Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 5.04.2024 o 23:38, Dev napisał(a):

 

G 060 162 A2 - 7 litrów

0BK 398 009 A - uszczelka plus filtr

G 055 190 A2 - 1 litr dyfer tył

 

@Dev a dasz radę od razu przedni dyfer? Wg moich ustaleń 1,1L ale nie wiem jaki numer.

 

Do torsena już ogarnięty też mam. 

 

W dniu 5.04.2024 o 23:15, lewiatan1989 napisał(a):

Silnik 3.0 BIT 313km vin: WAUZZZ4G1DN007358

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
W dniu 23.04.2024 o 22:06, lewiatan1989 napisał(a):

 

@Dev a dasz radę od razu przedni dyfer? Wg moich ustaleń 1,1L ale nie wiem jaki numer.

 

G 055 145 A2 - 1 litr

Opublikowano

jaki polecacie zestaw naprawczy tylnego zacisku ( tłoczek, uszczelnienia ) ? Autofren da radę czy coś lepszego jest

Opublikowano

da rade

Opublikowano
W dniu 13.04.2024 o 07:24, turzol napisał(a):

 

Procedura poniżej

Prerequisites (Basic Setting after Replacement):
- No Charger connected
- Ignition ON, Engine OFF
- Vehicle leveled on the Ground
- All Doors, Lids etc. closed and must NOT be opened during the Procedure
- Maximum of 2 Passengers allowed in the Car during the Procedure
- Make sure to not cause any Vibration etc. during the Procedure
- Either use a wireless interface or run the Diagnostic Cable through the open Window

Procedure (Basic Setting after Replacement):
- Address BA (Motor Mounts (J931))
- Basic Settings - 08
- IDE03343-ENG121194 (Static calibration (Customer Service))
- Follow the Instructions on the Screen
 

Dzięki ?.

Początkowo próbowałem adaptacji, później basic settings i poszło bez problemu.

Ale "koziołkowanie" nadal wyczuwalne w trybie COD, chyba jedyne wyjście to wyłączenie tego w sofcie ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie pytanie mam, czy na zaciski tył do c7 pod tarcze 330 jest możliwość założenia blaszek? 

W b7 miałem ładne blaszki na przód i tył, w c7 są blaszki na przodzie, na tyle tylko sprężynki do klocków. 

 

Opublikowano
11 godzin temu, lewiatan1989 napisał(a):

Panowie pytanie mam, czy na zaciski tył do c7 pod tarcze 330 jest możliwość założenia blaszek? 

W b7 miałem ładne blaszki na przód i tył, w c7 są blaszki na przodzie, na tyle tylko sprężynki do klocków. 

 

@Wandej z nim gadaj

Opublikowano
W dniu 16.05.2024 o 23:45, lewiatan1989 napisał(a):

Panowie pytanie mam, czy na zaciski tył do c7 pod tarcze 330 jest możliwość założenia blaszek? 

W b7 miałem ładne blaszki na przód i tył, w c7 są blaszki na przodzie, na tyle tylko sprężynki do klocków. 

 

Mam takie zaciski z blaszką, czerwone, po regeneracji na sprzedaż.

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie. Marzy mi się A6 C7 po lifcie. Naczytałem się o zacieraniu się silników 3.0 TDI CRT CZU CZZ CVM i trochę się tych jednostek obawiam a nie ukrywam, bardzo dobrze lata mi się moją B8 z 3.0 TDI. Obawiam się, że 2.0 TDI będzie rozczarowujący. Jak to jest z tymi 3-litrówkami? Wszystkie mają problem z ciśnieniem oleju? Nie wiem za czym dobrze byłoby się rozglądać. Może ktoś coś podpowie? ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, czy ktoś od nas na forum ma dojście do maxton'a czy tylko przez ich stronę? 

Kiedyś, gdzieś, ktoś mi się chyba rzucił w oczy ?

Opublikowano
W dniu 6.07.2024 o 13:46, lewiatan1989 napisał(a):

Panowie, czy ktoś od nas na forum ma dojście do maxton'a czy tylko przez ich stronę? 

Kiedyś, gdzieś, ktoś mi się chyba rzucił w oczy ?

 

Dołącz do grupy C7 jakiejkolwiek na fb i tam zawsze się ktoś trafi - przedstawiciel.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć Panowie,

 

Jaką oponę założyć do 19x8.5? 

A6 C7 2017r 2.0 TDI Quattro. 
 

Jak dobrze patrzę 

 

235/45 +7.5mm
255/40 0mm
245/40 -8mm

 

Tylko czy 255 nie będzie balonowa na tej feldze ?

Opublikowano
W dniu 30.07.2024 o 18:15, R4xx napisał(a):

Cześć Panowie,

 

Jaką oponę założyć do 19x8.5? 

A6 C7 2017r 2.0 TDI Quattro. 
 

Jak dobrze patrzę 

 

235/45 +7.5mm
255/40 0mm
245/40 -8mm

 

Tylko czy 255 nie będzie balonowa na tej feldze ?

Do C7 to min. 20" :whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemanko.

Mam pytanie. Na wolnych obrotach, bez różnicy ciepły/zimny występują cykliczne jakby drgania, gdy wrzucę na D ustają. Momentami słychać jakby delikatne stuki, które z kolei ustają po dodaniu gazu, bądź wrzuceniu D,R. Przy delikatnych przygazówkach na postoju potrafi zatelepać silnikiem i delikatnie zaterkotać przy zejściu z obrotów. Obstawiam dwumasę (0B5105317Q - z etki).  Jaki jest koszt takiej zabawy przy s-troniku 2.0 tfsi 252km CYPa? Podczas jazdy żadnych objawów nie ma, podczas gaszenia samochodu czasami jakiś tam dźwięk się wyłoni, ale nie zawsze ?

Opublikowano

Jedziesz 70kmh, wrzucasz manualnie najwyższy bieg i gaz do podłogi. Jak poczujesz wibracje to dwumasa.

Opublikowano
W dniu 3.09.2024 o 23:16, H4mm3R napisał(a):

Jedziesz 70kmh, wrzucasz manualnie najwyższy bieg i gaz do podłogi. Jak poczujesz wibracje to dwumasa.

Ok, dzięki takiego sposobu nie znałem ?

 

Opublikowano
W dniu 3.09.2024 o 23:16, H4mm3R napisał(a):

Jedziesz 70kmh, wrzucasz manualnie najwyższy bieg i gaz do podłogi. Jak poczujesz wibracje to dwumasa.

Test zrobiony. 70km/h, 7 bieg, gaz w podłogę. Zrzucił do 3 biegu. Żadnych stuków itp nie było. Czyli szukać gdzie indziej.... Łożysko w skrzyni by raczej szorowało - chyba. A panewka?

Opublikowano
22 minuty temu, grzes283 napisał(a):

Zrzucił do 3 biegu.

Miałeś w trybie manualnym testować, po to właśnie aby nie redukował biegu, tylko z 7 biegu przyspieszał.

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Miałeś w trybie manualnym testować, po to właśnie aby nie redukował biegu, tylko z 7 biegu przyspieszał.

Tak zrobiłem. Sam zrzucił na 3. Dzwignia przestawiona na manual.

Opublikowano

Bo wepchałeś pedał w pozycję kick down.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.