Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mapy Google wróciły :wink:

 

IMG_20210325_111737.jpg

 

Opublikowano
3 godziny temu, Hugo napisał:

Mapy Google wróciły :wink:

 

IMG_20210325_111737.jpg

Czyli uruchomiłeś widok satelitarny. U kogo? I za ile, jeżeli to nie tajemnica?

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Czyli uruchomiłeś widok satelitarny. U kogo? I za ile, jeżeli to nie tajemnica?

Za darmo u Wujka Google. Dzisiaj ruszyło u wszystkich po przerwie ;) Może Audi się dogadało.

Opublikowano

Ooo to muszę wykupić licencję  na miesiąc i sprawdzić. 

Licencja wykupiona ale jak na razie informacja, że połączenie z serwerem myAudi chwilowo niedostępne. Zasięg LTE 2 kreski w garażu. Muszę sprawdzić albo jutro albo dziś wieczorem na zewnątrz. 

20210325_152049.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

U mnie dalej cisza. Brak połączenia z serwerem. 

Opublikowano

Deaktywowałem właśnie remote HMI w 5F i pojawiło się Google Earth :decayed: Mam aktywną licencję. 

20210326_123115.jpg

Opublikowano
W dniu 26.03.2021 o 12:40, Muskel1 napisał:

Deaktywowałem właśnie remote HMI w 5F i pojawiło się Google Earth :decayed: Mam aktywną licencję. 

20210326_123115.jpg

Możesz przybliżyć dokładniej co zrobiłeś w module 5F? Jstem w stanie zrobić to samo za pomocą obd11?

Opublikowano

Tak, powinno dać radę. Wchodzisz w 5F, w adaptacje i szukasz kanału:

IDE03471-ENG117846-Fahrzeugkonfiguration-remote_HMI

Wybierasz go i deaktywujesz. Zapisujesz, wychodzisz, robisz reset MMI i powinno działać. Jak nie to zamykasz auto i odczekujesz do uśpie ia sterowników. Po ponownym uruchomieniu powinno działać. Mowa cały czas o dużym navi, czyli navi plus. 

Tak wygląda do w VCDS

 

20210326_122522.jpg

Opublikowano

Dziękuję! W obd11 wygląda to tak jak w załączniku. 

Screenshot_20210327-144101_OBDeleven.jpg

Edytowane przez BlackM4mba

Opublikowano
7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Tak, powinno dać radę. Wchodzisz w 5F, w adaptacje i szukasz kanału:

IDE03471-ENG117846-Fahrzeugkonfiguration-remote_HMI

Wybierasz go i deaktywujesz. Zapisujesz, wychodzisz, robisz reset MMI i powinno działać. Jak nie to zamykasz auto i odczekujesz do uśpie ia sterowników. Po ponownym uruchomieniu powinno działać. Mowa cały czas o dużym navi, czyli navi plus. 

Tak wygląda do w VCDS

 

20210326_122522.jpg

Potwierdzam:) po wyłączeniu powyższego kanału, google Earth wróciło. Wcześniej miałem komunikat o błędnym połączeniu z serwerami myAudi. Licencja wygasła w lutym. Dzięki :thumbup1:

 

IMG_5649.JPG

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Wszystkich. Czy ktoś mógłby pomóc mi i zerknąć pod maskę swojego wozidła? Interesuje mnie 2.0 tdi polift. Możliwe, że inne klekoty też to mają. 

Konkretnie. Na rurze plastikowej wchodzącej do airboxa są takie wtopione prowadnice do przewodów paliwowych. Te przewody od góry są mocowane takimi klamrami plastikowymi. Poszukuję numeru tych klamerek. W ASO ani po numerach przewodów, ani po numerach tej rury nie mogli dojść gdzie znaleźć tą część.

Załączam obrazek poglądowy z zaznaczonym miejscem.

gf-DJ2q-MFUQ-GTFe_audi-a6-2-0-tdi-ultra-664x0-nocrop.jpg

Opublikowano

O jakim aucie, modelu, kodzie silnika mówimy? bo  w profilu masz A4 B8 a tu jest dział A6 C7?

Opublikowano
36 minut temu, ChiPis napisał:

Witam Wszystkich. Czy ktoś mógłby pomóc mi i zerknąć pod maskę swojego wozidła? Interesuje mnie 2.0 tdi polift. Możliwe, że inne klekoty też to mają. 

Konkretnie. Na rurze plastikowej wchodzącej do airboxa są takie wtopione prowadnice do przewodów paliwowych. Te przewody od góry są mocowane takimi klamrami plastikowymi. Poszukuję numeru tych klamerek. W ASO ani po numerach przewodów, ani po numerach tej rury nie mogli dojść gdzie znaleźć tą część.

Załączam obrazek poglądowy z zaznaczonym miejscem.

gf-DJ2q-MFUQ-GTFe_audi-a6-2-0-tdi-ultra-664x0-nocrop.jpg

 

4G0201190A

 

36 minut temu, ChiPis napisał:

W ASO ani po numerach przewodów, ani po numerach tej rury nie mogli dojść gdzie znaleźć tą część.

Znalezienie tego w ETCE zajęło mi 30 sekund i chyba nawet trafiłem :whistling:

Opublikowano
18 godzin temu, Muskel1 napisał:

O jakim aucie, modelu, kodzie silnika mówimy? bo  w profilu masz A4 B8 a tu jest dział A6 C7?

Zamierzchłe czasy. Opisałem co i do czego potrzebuje ;)

4G0201190A

mam podobną z końcówką E

Ale to też nie taka. 

W tej rurze, dół i prowadzenie przewodów jest już wtopione na stałe. Potrzebne mi jest tylko górne mocowanie (klamra, zatrzask). 

Zaraz podejdę do auta i cyknę fotkę

Opublikowano
5 minut temu, ChiPis napisał:

Zamierzchłe czasy. Opisałem co i do czego potrzebuje ;)

 

Kolego napisałeś "Interesuje mnie 2.0 tdi polift." Polift czego A4, A6? 

2.0 TDI są różne kody silnika. Więc jest to mało precyzyjne. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
30 minut temu, Muskel1 napisał:

Kolego napisałeś "Interesuje mnie 2.0 tdi polift." Polift czego A4, A6? Na podstawie zdjęcia przypuszczam, że może to być komora silnika A6.

2.0 TDI są różne kody silnika, dokładnie 3 w polifcie.  Więc jest to mało precyzyjne. 

Chyba, że zadawalają Cię odpowiedzi bazujące na podstawie domyśleń i przypuszczeń. 

36 minut temu, ChiPis napisał:

Zamierzchłe czasy. Opisałem co i do czego potrzebuje ;)
 

 

Tę część pozostawię bez komentarza. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Panowie, Moze ktoś ma Grilla do wersji przedliftowej ?  Czarny połysk ramka chrom  ? 

Opublikowano
11 godzin temu, Cuber napisał:

Panowie, Moze ktoś ma Grilla do wersji przedliftowej ?  Czarny połysk ramka chrom  ? 

Jakaś wymiana za wersję black? ?

Opublikowano

Panowie jest tu ktoś kto rzeźbił samodzielnie podświetlanie klamek zewnętrznych ? Lub może ktoś dokładał coś do podświetlenia lusterek zewnętrznych ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.