Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a co wrzuciłeś w bagażnik ?

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, H4mm3R napisał(a):

, szukam czegoś do klapy. 

ale do srodka ?

Opublikowano
8 minut temu, Cuber napisał(a):

a co wrzuciłeś w bagażnik ?

https://allegro.pl/oferta/lampki-wnetrza-led-2szt-do-audi-a5-a6-s6-c5-c6-c7-7767402149 lampki trzeba trochę podpiłować, bo są większe niż otwór.

Opublikowano
  • Autor

hmmm a samych zarówek nie mozna wymienic ? W5W ?

Opublikowano
Godzinę temu, Cuber napisał(a):

hmmm a samych zarówek nie mozna wymienic ? W5W ?

To słabo świeci

 

Właśnie patrzyłem w etce i to ten sam led, bagażnik i klapa. Zamawiam te z linku. 

Opublikowano

Ja wymieniłem całe oświetlenie w środku na Ledy od kolegi Tomnika, kolejnym aucie i żadnych problemów. 

Opublikowano

Do bagażnika to chyba tutaj w tym temacie ktoś dawał numery lampek od polifta które są ledowe, tylko trzeba wtyczkę zmienić

 

 

Opublikowano
W dniu 26.01.2023 o 21:23, H4mm3R napisał(a):

To słabo świeci

 

Właśnie patrzyłem w etce i to ten sam led, bagażnik i klapa. Zamawiam te z linku. 

Przecież Ci mówiłem o tych lampkach co ja mam. 

 

Coś takiego mam.

https://allegro.pl/oferta/lampka-bagaznika-oswietlenie-led-audi-a6-a7-a8-s8-11917089183

Opublikowano
Teraz, KoJ@K napisał(a):

Przecież Ci mówiłem o tych lampkach co ja mam. 

 

Coś takiego mam.

https://allegro.pl/oferta/lampka-bagaznika-oswietlenie-led-audi-a6-a7-a8-s8-11917089183

Wiem, ale mówiłeś też że w klapie nie zmieniałeś. 

Opublikowano
W dniu 27.01.2023 o 23:17, H4mm3R napisał(a):

Wiem, ale mówiłeś też że w klapie nie zmieniałeś. 

No tak, w klapie nie zmieniałem.

Opublikowano
1 godzinę temu, KoJ@K napisał(a):

No tak, w klapie nie zmieniałem.

Wymieniłem w klapie, na te co podałem link i nastała jasność :lol:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

czy wszyscy na forum a6klub są tak dziwni, że trzeba szukać pomocy na a4-klub.pl? ? Zapytałem jak wykodować blokadę wyprzedzania z prawej strony w ACC to mnie opluli, żebym czytał manual, a nie zadawał głupie pytanie, bo takie jest prawo. A jak podałem kodowania, jak to włączyć/wyłączyć to jeszcze komentarze, ze nie rozumiem angielskiego... ? ja się wyprowadzam... jak im tam smutno jest...

Opublikowano

Z ɓolem serca, ale tak niestety jest.  Jak dla mnie A4 klub od zawsze było najjjjlepszym i pomocnym forumem !! Sporo się tu dowiedziałem, troche też pomogłem i nigdy nie było problemów. Tak samo jak kiedyś zaczynałem i byłem golfiarzem, to forum vw golf również było jednym z najlepszych. 

Opublikowano
4 godziny temu, was002 napisał(a):

czy wszyscy na forum a6klub są tak dziwni, że trzeba szukać pomocy na a4-klub.pl? ? Zapytałem jak wykodować blokadę wyprzedzania z prawej strony w ACC to mnie opluli, żebym czytał manual, a nie zadawał głupie pytanie, bo takie jest prawo. A jak podałem kodowania, jak to włączyć/wyłączyć to jeszcze komentarze, ze nie rozumiem angielskiego... ? ja się wyprowadzam... jak im tam smutno jest...

Nawet nie wiedziałem że można to wykodować, masz tutorial?  

Opublikowano
23 minuty temu, H4mm3R napisał(a):

Nawet nie wiedziałem że można to wykodować, masz tutorial?  

póki co znalazłem info, że jest konkretna fukcja w adaptacji ACC
ACC -> Security access: 20103 -> Adaptation -> Overtaking_right_prevention -> activated [Default: Deactivated]

 

...ale cały czas czekam na interfejs...

Opublikowano
6 minut temu, was002 napisał(a):

póki co znalazłem info, że jest konkretna fukcja w adaptacji ACC
ACC -> Security access: 20103 -> Adaptation -> Overtaking_right_prevention -> activated [Default: Deactivated]

 

...ale cały czas czekam na interfejs...

Dzięki, sprawdzę to :thumbup1: 

Opublikowano
7 minut temu, H4mm3R napisał(a):

Dzięki, sprawdzę to :thumbup1: 

wygrzebałem to na forach obdeleven, więc jak oni dotego dotarli to i vcdsem czy odisem też się powinno dać...

Opublikowano
9 minut temu, was002 napisał(a):

wygrzebałem to na forach obdeleven, więc jak oni dotego dotarli to i vcdsem czy odisem też się powinno dać...

VCDS w zupełności wystarczy

Opublikowano
14 godzin temu, was002 napisał(a):

czy wszyscy na forum a6klub są tak dziwni, że trzeba szukać pomocy na a4-klub.pl?

Nie wszyscy ?

Problemem jest to, że a6klub powoli umiera i może nie trafiłeś na tych co chcą pomóc bo tacy też tam są.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.