaj tutaj o A4 B8 jest to fajnie opisane przez WRC:

 

Opublikowano
W dniu 29.10.2020 o 14:43, A-rek napisał:

DMSA VAG Elektronika, Rybnik.

Dzięki. Pozdrawiam

Opublikowano
8 godzin temu, djtatra napisał:

robert739 masz czujniki ciśnienia w kołach? 

Był kiedyś u mnie znajomy z A4 B8 i twierdził zaparte, że ma TPMS a miał odczytywanie poprostu prędkości RKA każdego z kół poprzez moduł ABS/ESP i tam zrobiliśmy logi dla 4 kół i wyszło, że do wymiany był czujnik ABS albo samo łożysko (już teraz nie pamiętam).

Poczytaj tutaj o A4 B8 jest to fajnie opisane przez WRC:

U mnie jest odczytywanie z ABS nie mam czujników, czytałem temat wrclaguny. Sprawdzę czujniki jak będzie ok to będziemy szukać dalej. Pozdro

 

Opublikowano

Raczej jakby czujnik abs był padnięty to by waliło błędami od abs'u, esp i cała choinka na zegarach

Opublikowano
22 godziny temu, qujot napisał:

Raczej jakby czujnik abs był padnięty to by waliło błędami od abs'u, esp i cała choinka na zegarach

dokładnie

Edytowane przez robert739

Opublikowano

Hej wymieniał już ktoś sonde NOx? Bo u mnie wywala błąd NOx Sensor 2 Bank 1.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.11.2020 o 12:32, wrclaguna napisał:

Jakby komus nie chodziło Google to AUDI  nie przedłuzyło umowy

Ale ze jak i od kiedy ? 

Opublikowano

Panowie jaki sposób działa elektryczne regulacja kierownicy z pamięcią przy wsiadaniu i wysiadaniu?

Opublikowano

Kolumna podnosi się na max do góry po otwarciu drzwi przy wysiadaniu. A przy wsiadaniu (po włączeniu zapłonu) opuszcza się do wcześniejszej pozycji.

Wydaje mi się, że musi być zaznaczona opcja w MMI " ułatwione wsiadanie/wysiadanie"

Opublikowano

Dzięki 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, wiecie może, czy tylny dyfuzor z Ryśka podejdzie do zderzaka Competition?

IMG_20200801_194954 (1).jpg

Opublikowano
6 godzin temu, Hugo napisał:

Panowie, wiecie może, czy tylny dyfuzor z Ryśka podejdzie do zderzaka Competition?

IMG_20200801_194954 (1).jpg

Podobno pasuje.

Opublikowano
  • Autor

Ori nie do końca pasuje , rzeźba musi byc lekka chociaz nie jestem pewien na 100 % 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.