Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, zapsu napisał:

W mojej ocenie cisza (skonsultuje z mechanikiem). Wymieniony przez poprzedniego właściciela przy 160k km. Obecnie mam 230k km.

Rozumiem, że bez widocznych objawów nie dotykać?

Jo, Lej dobrą olive 5W40 A4/B4, stan oleju na maxa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie A6 C7 jaki jest prześwit przy zawieszeniu pneumatycznym?
Czy pneumatyka była dostępna przy 2.0 Tdi i 2.0 Tfsi ?

Opublikowano
3 godziny temu, duzy616 napisał:

Panowie A6 C7 jaki jest prześwit przy zawieszeniu pneumatycznym?
Czy pneumatyka była dostępna przy 2.0 Tdi i 2.0 Tfsi ?

Jaki prześwit to nie wiem bo już mam opuszczę, ale były też poduszki przy 2.0

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.04.2022 o 11:43, robert739 napisał:

Opona 255/35/20

IMG_20220416_113306.jpg

IMG_20220416_113106.jpg

IMG_20220416_113315.jpg

IMG_20220416_113127.jpg

Pięknie dziękuję za informacje  ;)

Opublikowano
4 godziny temu, Cuber napisał:

Pięknie dziękuję za informacje  ;)

:hi:

Opublikowano
6 godzin temu, H4mm3R napisał:

Są jakieś inne dysze spryskiwaczy zamiast ori?

Ja mam z A7 są dużo lepsze ?

Opublikowano
4 godziny temu, robert739 napisał:

Ja mam z A7 są dużo lepsze ?

Czyli mgiełkowe, wszystko pasuje plug&play czy coś trzeba rezać?

Opublikowano

Mgiełkowe Z vw Tourana pasują p&p do a6 c7:)

Opublikowano
20 godzin temu, H4mm3R napisał:

Są jakieś inne dysze spryskiwaczy zamiast ori?

Są ORI z C7. Są 3 strumienie, w koło mgiełka, lewy ma dodatkowy strumień skierowany na dolny lewy róg szyby, gdzie przy samej mgiełce jest tam sucho. Kupiłem je do C6 i mam zamiar montować, tylko ciężko się zebrać bo auto więcej stoi jak jeździ. Takie mają numery i tak pryskają. Na A6 klub piszą, że najlepsze, ja jeszcze nie testowałem.

IMG_20220501_203724.thumb.jpg.b6545091bbef2dd7bb71108c329cbe5d.jpg

 

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
10 godzin temu, H4mm3R napisał:

Czyli mgiełkowe, wszystko pasuje plug&play czy coś trzeba rezać?

Wszystko pasuje bez problemu, w zestawie jest taki dodatkowy adapter w razie potrzeby ?

Opublikowano
49 minut temu, serek92 napisał:

Mgiełkowe Z vw Tourana pasują p&p do a6 c7:)

Lepsze od tych z A7? Masz numerki? 

Opublikowano
2 godziny temu, pelonek1 napisał:

Są ORI z C7. Są 3 strumienie, w koło mgiełka, lewy ma dodatkowy strumień skierowany na dolny lewy róg szyby, gdzie przy samej mgiełce jest tam sucho. Kupiłem je do C6 i mam zamiar montować, tylko ciężko się zebrać bo auto więcej stoi jak jeździ. Takie mają numery i tak pryskają. Na A6 klub piszą, że najlepsze, ja jeszcze nie testowałem.

IMG_20220501_203724.thumb.jpg.b6545091bbef2dd7bb71108c329cbe5d.jpg

 

Czyli dysze z lifta, to samo co w A7 :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Poratuje ktoś nr głośnika centralnego w desce rozdzielczej w c7, ewentualnie ma ktoś na zbyciu?

Edytowane przez szafa

Opublikowano
2 godziny temu, szafa napisał:

Poratuje ktoś nr głośnika centralnego w desce rozdzielczej w c7, ewentualnie ma ktoś na zbyciu?

Zwykłe audio 4G0035416, BOSE i ANC 4G0035453

Opublikowano

u niego jest ten pierwszy, juz dostał info

Opublikowano

Dzięki ?

Opublikowano

Witam użytkowników C7 z racji, że zakupiłem auto jak w profilu mam pytanie. Czy jak mam zestaw naprawczy w bagażniku standardowo aku to wejdzie mi tam dojazdówka 20" (przynajnmniwj taką mam dedykowaną na wlepie.)

Opublikowano
10 minut temu, TooMeeK87 napisał:

Witam użytkowników C7 z racji, że zakupiłem auto jak w profilu mam pytanie. Czy jak mam zestaw naprawczy w bagażniku standardowo aku to wejdzie mi tam dojazdówka 20" (przynajnmniwj taką mam dedykowaną na wlepie.)

Nie pamiętam czy mam zestaw naprawczy, ale mam kompresor od pneumatyki i mam dojazdówkę 20" ;)

Opublikowano
37 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Nie pamiętam czy mam zestaw naprawczy, ale mam kompresor od pneumatyki i mam dojazdówkę 20" ;)

Dzięki, już szukam dojazdówki. Też mam kompresor.?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.