Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 godzin temu, jolley napisał:

Witam 

Panowie, mam zagwostkę odnośnie silnika 3.0 tfsi o oznaczeniu CTUA - pochodzenie USA. Jak wypada rozrząd w tym silniku? Czy zgrzytnięcie 0.5s przy odpaleniu na zimnym już zwiastuje jego wymianę? Kolejne odpalenie już cisza. Przebieg 145kkm

@Pucek Ty masz taki motor ;) 

Opublikowano
W dniu 2.12.2021 o 21:59, H4mm3R napisał:

@Pucek Ty masz taki motor ;) 

 

W dniu 2.12.2021 o 21:59, H4mm3R napisał:

@Pucek Ty masz taki motor ;) 

Niee, ja mam CGWB:wink:

 

Jeżeli nie dzwoni przy każdym odpaleniu to jeździć obserwować :decayed:

Edytowane przez Pucek

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam jest ktoś z okolic Legnicy co ma c7

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, jakiej firmy pakować akumulator do auta?

Opublikowano
Godzinę temu, Hugo napisał:

Panowie, jakiej firmy pakować akumulator do auta?

Banner lub Exide jeżeli AGM.

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Banner lub Exide jeżeli AGM.

Tak, tak AGM :wink: 

Opublikowano
  • Autor

Ja własnie jestem po wymianie aku na taki :)  bo Varta padła AGM nie trzymał ......

WARSZTAT.PL

Wysoka wydajność ładowania, czterokrotnie większa trwałość cykliczna, dodatek węglowy - o takich innowacjach informuje polski producent akumulatorów AUTOPART. W ofercie znajdziecie...

Polecony przez Znajomych z branży w extra cenie  ;) 

 

Z Autopart generalnie kupuje AKU od przeszło 10 lat  do wszystkiego co ich potrzebuje  Audi  , Bus  Ducato  , wózek widłowy itd itp 

Jak na razie sie nie zawidołem ;)  

Opublikowano
W dniu 10.03.2022 o 11:02, Muskel1 napisał:

Banner lub Exide jeżeli AGM.

Wpakowałem właśnie Exide :wink:

 

IMG20220312110028.jpg

Opublikowano

:thumbup1: Nie zapomnij zakodować.

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

:thumbup1: Nie zapomnij zakodować.

No właśnie muszę zerknąć na to kodowanie i co wpisać :hi:

Opublikowano

W Gateway w adaptacjach wybierasz z listy pojemność, producenta (Exide=TU3) oraz w numer serii zmieniasz 2 ostatnie znaki. 

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

W Gateway w adaptacjach wybierasz z listy pojemność, producenta (Exide=TU3) oraz w numer serii zmieniasz 2 ostatnie znaki. 

Dzięki śliczne 

Opublikowano
3 minuty temu, Hugo napisał:

Dzięki śliczne 

:wink::hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie , mam do sprzedania komplet Ori Felg 20"  jedna felga uszkdozona jak na foto ale wyprostowana , nie chcę tego ubytku naprawiać i lakierowac aby ktoś mi nie zarzucił że nie wiadomo co było z felgami , druga felga deliktanie rant spolerowany.

8,5" ET 43   cena za komplet 3,5 tyś mile widziany odbiór osobisty w Krakowie

 

20220326_101244.jpg

20220326_101538.jpg

20220326_101532.jpg

20220326_101527.jpg

20220326_101505.jpg

20220326_101500.jpg

20220326_101442.jpg

20220326_101436.jpg

20220326_101431.jpg

20220326_101414.jpg

20220326_101407.jpg

20220326_101338_01.jpg

20220326_101312.jpg

20220326_101302.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie,  prośba czy ktoś kto ma zawieszenie S-line 1BV Avant i felgę 20" moze zmierzyć ile od podłoża do błotnika jest cm ?

Opublikowano
15 godzin temu, Cuber napisał:

Panowie,  prośba czy ktoś kto ma zawieszenie S-line 1BV Avant i felgę 20" moze zmierzyć ile od podłoża do błotnika jest cm ?

I oponę 255/35 

Opublikowano

Opona 255/35/20

IMG_20220416_113306.jpg

IMG_20220416_113106.jpg

IMG_20220416_113315.jpg

IMG_20220416_113127.jpg

Opublikowano

Dzien dobry

mam 2.0 TFSI z 2012 roku, przebieg 230k km. 
Rozrzad jest na łańcuchu czy pasku (intercars sprzedaje paski, a internet twierdzi ze jest lancuch)?

Jaki jest interwał wymiany?

Edytowane przez zapsu

Opublikowano
1 godzinę temu, zapsu napisał:

Dzien dobry

mam 2.0 TFSI z 2012 roku, przebieg 230k km. 
Rozrzad jest na łańcuchu czy pasku (intercars sprzedaje paski, a internet twierdzi ze jest lancuch)?

Jaki jest interwał wymiany?

Łańcuch, jak grzechocze to do wymiany

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał:

Łańcuch, jak grzechocze to do wymiany

W mojej ocenie cisza (skonsultuje z mechanikiem). Wymieniony przez poprzedniego właściciela przy 160k km. Obecnie mam 230k km.

Rozumiem, że bez widocznych objawów nie dotykać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.